خرید ممبر واقعی تلگرام

جشنواره فروش: قیمت‌ها به مدت محدود 30% کاهش یافته و تا ۲۰ درصد ممبر هدیه جهت خرید ممبر واقعی تلگرام فعال شده.

نکته ۱: برای خرید ممبر واقعی، پنل‌های متعددی آماده شده است که دارای ظرفیت‌های مختلفی هستند و می‌توانید از هر کدام از آن‌ها سفارش‌تان را ثبت کنید.

نکته ۲: به مدت محدود برای تمامی سفارش‌ها هدیه در نظر گرفته شده است، با خرید از زر ممبر مقدار بیشتری ممبر به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

نکته ۳: تضمین بهترین کیفیت و قیمت! زر ممبر با حذف واسطه‌ها، کمترین قیمت را برای مشتریان محترم خود آماده کرده است و سرویس‌های زر ممبر دارای کیفیت A++ هستند.

تمامی پنل‌هایی که در زیر معرفی شده‌اند از کیفیت بسیار بالا برخوردار هستند و تفاوت آن‌ها در میزان ظرفیت و سرعت اد شدن آن‌هاست، برای سرعت بالاتر از پنل‌های گران‌تر استفاده کنید.

(در تمامی پنل‌ها سفارشات به صورت آنی در پنل ثبت می‌شوند و در صف ارسال قرار می‌گیرند)

پنل اول – ظرفیت 2 هزار نفر

(این ظرفیت سقف مقداری است که با این پنل می‌توان به هر کانال اضافه کرد و در صورتی که قبلا از این پنل خرید انجام داده باشید می‌بایست از پنل‌های بعدی که در ادامه صفحه آمده‌اند خرید خود را ثبت کنید)

تعداد ممبرقیمت (تومان)سفارش
1000 ممبر واقعی با کیفیت + هدیه41,000 31,000خرید
1500 ممبر واقعی با کیفیت + هدیه62,000 47,000خرید
2000 ممبر واقعی با کیفیت + هدیه82,000 62,000خرید
با توجه به اقتصادی بودن پنل اول و دوم، زمان تکمیل سفارشات ممکن است زمان‌بر شود فلذا در صورتی که سرعت تکمیل سفارشات برای‌تان مهم است، از پنل سوم خریداری بفرمایید.
تعداد بیشتری ممبر نیاز دارید؟از پنل دوم که در ادامه آمده است دیدن کنید👇👇👇

پنل دوم – ظرفیت 2500 نفر

تعداد ممبرقیمت (تومان)سفارش
1000 ممبر واقعی با کیفیت + هدیه41,000 34,000خرید
1500 ممبر واقعی با کیفیت + هدیه61,000 51,000خرید
2000 ممبر واقعی با کیفیت + هدیه82,000 68,000خرید
2500 ممبر واقعی با کیفیت + هدیه102,000 86,000خرید
تعداد بیشتری ممبر نیاز دارید؟از سرویس‌های پنل ۳ که در ادامه آمده است دیدن کنید👇👇👇

پنل سوم – ظرفیت 10 هزار نفر

تعداد ممبرقیمت (تومان)سفارش
1000 ممبر واقعی با کیفیت A++52,000 46,000خرید
2000 ممبر واقعی با کیفیت A++104,000 92,000خرید
3000 ممبر واقعی با کیفیت A++156,000 138,000خرید
4000 ممبر واقعی با کیفیت A++208,000 184,000خرید
5000 ممبر واقعی با کیفیت A++260,000 230,000خرید
6000 ممبر واقعی با کیفیت A++312,000 276,000خرید
7000 ممبر واقعی با کیفیت A++364,000 322,000خرید
8000 ممبر واقعی با کیفیت A++416,000 368,000خرید
9000 ممبر واقعی با کیفیت A++468,000 414,000خرید
10,000 ممبر واقعی با کیفیت A++520,000 460,000خرید
تعداد بیشتری ممبر نیاز دارید؟از طریق تلگرام پیام بدهید یا با ما تماس بگیرید02128421913
خرید ممبر فیک خرید ویو فیک خرید ممبر گروه
خدمات و ویژگی‌های ممبر واقعی تلگرام
💰 تعرفه ممبر واقعی تلگرامشروع از 31 هزار تومان
🤩 کیفیت ممبر واقعی تلگرامکیفیت A++
🕚 زمان انجام سفارشآنی از ربات
👥 خدمات پشتیبانیهمه روزه و همه ساعته
📌 نوع پنلپنل سایت و ربات
☎ راه‌های ارتباطیتلفن ثابت و پشتیبانی تلگرامی
آیا ممبرها واقعی هستند؟

