خرید ممبر گروه

نکته ۱: تمامی سرویس‌های زر ممبر فعال هستند و می‌توانید خرید ممبر واقعی یا فیک گروه تلگرام خود را ثبت کنید.

نکته ۲: به مدت محدود برای تمامی سفارش‌های خرید ممبر گروه هدیه در نظر گرفته شده است، با خرید از زر ممبر مقدار بیشتری ممبر به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

نکته ۳: تضمین بهترین کیفیت و قیمت! زر ممبر با حذف واسطه‌ها، کمترین قیمت را برای مشتریان محترم خود آماده کرده است و سرویس‌های زر ممبر دارای کیفیت A++ هستند.

نکته ۴: هم ممبر فیک گروه و هم ممبر واقعی گروه موجود است، پس از کلیک روی دکمه‌ی خرید می‌توانید تعیین کنید که قصد خرید ممبر گروه از نوع ممبر فیک را دارید یا واقعی.

پنل اول – ظرفیت 2 هزار نفر

(این ظرفیت سقف مقداری است که با این پنل می‌توان به هر گروه اضافه کرد و در صورتی که قبلا از این پنل خرید انجام داده باشید می‌بایست از پنل‌های بعدی که در ادامه صفحه آمده‌اند خرید خود را ثبت کنید)

تعداد ممبرقیمت (تومان)سفارش
1000 ممبر گروه + ممبر هدیه47,000
34,000
خرید
1500 ممبر گروه + ممبر هدیه71,000
51,000
خرید
2000 ممبر گروه + ممبر هدیه94,000
68,000
خرید
با توجه به اقتصادی بودن پنل اول و دوم، زمان تکمیل سفارشات ممکن است زمان‌بر شود فلذا در صورتی که سرعت تکمیل سفارشات برای‌تان مهم است، از پنل سوم خریداری بفرمایید.
تعداد بیشتری ممبر نیاز دارید؟از سرویس‌های پنل ۲ و ۳ که در ادامه آمده است دیدن کنید👇👇👇

پنل دوم – ظرفیت 2500 نفر

تعداد ممبرقیمت (تومان)سفارش
1000 ممبر گروه با کیفیت + هدیه57,000 46,000خرید
1500 ممبر گروه با کیفیت + هدیه86,000 69,000خرید
2000 ممبر گروه با کیفیت + هدیه114,000 92,000خرید
2500 ممبر گروه با کیفیت + هدیه143,000 115,000خرید
تعداد بیشتری ممبر نیاز دارید؟از سرویس‌های پنل ۳ که در ادامه آمده است دیدن کنید👇👇👇

پنل ویژه (بهترین قیمت) – ظرفیت 10 هزار نفر

تعداد ممبرقیمت (تومان)سفارش
10,000 ممبر گروه با کیفیت A++630,000 540,000خرید
تعداد بیشتری ممبر نیاز دارید؟برای خرید ممبر گروه بیش از این تعداد، در تلگرام پیام دهید.

پنل سوم – ظرفیت 10 هزار نفر

تعداد ممبرقیمت (تومان)سفارش
1000 ممبر گروه با کیفیت A++79,000 63,000خرید
2000 ممبر گروه با کیفیت A++158,000 126,000خرید
3000 ممبر گروه با کیفیت A++237,000 189,000خرید
4000 ممبر گروه با کیفیت A++316,000 252,000خرید
5000 ممبر گروه با کیفیت A++395,000 315,000خرید
6000 ممبر گروه با کیفیت A++474,000 378,000خرید
7000 ممبر گروه با کیفیت A++553,000 441,000خرید
8000 ممبر گروه با کیفیت A++632,000 504,000خرید
9000 ممبر گروه با کیفیت A++711,000 567,000خرید
10,000 ممبر گروه با کیفیت A++790,000 630,000خرید
تعداد بیشتری ممبر نیاز دارید؟برای خرید ممبر گروه بیش از این تعداد، در تلگرام پیام دهید.

