خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » بهترین فیلترهای استوری اینستاگرام (بهترین افکت های استوری اینستاگرام + آپدیت)

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و کل دنیا  به حساب می اید که به علت ویژگی های فوق العاده اش بسیار محبوب شده است. یکی از قابلیت های این شبکه اجتماعی استوری می باشد که در آن افراد مخاطبین خود را با خود همراه می کنند. در بخش استوری ها قابلیتی به نام فیلتر وجود دارد که شما می توانید افکت های بسیار جذابی را به استوری خود اضافه کنید. در این مطلب به معرفی بهترین فیلترهای استوری اینستاگرام می پردازیم. تا انتها با زر ممبر فروشگاه ممبر ایرانی همراه باشید.

فیلتر ها که به افکت نیز معروف هستند قابلیتی هستند که شما می توانید خیلی راحت ویدیو ها و تصاویر خود را زیباتر و متنوع تر کنید. این قابلیت طی آپدیت های مختلفی به اینستاگرام اضافه شد و کامل تر شده است. حالا اینستاگرام آرشیو بسیار بزرگی از افکت ها را دارا می باشد که می توانید در بین آن بهترین افکت های استوری اینستاگرام را پیدا کنید.

بهترین فیلترهای استوری اینستاگرام

قبل از اینکه به معرفی بهترین فیلتر ها و افکت های استوری اینستاگرام بپردازیم باید چندین نکته را بگوییم.

اول اینکه در اینستاگرام فیلتر ها برای استوری ها و لایو ها فعال هستند و شما می توانید از آنها استفاده کنید. دوم اینکه برخی از افکت ها فیلتر های چهره هستند یعنی تغییراتی روی صورت فرد به وجود می آورند اما برخی از  افکت ها فیلتر هایی برای مناظر و دیگر مکان ها هستند. استوری های که شما در آنها از فیلتر ها استفاده می کنید می توانید به صورت معمولی، بومرنگ و… منتشر شود. همچنین فرقی بین دوربین سلفی و پشت نمی کند چون این فیلتر ها در هر دو دوربین کار می کند اما بهتر از از دوربین سلفی برای فیلتر های چهره استفاده کنید.

بهترین افکت های استوری اینستاگرام

چگونه از بهترین فیلترهای استوری اینستاگرام استفاده کنم؟

حالا برای اینکه بتوانید از افکت ها یا همان فیلتر ها استفاده کنید باید مراحل زیر را انجام دهید. ابتدا حتما اینستاگرام خود را آپدیت کنید. دقت کنید که اپدیت نکردن می تواند بعد ها در فرایند کار کردن مشکلات مختلفی را به وجود بیاورد. بنابراین همین الان اینستاگرام را از مارکت های معتبر مانند گوگل پلی آپدیت کنید. سپس اینستاگرام را باز کنید و در صفحه هوم از بالای روی عکس پرو فایل خود بزنید یا روی عکس دوربین بزنید که به صفحه استوری ها وارد شود. سپس بر روی آیکون شکلک دار کلیک کنید تا به صفحه افکت ها بروید. حالا لیستی از افکت ها برای شما نمایش داده می شود که می توانید از انها استفاده کنید.

دقت کنید که افکت هایی که الان می بینید بسیار کم هستند و شما می توانید بین دنیایی از افکت های اینستاگرام بگردید و چند از بهترین آنها را پیدا کنید.

چرا فیلتر های اینستاگرام برای من نمیاد؟ چرا افکت های اینستاگرام برای من نمیاد؟

به جرئت می توانم بگویم که یکی از مشکلات بسیار اساسی بسیاری از افراد بالا نیامدن فیلتر ها می باشد. بسیاری از افراد از این موضوع گله دارند که چرا برای آنها فیلتر ها بالا نمی آید که آنها بتوانند یکی را انتخاب کنند و از آن استفاده کنند. این اتفاق می توان دلایل مختلف داشته باشد.

ابتدا چک کنید که برنامه حتما آپدیت باشد و اگر آپدیت نبود حتما آن را آپدیت کنید. سپس اگر مشکل حل نشد یک بار برنامه را به طور کامل ببندید و دوباره باز کنید. اگر باز هم حل نشد برنامه را حذف کنید و دوباره از مارکت های معتبر دانلود کنید. اما اگر باز هم حل نشد تلفن خود را راه اندازی مجدد کنید. اگر باز هم حل نشد از برنامه های تغییر آیپی استفاده کنید و دوباره تلاش کنید. با انجام این کارها به احتمال بسیار بالا برای شما باید فیلتر ها بالا بیاید و شما بتوانید از آنها استفاده کنید.

بهترین فیلترهای استوری اینستاگرام:

فیلتر Breeze: این فیلتر یکی از بهترین فیلتر های موجود می باشد. در این فیلتر عکس ها به آرامی کنتراست آنها بالا می رود و فیلم مورد نظر بسیار جذاب و حالت می شود. اگر می خواهید از یک منظره تا طبیعت استوری بگذارید این بهترین فیلتر موجود می باشد.

فیلتر Coronas:  این فیلتر شما را شبیه کرونا می کند که بسیار در این روزها محبوب شده است و توسط بسیاری از افراد سرشناس در اینستاگرام استفاده می شود. شما می توانید توسط این فیلتر داستان ها و موضوع بسیار جذابی را در استوری های خود به نمایش بگذارید. حتما این فیلتر ها برای یک بار هم که شده تست کنید.

فیلتر Glitchy cam: این فیلتر عکس های شماره را طوری می کند که انگار دارید از یک دوربین بسیار قدیمی برای فیلم گرفتن استفاده می کنید. برای تنوع یک این فیلتر عالی می باشد.

Retro Film: با استفاده از این فیلتر ظاهر بسیار جذاب و قدیمی به استوری شما داده می شود مانند اینکه شما یک فیلم قدیمی و کنه را برای مخاطبین خود به اشتراک بگذارید.

کلام اخر

در این مطلب چند تا از بهترین فیلترهای استوری اینستاگرام را به شما معرفی کردیم اما بهتر است خودتان بین فیلتر های مختلف گشتی بزنید و بهترین گزینه موجود را پیدا کنید.