بله، ما در زر ممبر این اطمینان را به شما می‌دهیم که تمامی کاربرانی که اضافه می‌شوند افراد واقعی‌ای هستند که تلگرام‌های غیر رسمی نصب کرده‌اند و وارد کانال شما می‌شوند. در واقع از آن‌جایی که مجموعه‌ی زر ممبر دارای پنل‌های متعدد ممبر اد اجباری و ممبر واقعی تلگرام است، این توانایی را دارد تا کاربران زیادی را به کانال‌های مورد نظر اضافه نماید. با ثبت سفارش در سایت زر ممبر علاوه بر مقداری که تهیه می‌کنید، درصدی ممبر بیشتر به عنوان هدیه به کانال تلگرامی شما نیز اضافه خواهد شد.

آیا با خرید ممبر واقعی هدیه دریافت خواهم کرد؟

به طور خلاصه بله، ما خودمان را موظف می‌دانیم تا مقدار بیشتری ممبر به عنوان هدیه به کانال شما مشتریان عزیز اضافه کنیم، این مقدار هدیه بسته به زمان‌های مختلف متفاوت است و در حال حاضر به تمامی خریدهایی که از طریق سایت ثبت می‌شوند و تا ۲۰٪ ممبر هدیه بیشتر اضافه می‌شود، به عنوان مثال در صورتی که ۲۰ هزار ممبر واقعی خریداری کنید، ۲۴ هزار نفر به کانال شما اضافه خواهد شد. این هدیه به صورت سیستمی است و مقدار آن مشخص نیست.

آیا پیش از خرید ممبر واقعی، سؤالات دیگری دارید؟

مجموعه‌ی زر ممبر آماده است تا به سؤالات شما پاسخ دهد، راه‌های ارتباطی متفاوتی برای برقراری ارتباط با همکاران واحد فروش و پشتیبانی خرید ممبر ارتباط بگیرید، می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در ارتباط باشید و یا از طریق تلگرام پیام خود را ارسال کنید. برای برقراری تماس تلفنی با شماره 02128421913 یا با آیدی تلگرامی @zarmember_admin ارتباط بگیرید.

آیا ممبر ها ریزش دارند؟

از آن‌جایی که ممبر ها واقعی هستند، منطقا ریزش دارند ولی ما در مجموعه‌ی زر ممبر از بهترین پنل‌ها که دارای کیفیت A++ هستند استفاده می‌کنیم تا علاوه بر بازدهی بالا، ریزش کمتری هم داشته باشند ولی باید با آگاهی از اینکه ممبرها ریزش دارند نسبت به خرید اقدام کنید، علاوه برا این موضوع مقداری ممبر بیشتر به عنوان هدیه اضافه می‌شود، در حال حاضر مقدار هدیه ۲۰ درصد است ولی ممکن است در گذر زمان این مقدار تغییر کند. به عنوان مثال در صورتی که ۱۰۰۰ ممبر واقعی تلگرام تهیه کنید، ۱۲۰۰ ممبر برای شما اضافه خواهد شد.

سوالات متداول خرید ممبر واقعی تلگرام

اد اجباری چیست؟

اد اجباری از طریق تلگرام‌های غیر رسمی همانند مای تلگرام، تلگرام رسمی و… صورت می‌پذیرد. در این روش کاربران آنلاین بالاجبار عضو کانال شما می‌شوند.

آیا ممبرها واقعی هستند؟

بله تمامی ممبرها واقعی هستند، در این روش هر کاربری که تلگرام غیر رسمی ما را نصب کرده باشد وارد کانال شما می‌شود پس در نتیجه کاربران واقعی هستند.

آیا این روش بازدید دارد؟

بله این روش بازدید دارد ولی در نظر داشته باشید که کاربران به صورت اجباری وارد کانال می‌شوند و ممبرها از نوع هیدن می‌باشند طبیعتا بازدید این روش بسیار کم خواهد بود، از ۱ تا ۵ درصد.