خدمات و ویژگی‌های ممبر گروه تلگرام
💰 تعرفه ممبر گروه تلگرامشروع از 34 هزار تومان
🤩 کیفیت ممبر گروه تلگرامکیفیت A++
🕚 زمان انجام سفارشآنی از ربات
👥 خدمات پشتیبانیهمه روزه و همه ساعته
📌 نوع پنلپنل سایت و ربات
☎ راه‌های ارتباطیتلفن ثابت و پشتیبانی تلگرامی
تا چقدر می‌توان ممبر به گروه اضافه کرد؟

یکی از دغدغه‌های مشتریان پیش از خرید ممبر این است که مجموعه‌ی زر ممبر توانایی اضافه کردن چند هزار ممبر به گرپه تلگرامی را دارد؟ بهتر است همین ابتدا عرض کنیم که ما توانایی اضافه کردن ۲۰۰ هزار ممبر برای گروه‌های تلگرامی را داریم که حداکثر ظرفیت سوپر گروه‌ها است. در واقع شما می‌توانید گروه تلگرامی خود را از ۰ ممبر به ۲۰۰ هزار ممبر با خرید پکیج‌های سایت زر ممبر برسانید، پس جای نگرانی‌ای از لحاظ ظرفیت وجود ندارد.

برای گروهم ربات لازم دارم، چه‌کار کنم؟

این روزها داشتن یک ربات تلگرامی برای مدیریت گروه، یکی از کارهایی است که هر مدیر گروه باید به فکر آن باشد. در حال حاضر اکثر ربات‌های تلگرامی‌ای که حرفی برای گفتن دارند و کیفیت آن‌ها بالاست، به صورت پولی هستند یا به عبارت دیگر رایگان نیستند، ولی شما می‌توانید پس از خرید ممبر گروه از سایت زر ممبر، از طریق تلگرام به همکاران ما پیام ارسال کنید تا یک ربات رایگان و کارآمد به شما معرفی کنند.

آیا می‌شود هم ممبر فیک و هم ممبر واقعی برای گروه خرید؟

بله تیم زر ممبر هم ممبر فیک و هم ممبر واقعی برای گروه آماده کرده است که می‌توانید به سادگی از طریق سایت، نوع سفارش خود را مشخص کنید. در واقع به طور خلاصه، تعرفه‌ی ممبر فیک و واقعی گروه هر دو یکسان است و وقتی وارد سایت می‌شوید می‌بایست روی دکمه‌ی خرید که رو به روی هر یک از پکیج‌ها وجود دارد کلیک کنید و در صفحه‌ای که باز می‌شود می‌بایست مشخص کنید که ممبر فیک برای گروه می‌خواهید یا ممبر واقعی.

برای خرید ممبر گروه همچنان سؤالاتی دارید؟

سؤالات خود را به صورت تلفنی یا از طریق تلگرام از کارشناسان ما بپرسید.

خرید ممبر واقعی و فیک گروه تلگرام

ممبرها تماما واقعی هستند و از طریق اد اجباری انجام می‌شوند، اعضا آنلاین و تعداد قابل توجهی از آن‌ها ممکن است در حین اد کردن آفلاین و سپس آنلاین شوند و تعدادی نیز آفلاین هستند.

برای اد کردن ممبر واقعی گروه و حتی ممبر فیک گروه، تنها نیاز است که گروه شما عمومی باشد، پس توجه داشته باشید که گروه‌تان عمومی باشد. نیازی به ادمین شدن در گروه وجود ندارد.

با توجه به اینکه ممبرها واقعی هستند می‌بایست مدیریت بیشتری روی گروه داشته باشید تا نظم آن بر هم نریزد.

ریزش از ۱۰ تا ۷۰٪ متغیر است و موضوع گروه و مدیریت آن تاثیر چشم‌گیری در کاهش ریزش دارد.

لطفا توجه داشته باشید که می‌بایست اد ممبر گروه را از تنظیمات گروه باز کنید.

قابل انجام تا ۱۰۰ کا اد (حداکثر ظرفیت سوپر گروه‌های تلگرام).

زمان انجام سفارش ۱ تا ۲۴ ساعت.

توضیحات مهم در خرید ممبر فیک گروه

گروه می‌بایست از اسم و عکس مناسب برخوردار باشد.

ممبرهای فیک اکانت‌های خارجی هستند.