آیا این روش ریزش دارد؟

بله، طبیعتا ممبرهای واقعی ریزش خواهند داشت، البته در این روش کاربران به صورت اجباری وارد کانال می‌شوند و ریزش آن بستگی به نحوه مدیریت و موضوع کانال نیز دارد. ریزش اعضا در این روش بین ۳۰ تا ۷۰٪ است. برای جبران ریزش این روش، مقداری هدیه به رایگان تقدیم خواهد شد.

زمان مورد نیاز برای انجام سفارش چقدر است؟

در ساعات منطقی سفارشات زیر ۱ ساعت استارت می‌شوند ولی به طور کلی سفارشات بین ۱ تا ۲۴ ساعت زمان می‌برند که استارت شوند.

نکات مهم در خرید ممبر واقعی تلگرام

لطفا در نظر داشته باشید در روش اد اجباری دارای ریزش زیاد خواهد بود، این نوع اد گیری مناسب بالا بردن سریع اعضاء است.

برای خرید ممبر واقعی تلگرام روش اد اجباری حتما می‌بایست کانال شما با شماره‌ی ایران ساخته شده باشد، زیر تلگرام کانال‌هایی که با اکانت خارجی ساخته شده باشند را محدود کرده است و امکان اد زدن ممبر واقعی با تعرفه‌های فوق وجود نخواهد داشت، و تعرفه‌ی هر کا ممبر فیک برای کانال خارجی به صورت ثابت و بدون هدیه 35 هزار تومان است.

زمان انجام سفارش بین ۱ تا ۲۴ ساعت است.

کاربران محترم لطفا توضیحات را به دقت مطالعه نمایید، اگر مشکلی وجود داشت با ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی: در صورتی که سؤالی دارید می‌توانید از طریق پنل کاربری، نسبت به ارسال تیکت به همکاران واحد پشتیبانی یا مشاوره اقدام فرمایید.

پس از ثبت سفارش توسط شما، سفارش را در اولین فرصت استارت خواهیم کرد ولی اگر نیاز دارید که اسکرین شات استارت و پایان سفارش خود را دریافت کنید، به پشتیبانی پیام ارسال کنید.

سفارش فقط برای کانال‌های اخلاقی و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد، در صورت نیاز احراز هویت برای سفارشات صورت خواهد گرفت.

جهت انجام سریع‌تر سفارشات اطلاعات خواسته شده را به دقت و به صورت صحیح وارد نمایید.درگاه پرداخت امن زرین پال و پی پینگ به کاربران زر ممبر این امکان را می‌دهد که با خیالی راحت و به آسانی پرداخت و سفارش خود را ثبت کنند.سایت ما در قبال آپدیت‌ها و سیاست‌های تلگرام و همچنین ریزش ممبرها مسئولیتی ندارد.

تذکر: برای خرید ممبر اد اجباری می‌بایست لینک عمومی (آیدی) کانال خود را برای ما ارسال کنید.


 

روزی که پیام‌رسان تلگرام در بین ایرانیان محبوب شد، کمتر کسی فکرش را می‌کرد که این برنامه‌ی کاربردی در این حد وارد زندگی ما بشود و جزئی از دغدغه‌ها و مسائل روزمره هر کسی بشود، بعد از پس از مدت کوتاهی، تلگرام ویژگی کانال و ربات و… بسیاری ویژگی‌های کاربردی را به برنامه‌اش اضافه کرد. از آن‌جایی که به واسطه‌ی کانال‌های تلگرامی می‌توان مسیر زندگی یا کسب‌وکار و… خودتان را تغییر دهید، خرید ممبر واقعی تلگرام می‌تواند کمک مهم و بزرگی به این موضوع کند، در ادامه می‌خواهیم توضیحات مفصلی در مورد ممبر واقعی تلگرام ارائه کنیم تا فرایند خرید برای‌تان تسهیل شود.

با توجه به توضیحات قبلی، حتما می‌دانید که ممبر اد اجباری چیست، در واقع کاربرانی که تلگرام‌های غیر رسمی نصب کرده‌اند به صورت اجباری بدون خواسته‌ی خودشان روزانه در کانال‌های متعددی عضو می‌شوند و به این نوع ممبر و فرایند، ممبر اد اجباری گفته می‌شود. البته در این روش از اد ممبر تلگرام، چند حالت برای افزودن ممبرها وجود دارد که یکی از آن‌ها ممبر هیدن و دیگر ممبر عادی است که در حالت ممبر عادی ریزش بالا خواهد بود (زیرا کاربر متوجه حضور در کانال خواهد شد) و در روش هیدن این موضوع صدق نمی‌کند و کاربر در کانال حضور خواهد داشت ولی در لیست کانال‌ها، نامی از کانال شما مشاهده نخواهد کرد، البته لیست کانال‌هایی که کاربر به صورت هیدن در  آن عضو شده‌اند در یک «تب» به خصوص وجود دارد و کاربر نیز از این موضوع آگاه است و هر زمانی که بخواهد می‌تواند کانال شما را مشاهده کند یا از آن خارج شود.

تفاوت ممبر فیک با ممبر واقعی در چیست؟

همانطور که از اسم هر یک از این نوع ممبرها مشخص است، ممبر واقعی، کاربران واقعی‌ای هستند که وارد کانال می‌شوند و ممبر فیک در واقع کاربرانی هستند که غیر واقعی هستند. هر از این ممبرها کاربرد خودشان را دارند، به عنوان مثال اگر نیاز دارید صرفا تعداد اعضاتون افزایش پیدا کنه و به دنبال واقعی یا غیرواقعی بود کاربران نیستید، می‌توانید ممبر فیک تهیه کنید و اعضای کانال‌تان را افزایش دهید اما اگر واقعی بودن کاربران برای‌تان مهم است، پیشنهاد می‌کنیم نسبت به خرید ممبر واقعی تلگرام اقدام کنید.

با خرید ممبر واقعی تلگرام اد اجباری چه مزایایی نصیب من خواهد شد؟

به طور خلاصه، ممبر اد اجباری ارزان‌ترین و راحت‌ترین روش افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام است، از مهم‌ترین مزیت‌های این روش قیمت پایین آن است و جدای از مورد قیمت، ظرفیت بالای اد ممبر کانال تلگرام است که شما می‌توانید تعداد بسیار زیادی عضو را در زمان بسیار کوتاه وارد کانال‌تان کنید. پس در نتیجه اگر به دنبال هزینه‌ی کم و همچنین سرعت بالا و ممبر تضمینی هستید، اد اجباری گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

نتیجه گیری

برای بهره‌مندی از مزایای فضای مجازی و در این موضوع بحث که تلگرام است، حتما باید زمان مناسب و یک بودجه‌ی هر چند کم برای افزایش ممبرهای‌تان کنار بگذارید، اگر به دنبال پیشرفت در این مسیر و همچنین جلو زدن از رقبای خود در مسیر کاری یا زندگی‌تان هستید حتما باید سراغ خرید ممبر واقعی تلگرام یا حتی خرید ممبر فیک تلگرام بروید. توضیحات این صفحه را مطالعه کنید و در صورتی که سؤالی دارید می‌توانید از طریق آی‌دی تلگرام به همکاران واحد پشتیبانی پیام ارسال کنید تا شما را راهنمایی کنند.

خرید ممبر واقعی تلگرام

خرید ممبر واقعی تلگرام

در زمان‌های قدیم اکثر افراد به کار کشاورزی، دامپروری و یا بازرگانی و … مشغول بودند. این شغل‌ها به مرور زمان توسعه پیدا کردند و از نیروی انسانی برای انجام کار‌ها کمتر نسبت به قدیم استفاده می‌شد. با پیشرفت علم و تکلونوژی همه این شغل‌ها تغییر پیدا کرد و کم کم نیروهای انسانی کمتر شد به صورتی که دستگاه‌ها جای انسان را گرفته‌اند. بازرگانان قدیم اگر قصد فروش چیزی را در دور دست داشتند باید کیلومتر‌ها مسافت را طی می‌کردند تا به مکان مورد نظر برسند و معامله خود را انجام دهند. در صورتی که با پیشرفت تکلونوژی دیگر نیازی به طی کردن مسافت، حمل کیسه آذوقه و رفتن با شتر یا اسب و خیلی از مشکلات دیگر، نیست.
امروزه بازرگانان یا حتی فروشندگان عادی نیز با فروش آنلاین و غیر حضوری به کار خود ادامه داده و کسب و کار مجازی باعث پیشرفت کار آن‌ها گردیده است. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی اپلیکیشن‌های زیادی به بازار وارد شدند، که یکی از بهترین این اپلیکیشن‌ها “تلگرام” می‌باشد. برنامه محبوب تلگرام در همان سال نخستی که وارد بازار شد، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفت که نه تنها این مقدار کاهش نیافت بلکه روز به روز بر تعداد کاربران افزوده ‌خواهد شد. این در حالی است که بسیاری از افراد با این برنامه کار خود را راه‌اندازی کرده‌اند.