دارای ریزش، حدودا ۱۰ الی ۲۰ درصد ولی با توجه به محدودیت‌های اخیر تلگرام که روی ممبر فیک گروه (بهمن ۱۳۹۹) ریزش‌ها ممکن است بیشتر از این اعداد شوند.

قابلیت اد کردن در گروه می‌بایست باز باشد.

قابل انجام تا ۲۰۰ کا.

زمان انجام سفارش ۱ تا ۲۴ ساعت.


لازم به ذکر است در صورت خرید ممبر تلگرام از «زر ممبر» تعداد بیشتری ممبر از میزان خریداری شده به عنوان هدیه تقدیم شما خواهد شد.

نکات مهم در خرید ممبر گروه تلگرام

حتما می‌بایست گروه با شماره‌ی ایرانی ساخته شده باشد و اگر با شماره‌ی خارجی ساخته شده باشد یا می‌بایست انتقال مالکیت گروه به یک شماره‌ی ایرانی را انجام دهید و یا قیمت هر هزار ممبر بدون احتساب هدیه، 35 هزار تومان محسابه خواهد شد.

زمان انجام سفارش بین ۱ تا ۲۴ ساعت است.

کاربران محترم لطفا توضیحات را به دقت مطالعه نمایید، اگر مشکلی وجود داشت با ما در ارتباط باشید.

در صورتی که سؤالی دارید می‌توانید از طریق پنل کاربری، نسبت به ارسال تیکت به همکاران واحد پشتیبانی یا مشاوره اقدام فرمایید.

پس از ثبت هر سفارش برای ما پیامی ارسال خواهد شد و نیازی به تماس و پیگیری از سمت شما نخواهد بود.

سفارش فقط برای کانال‌های اخلاقی و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد، در صورت نیاز احراز هویت برای سفارشات صورت خواهد گرفت.

جهت انجام سریع‌تر سفارشات اطلاعات خواسته شده را به دقت و به صورت صحیح وارد نمایید.درگاه پرداخت امن زرین پال به کاربران زر ممبر این امکان را می‌دهد که با خیالی راحت و به آسانی پرداخت و سفارش خود را ثبت کنند.سایت ما در قبال آپدیت‌ها و سیاست‌های تلگرام و همچنین ریزش ممبرها مسئولیتی ندارد.

خرید ممبر گروه

اگر کسب و کاری دارید یا امکان اینکه فیزیکی مغازه‌ای برای کار بگذارید را ندارید، می‌توانید به راحتی در اپلیکیشن‌های مجازی کسب و کار راه اندازی کنید. یکی از این اپلیکیشن‌ها که خیلی برای کسب و کار مجازی پر کاربرد و پرطرفدار می‌باشد، تلگرام است. تلگرام ابزاری است که با آن می‌توان محتواهای متنی، تصویری، ویدیویی و حتی رای و ایموجی‌های مختلف را ارسال و دریافت کنید. قابلیت‌های تلگرام بسیار زیاد هستند و زود به زود آپدیت‌های بیشتری را ارائه می‌دهد که با این آپدیت‌ها تمامی مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از جمله این قابلیت‌های تلگرام که در انتشار اولیه آن نیز وجود داشت گروه است.

گروه تلگرام چیست؟

گروه تلگرام به فضا یا صفحه‌ای گفته می‌شود که افراد مختلفی در آن جمع‌آوری می‌شوند و مطالبی را به اشتراک می‌گذارند. گروه تلگرامی یک ادمین یا مدیر اصلی دارد و این ادمین اصلی کسی است که گروه تلگرام را در مرحله اول درست می‌کند. ادمین اصلی می‌تواند افراد دیگری را نیز به عنوان ادمین قرار دهد و دسترسی‌هایی را برای آنها آزاد یا محدود کند. تمامی افراد در گروه تلگرام می‌توانند پیام ارسال کنند و پیام دیگران را دریافت کنند. البته با دسترسی ادمین به این موارد می‌توان محدودیت‌هایی نیز ایجاد کرد که در ادامه به انواع این محدودیت‌ها خواهیم پرداخت.

گروه تلگرام چیست

محدودیت‌هایی که در گروه تلگرام می‌توان ایجاد کرد

محدودیت‌هایی در تلگرام وجود دارد که توسط ادمین یا ادمین‌ها می‌تواند اضافه شود. این محدودیت‌ها شامل منع کردن مخاطب از فرستادن استیکر، منبع کردن ممبرها از فرستادن عکس، محدودیت اضافه کردن اعضا توسط ممبر گروه، منبع کردن عضوها از فرستادن ویدیو و… می‌شود. همانگونه که در پاراگراف‌های قبلی گفتیم ادمین اصلی می‌تواند به انتخاب خود هر فرد دیگری را به عنوان ادمی انتخاب کند. این نوع ادمین‌ها به عنوان ادمین فرعی توسط تلگرام شناخته می‌شوند و ادمین اصلی می‌تواند دسترسی‌های آنان را محدود یا وسیع کند و یا به کل فرد را از ادمینی حذف کند.

البته این نکته نیز وجود دارد که اگر ادمین اصلی از گروه خارج شود یا اکانت خود را حذف کند، به صورت رندوم یکی دیگر از ادمی‌ها به عنوان ادمی اصلی انتخاب می‌شود. این احتمال بیشتر است که گروه تنها یک ادمین داشته باشد و گروه را ترک کند، در این صورت تلگرام به صورت خودکار یکی از اعضا را به عنوان ادمین اصلی انتخاب می‌کند و تمامی دسترسی‌ها برای این فرد آزاد می‌شود.

ممبر واقعی گروه چیست

گروه تلگرام داری ممبر است که عضوهای آن گروه را مشخص می‌کنند. بدین صورت که member همان عضو گروه است و در رتبه گروه، امتیاز بسیار زیادی را دارا است. تعداد عضوهای هر گروه در پایین پروفایل گروه نشان داده می‌شوند که اگر این تعداد بالای 1000 نفر باشد با علامت 1k و بالاتر نشان داده خواهد شد. حرف k به معنی هزار نفر است. همانگونه که گفتیم ممبر گروه تلگرام یکی از اصلی‌ترین و مهمترین اجزای یک گروه است که هرچه تعداد آن بالاتر باشد بهتر است. در این مورد خرید ممبر گروه یک راه حل عالی است که اعتبار گروه خود را بالا ببرید و در نتیجه فروش بهتری داشته باشید.

ممبر واقعی گروه به افرادی گفته می‌شوند که در یک گروه عضو هستند و فعالیت دارند. بدین معنی که در این گروه پیام ارسال می‌کنند، پیام‌های ارسال شده توسط دیگران را می‌بینند، اعضای جدید اد یا اضافه می‌کنند و …. . به زبان دیگر ممبر واقعی کسی است که تعامل در گروه ایجاد می‌کنند. اگر ممبرهای شما فعال باشند می‌تواند منجر به این شود که افزایش ممبر گروه تلگرام موفقیت بیشتر و بازدهی بیشتری را داشته باشد.

چرا باید ممبر گروه بخریم

چرا باید ممبر گروه بخریم

در تلگرام گروه‌های زیادی وجود دارند که کسب و کار خود را به روش‌های مختلفی راه‌اندازی کرده‌اند مانند: فروش محصولات، گروه خبری، گروه تبلیغات و… . برای هرکدام از این گروه‌ها باید مقدار ممبر و ویو معقولی وجود داشته باشد که مخاطب بتواند محصولی را سفارش دهد، آگهی برای تبلغیات به شما بسپارد و یا خبرهای گروه اعتماد کند. پس بزرگترین دلیل شما برای خرید ممبر گروه تلگرام جلب اعتماد از مخاطب است. نکته‌های ریزتری در خلل خرید ممبر گروه تلگرام وجود دارد و یکی از این نکات فعال بودن یا نبودن عضو گروه است. خرید ممبر واقعی گروه تلگرام و خرید ممبر فیک گروه تلگرام دو گزینه پیش روی شما است که با توضیحاتی در ادامه این مقاله می‌توانید تصمیم خود را بگیرید.