ممبر واقعی اد اجباری چیست

ممبر واقعی اد اجباری

اگر شما نیز مانند بسیاری از افراد کار خود را در پیامرسان تلگرام راه‌اندازی کرده‌اید و به دنبال ممبر برای کانال خود هستید، با ما در مطالعه این مقاله همراه باشید. صاحبان کسب و کار انلاین در اولین قدم خود تعدادی کمی عضو یا همان ممبر دارند، بنابراین اقدام به خرید ممبر یا اقدام به تبلیغات می‌کنند. خرید ممبر دو دسته می‌باشند: ممبر واقعی و ممبر فیک. ممبرهای فیک آن دسته از ممبر‌ها هستند که بیشتر برای افزایش عضو مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما ممبر واقعی ممبر‌هایی هستند که اکثر آن‌ها آنلاین و فعال هستند. لازم به ذکر است هنگامی که شما اقدام به خرید ممبر، چه ممبر واقعی چه ممبر فیک می‌‌کنید بایستی از بارگذاری پست جدید تا پایان زمان اد خوداری فرمایید. یکی از روش‌هایی که برای اد ممبر واقعی انجام می‌شود روش اد اجباری است که از طریق انواع تلگرام‌های غیر رسمی انجام می‌شود.

عضویت ممبرهای واقعی

خرید ممبر اجباری تلگرام یکی از راه‌هایی برای افزایش ممبر در کانال تلگرام بوده که مورد استفاده قرار گرفته است. این روش، روشی کاملا محبوب و مناسب بوده و انجام آن نیز بسیار آسان می‌باشد. همان طور که میدانیم برنامه‌های زیادی طراحی شده‌اند که در خود، کاربران زیادی را جای داده‌اند. برای استفاده از این برنامه‌ها باید خرید آنها را انجام داد تا به اعضا دسترسی داشته باشید. به همین منظور پس از خرید برنامه، درخواست شما را به کاربران ارسال خواهد کرد. درخواست شما وقتی به تلفن کاربران ارسال شد، آن‌ها هنگام معرفی کانال شما درخواست عضویت در کانال را خواهند داد. به گونه‌ای که برای جذب هزار عضو در کانال، هزار کاربر بایستی از تبلیغات شما در برنامه‌ها دیدن کنند. با اطمینان می‌توانیم بگوییم در این روش تعداد زیادی از این کاربران کانال مورد نظر را مشاهده و برسی خواهند کرد. پس از مشاهده نیز آن را ترک خواهند کرد که با استفاده از این امر می‌توان بازدید ویژه‌ای به خصوص برای آخرین پست‌های بارگذاری شده خود داشته باشید.

انواع ممبر اد اجباری

همه ما می‌دانیم که تعداد بالای اعضای یک کانال تلگرام بدون شک اولین گام برای جلب اعتماد سازی کاربران می‌باشد. خرید ممبر اجباری برای کانال‌ها مسیر پیشرفت را برای کسب و کار شما قرار می‌دهد. وقتی ممبر واقعی را خریداری می‌کنید لازم است که تولید محتوای شما با کیفیت باشد تا ریزش آن را به کمترین حد ممکن برسانید. هنگامی که محتوای شما از نظر ممبرها جذاب باشد، آنگاه می‌توانید شاهد افزایش ویو و یا حتی فروش اینترنتی خود باشید. بهترین روش برای خرید و افزودن ممبر واقعی، روش اد اجباری است که ممبر‌های این روش را می‌توان با اطمینان گفت که کاملا واقعی هستند. افزودن ممبر از طریق اد اجباری، با تلگرام‌های غیر رسمی انجام خواهد شد، یعنی با ایجاد حساب کاربری تلگرام عضو آن خواهند شد. به گونه‌ای که وقتی کاربر یک اکانت تلگرامی‌ را ایجاد می‌کند بعد از وارد کردن مشخصات یک اکانت تلگرام با عضویت اجباری در یک کانال ایجاد خواهد شد. از این طریق چون عضویت اجباری است و کاربر انلاین و فعال است پس درنتیجه ممبر واقعی می‌باشد.

مزایای خرید اد اجباری

همه ما بر این امر ایمان داریم که هرچه عضوهای یک کانال بیشتر باشد، نشان دهنده این است که محتوای آن کانال بهترین است. بنابراین کانال یا گروهی که ممبر زیادی را دارد قطعا مورد اعتمادتر از یک گروه با ممبر کم است همچنین ممبرها طرفدار محتوای موجود این کانال یا گروه هستند. از دیگر مزایای خرید ممبر واقعی، می‌توان به اضافه شدن اعضای واقعی و آنلاین به کانال مورد نظر، و افزایش چشمگیر بازدید واقعی با افزایش ممبر واقعی تلگرام اشاره کرد. زمانی که تعداد بازدید و آنلاین ممبر‌ها زیاد باشند، ممبر‌های واقعی شناخته می‌شوند. مشاهده آخرین پست‌های کانال در لحظات اولیه افزایش ممبر از مزایای خرید ممبر واقعی تلگرام می‌باشد. نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد افزایش تعامل کاربر با کانال تلگرامی است که بر ماندن ممبر تاثیر بسزایی دارد. با وجود این همه مزایا باید این خاصیت افزایش درآمد و ارتقا کسب و کار را نیز دسته کم نگرفت، زیرا بر اقتصاد و میزان درآمد شما و با ارزش ‌بودن کانال تلگرامی و همچنین اعتماد سازی برای مشتریان تاثیر دارد و می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین امتیازات خرید ممبر واقعی می‌باشد.

ریزش ممبر اد اجباری

مدیران تلگرام هنگامی که درخواست ممبر واقعی را می‌کنند، سوال می‌پرسند که آیا این روش ریزش داد؟ همان طور که می‌دانیم وقتی ممبر‌ها واقعی باشند پس می‌توانند که کانال را پاک کنند و کانال ریزش پیدا کند. اما نکته بسیار مهم این است که محتوای موجود در کانال نیز تاثیر بسزایی در ریزش ممبرها دارد. اگر محتوای کانال شما جذاب و مطالبی مفید باشد که کاربران بتوانند از آن بهره ببرند، پس امکان ریزش بسیار کم می‌باشد. این محتوای جذاب نه تنها باعث ریزش نخواهد شد، بلکه در تبلیغ لینک توسط ممبر‌های عادی نیز انجام می‌شود. در نتیجه این کار افزایش ممبر به صورت واقعی انجام می‌پذیرد، اما اگر محتوای همین کانال مطالبی تکراری و بی‌ارزش باشند قطعا کاربران زیادی از عضویت در این کانال خارج خواهند شد. پس مسلما مقدار ریزش از طریق خرید ممبرها به محتوای کانال و مدیریت کانال شما بستگی دارد.

ممبر واقعی تلگرام با ویو

با مطالعه تا اینجا پی‌ خواهید برد که برای راه‌اندازی کسب و کار و ایجاد کانال یا گروه در پیام‌رسان تلگرام، افزایش تعداد ممبر‌های کانال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به عبارتی ممبرهای زیاد به معنای درآمد زیاد و محبوبیت و ارزش آن کانال خواهد بود. بنابراین افراد زیادی می‌خواهند راه اندازی کانال جذاب و جذب ممبر برای آن‌ها ایجاد شود تا از این طریق به درآمد چشمگیری برسند. در انتخاب و خرید ممبر‌ها نیز باید دقت لازم شود زیرا کیفیت ممبرها و فعال بودن آن به طور مستقیم در درآمد صاحب کسب و کار تاثیر گذار خواهد بود.
برای مثال اگر شما دارای یک کانال تلگرامی برای راه اندازی کسب و کار انلاین باشید، کانال شما 200 هزار نفر ممبر داشته باشد و هر پستی که درون کانال بارگذاری می‌کنید فقط 10 هزار بازدید یا همان سین دارد چه خواهد شد؟ ما با مشاهده ممبر‌ها و پست‌های ویو یا سین شده پی می‌بریم که ممبر‌های این کانال واقعی نیستند. بنابراین حتما در درآمد مدیر کانال تاثیر منفی خواهد گذاشت. پس برای خرید ممبر واقعی تلگرام با ویو باید به این نکته توجه داشته باشید که تعداد ممبر‌های شما با پست‌های سین شده متعادل باشد تا در کسب درآمد آن دچار ضرر نشوید.