مزایای خرید ممبر گروه

خرید ممبر گروه می‌تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد که اولین مزیت بالا رفتن تعداد عضوهای گروه است که در نتیجه بالا رفتن این اعضا ویو پست‌ها نیز بیشتر می‌شود. این ویو می‌تواند برای اعضای داخل گروه باشد یا اینکه محتوا توسط مخاطبان گروه دست به دست شده باشد و افراد دیگری نیز آن را دیده باشند. تعامل بالا نیز جزو همین دیده شدن پست توسط افراد دیگر است که این افراد عضو گروه شما نیستند و این یک امتیاز منفی نیست بلکه می‌تواند امتیازی مثبت برای گروه تلگرامی باشد. شاید الگوریتم تلگرام همانند اینستاگرام نباشد و به صورت عیان به ما قوانینی را نشان ندهد اما تلگرام نیز برای خود الگوریتمی دارد مخاطبین خود را در آن دسته بندی می‌کند پس با خرید ممبر فعال گروه می‌توانید رتبه بهتری از تلگرام را دریافت کنید.

یکی از مهمترین دلایل هر دارنده گروهی که خرید ممبر گروه تلگرام را انجام می‌دهند و به تعامل و ممبر نیاز دارد، اعتماد کردن مشتری است. بالا بودن تعداد ممبر گروه تلگرام باعث می‌شود که مشتری و مخاطب روز به روز بیشتر به شما اعتماد کنند و فروش بالاتری را تجربه خواهید کرد.

ممبر فیک گروه بخریم یا ممبر واقعی گروه

در میان ممبر فیک و ممبر واقعی گروه تفاوت‌هایی وجود دارد که بر اساس نیاز گروه تلگرامی خود باید به خرید هرکدام از این ممبرها اقدام کنید. با خواندن پاراگراف‌های زیر می‌توانید فرق بین ممبر واقعی و فیک را بفهمید:
ممبر واقعی: همانگونه که از اسم این نوع عضو پیدا است یک نفر و یک اکانت واقعی است و به صورت فعال پست‌های شما را دنبال می‌کند و نسبت به آنها واکنش نشان می‌دهد، اعضا را به گروه اضافه می‌کند، در صورت آزاد بودن به گروه پیام ارسال می‌کند و درکل تعامل ایجاد می‌کند. خرید ممبر فعال گروه بسیار با ارزش است و تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب‌های جدید دارد.

ممبر فیک: این نوع ممبر گیری مخصوص افرادی است که تنها تعداد اعضای گروه خود را مهم می‌دانند و برای تعامل اهمیت چندانی قائل نیستند. در بیشتر موارد شنیده‌اید که ممبر فیک ممکن است کانال یا گروه تلگرامی شما را ببندد و تلگرام فعالیت شما بلاک کند اما این باور اشتباه است. خوشبختانه تاکنون چنین موردی اصلا یافت نشده است و اضافه کردن ممبر فیک در بسته شدن و محدود شدن فعالیت تاثیری ندارد. ممبر فیک در گروه یا کانال فعالیتی ندارد و مانند این است یک ربات غیرفعال و خاموش را در گروه خود قرار داده باشید که تنها تعداد مخاطبان بالا برود. خرید ممبر فیک گروه ویو و تعامل را افزایش نمی‌دهد و تنها بر تعداد اعضا تاکید دارد.

چرا باید ممبر گروه بخریم

جواب این سوال بسیار ساده است. اگر شما به خرید ممبر گروه تلگرام دست بزنید به این معنی است که می‌خواهید جذب مخاطب داشته باشید و از طرف مشتری برای خو اعتماد ایجاد کنید تا روز به روز فروش بهتری داشته باشید.

چگونه ممبر گروه بگیریم؟

برای اینکه گروه تلگرامی شما عضوهای بیشتری داشته باشد نیاز نیست که از همان اول اعضای فیک یا واقعی خریداری کنید. این نوع خرید ممبر برای مواقعی مناسب است که شما به اندازه معقولی ممبر دارید و می‌خواهید بر تعداد و کیفیت آنها بیافزایید. یک سری نکات اولیه هستند که برای افزایش ممبر گروه تلگرامی باید به آنها توجه کنید. این نکات بسیار ساده و آسان هستند و کافی است که به آنها در طی یک مدت کوتاه عادت کنید و طبق قوانین زیر پیش بروید.