بهترین نوع ممبر تلگرام

یقینا شما نیز اگر به دنبال ممبر تلگرام واقعی باشید از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنید که شاید از پاسخ دهی آن مطمئن نباشید. با توضیحی که در بالا قابل مشاهده است خرید ممبر واقعی ارزاند تلگرام با روش‌های زیادی انجام خواهد شد که از بهترین نوع ممبر تلگرام آن‌ها اد اجباری، روش پاپ آپ و یا از طریق پروکسی و… ممبر واقعی به شما تعلق خواهد گرفت. روش اد اجباری: روش فوق در واقع کاربرانی که تلگرام‌های غیر رسمی نصب کرده‌اند به صورت اجباری و بدون خواسته فردی روزانه در کانال‌های مختلفی عضو خواهند شد. به این نوع فرایند انجام شده ممبر اد اجباری نام دارد.
روش پاپ آپ: در این روش که بسیار افزایش هم دارد هنگامی که کاربر آنلاین می‌شود تلگرام فرد کانال شما را نمایش خواهد داد و با نمایش کانال کاربر عضو کانال شما خواهد شد. این روش بسیار موثر بوده به طوری که خرید ممبر واقعی تلگرام محسوب می‌شد. از آنجایی که ممبرهایی از طریق پاپ آپ عضو شوند توسط تلگرام‌های غیر سمی انجام می‌شود که این تلگرام‌ها به دلیل غیر رسمی دارای حالت روح هستند. حالت روح ممکن است برخی از ممبر‌هایی که اضافه شده‌اند به ظاهر آنلاین نباشند، زیرا به خاطر فعال بودن حالت روح است. اما متاسفانه با تحریم ایران و فیلترینگی که انجام شد دیگر این روش مورد استفاده نبود و به همین دلیل فروش آن متوقف شده است.
روش افزودن با پروکسی: امروزه بسیاری از کاربران با استفاده از پروکسی از تلگرام خود استفاده می‌کنند. ار آنجایی که مدیران زیادی از اسپانسر بودن پروکسی سود برده‌اند، این روش نیز در بین مدیران رایج شده است. با اسپانسر شدن کانال پروکسی کاربران زیادی قادر به مشاهده کانال شما در بالای صفحه اصلی می‌باشند. ممبری که محتوای کانال شما را مشاهده کند حتی اگر به کانال شما نپیوستد باعث افزایش ویو یا همان سین شما خواهد شد. و کاربرانی که به کانال شما بپیوندند مانند سایر کانال‌های دیگر در گنار گروه و کانال مختلف تلگرام شما قرار می‌گیرد.

بهترین نوع ممبر تلگرام

خرید ممبر اد اجباری

در روش خرید ممبر واقعی اد اجباری چند حالت برای افزودن ممبر‌ها وجود دارد که دو دسته می‌باشند، ممبر هیدن و ممبر عادی. ممبر‌های عادی برای اینکه کانال شما قابل مشاهده برای آن‌ها است، امکان پاک کردن و خارج شدن در کانال از تلگرام ممبرها وجود دارد پس احتمال ریزش نیز وجود دارد. اما کاربرانی که هاید هستند به دلیل عدم مشاهده شدن در صفحه اصلی تلگرام آن‌ها امکان ریزش ندارند. ممبرهایی که هاید هستند تا زمانی که در یک دستگاه دیگر به همین تلگرام وصل نشوند (در واقع دو دستگاه به یک اکانت تلگرامی) کاربر متوجه عضویت در این کانال نخواهد شد. به همین دلیل است که ممبرهایی که هاید هستند نسبت به ممبرهای عادی ریزش خیلی کمتری دارند. همچنین ممبرهای واقعی و ممبر فیک داریم. ممبر واقعی کاربران واقعی هستند که عضو کانال شما شده‌اند و به صورت انلاین فعالیت دارند. ممبر‌های فیک نیز به صورت غیر واقعی در کانال شما عضو هستند، یعنی عضو کانال شما شده‌اند اما فعالیتی برای شما ندارند. پس شما برای کسب و کارتان و نتیجه بهتر و توسعه کار شما نیاز به ممبر‌هایی دارید تا پست شما بازدید بیشتری و یا فروش بهتر داشته باشد و از طریق خرید ممبر این نیاز را رفع می‌کنید. به عبارتی شما لازم دارید که به خرید ممبر واقعی تلگرام با هر روشی که مد نظرتان باشد اقدام کنید.