یک سری اصول اولیه را در نظر بگیرید

تلگرام در اولین لحظاتی که یک گروه را درست می‌کنید درخواست‌هایی از شما دارد شامل گذاشتن عکس پروفایل، انتخاب نام برای گروه، گذاشتن لینک برای گروه، اضافه کردن اعضای جدید و … که باید تمامی آنها را انجام دهید، زیرا این موارد دارای امتیاز بالایی از نظر تلگرام هستند که در گزینه‌های اول قرار گرفته‌اند.

مخاطبین خود را فراموش نکنید

برای انجام ادهای اولیه از مخاطبین خود استفاده کنید و به آنها نیز بسپارید که دوستان و آشنایان خود را اضافه کنند. برای اینکه تعداد ادهای شما بالاتر برود می‌توانید یک مسابقه کوچک برگزار کنید و یا برای مشتری‌هایتان بن خرید بگذارید. یکی دیگر از این راه حل‌ها برای مسابقه ارسال رایگان است که تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب دارد مخصوصا اگر به مشتری بگویید که هر وقت سفارش داشتید به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

برای کانال یا گروه خود وبلاگ بسازید

وبلاگ ساختن می‌تواند یک راه حل بسیار عالی برای جذب مخاطبان جدید باشد. با استفاده از سایت‌های وبلاگ ساز یک وبلاگ برای کانال یا گروه خود بسازید در مورد موضوع و طریقه کار کمی توضیح دهید و در صورت امکان عکس از لوگو یا محصول خود بگذارید. برای مثال می‌توانید یک دکمه با نام برای ورود به گروه تلگرام کلیک کنید بگذارید تا مخاطب خیلی زود و مستقیم به کانال یا گروه تلگرامی شما وصل شود.

از گروه‌ها و سوپر گروه‌ها استفاده کنید

در گروه‌های مرتبط با کار خود جوین شوید و در آنجا فعالیت کنید و برای خود تبلیغاتی ارسال کنید. البته این گروه‌ها بیشتر توسط ربات‌ها مدیریت می‌شوند و ممکن است که شما را بلاک کنند و یا از فرستادن پیام به گروه محروم کنند. این محرومیت چندین وجه دارد که باید با دستور ادمین به ربات آزاد شوید، یا این محرومیت زمان‌دار است و باید زمان خود را طی کند. در صورت دیگری هم با پرداخت به ادمین می‌توانید آزاد شوید و حتی تبلیغات هم ارسال کنید.البته راه حل دیگری نیز برای شما وجود دارد که می‌توانید:

  • از محصول خود یک عکس بزرگ در پروفایل بگذارید که بدون کلیک کردن مخاطب متوجه کار شما بشود.
  • در گروه پیامی مبنی بر نگاه کردن پروفایل خود بگذارید.
  • در بیوگرافی پروفایل تلگرامی خود شرایط و نوع کار را بنویسید که کاربر آن را بخواند.
  • لینک گروه خود را نیز در بیو قرار دهید.

اگر مخاطب محصولات و خدمات شما را دوست داشته باشد به گروه شما می‌پیوندند. اینگونه جذب مخاطب واقعی خواهید داشت.

از هشتگ تلگرام استفاده کنید

شاید این نکته را شنیده باشید که هشتگ‌های تلگرامی تاثیر بسیار زیادی در رشد گروه شما دارد. هشتگ همان نقشی را در تلگرام ایفا می‌کند که در اینستاگرام نیز به کار می‌رود. به کمک این هشتگ‌ها مخاطبان زیادی می‌توانند شما را پیدا کنند.

تبلیغات سایت را انجام دهید

سایت‌هایی وجود دارند که تبلیغات لینک‌های تلگرامی را انجام می‌دهند و این کار را به عنوان یک شغل در نظر گرفته‌اند. سایت‌هایی مانند تلگرام چنلز، مای چنلز،تی کانال و… هستند که تنها با سرچ کردن عبارت معرفی گروه تلگرام می‌توانید این سایت‌ها را پیدا کنید.

انجام تبادل با کانال‌ها و گروه‌های دیگر

هنگامی که با روش‌های بالا کمی ممبر واقعی گرفتید با کانال‌ها یا گروه‌های همسان تبادل انجام دهید و برای همدیگر به صورت مساوی تبلیغات انجام دهید و معرفی کنید. برای مثال اگر گروه یا کانال ساخت زیورآلات دارید با خرازی تبادل بزنید یا اگر پوشاک زنانه دارید با شال و روسری تبادل بزنید که انواع مخاطب‌ها را جذب کنید.

در اول کار ممبر فیک کم بزنید

در مرحله‌ای از کار حتما به ایجاد ممبر فیک فکر می‌کنید. اگر اول کار هستید و ممبر واقعی زیای ندارید، فیک فیک کم بزنید تا به یکباره اعضای گروه زیاد نشود و ویو پست‌ها همانند قبل باشند. سعی کنید در میان تعداد ممبرها و تعداد ویو پست‌ها تعادل برقرار کنید.

زیر پست‌های خود لینک بگذارید

لینک گروه خود را کپی کنید و در زیر پست‌ها خود قرار دهید. بالای این لینک بهتر است که یک متن مانند ورود به گروه قرار دهید و به لینک زیرین آن اشاره کنید. این نکته در حالتی برای شما سودمند خواهد بود که مخاطب پست شما را به یک فرد دیگر ارسال کند و آن فرد از گروه شما دیدن کند. در اکثر مواقع ممکن است اعضای گروه نیز زیاد شوند زیرا این پست‌ها برای افرادی فرستاده می‌شوند که مخاطب موضوع هستند و اگر محتوای با کیفیت تولید کنید، جذب مخاطب نیز راحت خواهد بود.

با کاربران خود تعمل داشته باشید

اگر خرید ممبر گروه را نیز انجام داده باشید سعی کنید ممبر واقعی گروه تلگرام را خریداری کنید که بتوانید از آنها تعمل بگیرید. برای مثال از ابزارهای رای تلگرام استفاده کنید، دانستنی بگذارید یا در مورد سطح محتواهای خود نظرخواهی کنید. همچنین می‌توانید آیدی خود را قرار دهید و از عضوهای گروه تلگرامی بخواهید که نظر یا پیشنهادات خود را به پیوی شما ارسال کنند.

دیگر خدمات زر ممبر

ممبر فیک تلگرام

شروع از ۲۹٫۰۰۰ تومان

خرید ممبر فیک

ممبر گروه تلگرام

شروع از ۳۴٫۰۰۰ تومان

خرید ممبر گروه

لایک و رای تلگرامی

شروع از ۵٫۰۰۰ تومان

خرید رای تلگرام

بازدید فیک تلگرام (خودکار)

شروع از ۲٫۰۰۰ تومان

خرید بازدید فیک

ممبر واقعی تلگرام

شروع از ۳۴٫۰۰۰ تومان

خرید ممبر واقعی

فالوور فیک اینستاگرام

شروع از ۶۲٫۰۰۰ تومان

خرید فالوور فیک

ری اکشن تلگرام

شروع از ۲۵۰۰ تومان

خرید ری اکشن تلگرام

سیو پست اینستاگرام

شروع از ۱٫۰۰۰ تومان

خرید سیو پست اینستاگرام

رای استوری اینستاگرام

شروع از ۶٫۰۰۰ تومان

خرید رای استوری اینستاگرام

لایک ایرانی اینستاگرام

شروع از ۲٫۰۰۰ تومان

خرید لایک اینستاگرام

لایک خارجی اینستاگرام

شروع از ۲٫۰۰۰ تومان

خرید لایک خارجی اینستاگرام

ویو پست اینستاگرام

شروع از ۱٫۵۰۰ تومان

خرید ویو اینستاگرام

ربات زر پلاس

استارت آنی و خودکار سفارشات

معرفی ربات زر پلاس

فالوور تردز

شروع از ۲۹٫۰۰۰ تومان

خرید فالوور تردز

لایک تردز

شروع از ۲۹٫۰۰۰ تومان

خرید لایک تردز

بوست تلگرام

شروع از ۴۹٫۰۰۰ تومان

خرید بوست تلگرام