چه ممبرهایی برای من خوب است

برای راه‌اندازی یک کسب و کار جدید در تلگرام، شما بایستی یک کانال یا گروه ایجاد کنید. پس از ایجاد کانال خود شما پست‌های جدیدی را بارگذاری خواهید کرد که پست‌های شما نیاز به بازدید خواهند داشت. برای بازدید پست بارگذاری شده، باید ممبر کافی داشت. اما در واقع ممبر کافی در ماه آغازین کسب و کار شما وجود نخواهد داشت. پس شما لازم است که یا از طریق تبلیغات یا از طریق خرید ممبر اقدام به افزودن ممبر کانال خود کنید. هر دسته از ممبر‌ها کاربرد خودشان را دارند که اکثر مدیرانی که تازه کانال را ره‌اندازی کرده اند ممبر فیک را برای افزایش ممبر خریداری می‌کنند. اما بعد از راه اندازی کسب و کار خود و افزایش ممبر وقتی پاسخ‌دهی آنچنانی نداشته باشید نیاز به ممبر واقعی دارید. با افزودن ممبر واقعی شما هم اعتماد زیادی را کسب خواهید کرد هم بر ارزش و تعداد پاسخ‌دهی و حتی بر (اگر کانال فروشگاهی باشد) فروش محصولات خود تاثیر زیادی خواهد داشت.
اگر از آن دسته از مدیران هستید که ممبر ایرانی تلگرام برای شما مهم است به شما پیشنهاد می‌کنیم که نسبت به خرید ممبر واقعی تلگرام اقدامات لازم را انجام دهید. از بهترین سایت‌ها برای این اقدام سایت زر ممبر است که با اطمینان کامل درخواست شما را به انجام خواهد رساند.

دیگر خدمات زر ممبر

ممبر فیک تلگرام

شروع از ۲۹٫۰۰۰ تومان

خرید ممبر فیک

ممبر گروه تلگرام

شروع از ۲۹٫۰۰۰ تومان

خرید ممبر گروه

لایک و رای تلگرامی

شروع از ۵٫۰۰۰ تومان

خرید رای تلگرام

بازدید فیک تلگرام (خودکار)

شروع از ۲٫۰۰۰ تومان

خرید بازدید فیک

ممبر واقعی تلگرام

شروع از ۳۱٫۰۰۰ تومان

خرید ممبر واقعی

فالوور فیک اینستاگرام

شروع از ۱۷٫۰۰۰ تومان

خرید فالوور فیک

ری اکشن تلگرام

شروع از ۳٫۰۰۰ تومان

خرید ری اکشن تلگرام

سیو پست اینستاگرام

شروع از ۱٫۰۰۰ تومان

خرید سیو پست اینستاگرام

رای استوری اینستاگرام

شروع از ۶٫۰۰۰ تومان

خرید رای استوری اینستاگرام

لایک ایرانی اینستاگرام

شروع از ۲٫۰۰۰ تومان

خرید لایک اینستاگرام

لایک خارجی اینستاگرام

شروع از ۲٫۰۰۰ تومان

خرید لایک خارجی اینستاگرام

ویو پست اینستاگرام

شروع از ۱٫۵۰۰ تومان

خرید ویو اینستاگرام

ربات زر پلاس

استارت آنی و خودکار سفارشات

معرفی ربات زر پلاس

فالوور تردز

شروع از ۲۹٫۰۰۰ تومان

خرید فالوور تردز

لایک تردز

شروع از ۲۹٫۰۰۰ تومان

خرید لایک تردز

بوست تلگرام

شروع از ۴۹٫۰۰۰ تومان

خرید بوست تلگرام