خرید بوست تلگرام

جشنواره فروش: قیمت‌ها به مدت محدود با تخفیف عرضه شده‌اند و شما می‌توانید نسبت به خرید BOOST تلگرام را با تخفیف ویژه اقدام نمایید.

نکته ۱: با خرید بوست تلگرام می‌توانید قابلیت استوری را به کانال تلگرامی خود اضافه کنید یا به عبارتی دیگر فعال سازی استوری کانال تلگرام نیازمند خرید Boost است.

نکته ۲: مقدار بوست مورد نیاز برای هر کانال متفاوت است فلذا پیش از خرید به این نکته توجه فرمایید.

نکته ۳: تمامی بوست‌هایی که توسط مجموعه زر ممبر ارائه می‌شوند توسط اکانت‌های واقعی و پریمیوم تلگرام است.

(هر اکانت توانایی بوست کردن ۱ کانال در روز را دارد، پس توجه داشته باشید که ممکن است استارت سفارشات تا چندین روز زمان ببرند و در صورتی که مقدار سفارشات زیاد شوند، صف استارت آن‌ها نیز طولانی‌تر می‌شود. )

(هر بوست تنها برای ۲۴ ساعت برای کانال شما فعال است و پس از آن به کانال دیگری منتقل میابد و از میزان بوست‌های شما کاسته می‌شود، پس با آگاهی از این موضوع ثبت سفارش کنید)

تعداد بوستقیمت (تومان)سفارش
خرید 1 بوست تلگرام26,000 19,000خرید
خرید 2 بوست تلگرام52,000 38,000خرید
خرید 3 بوست تلگرام78,000 57,000خرید
خرید 4 بوست تلگرام104,000 76,000خرید

(ظرفیت فعلی: ۴ بوست برای هر کانال - این ظرفیت سقف مقداری است که می‌توانید سفارش دهید و در هنگام ثبت سفارش به این موضوع دقت کنید)


بوست‌های خریداری شده به مدت ۲۴ ساعت در کانال شما فعال خواهند بود و پس از آن به کانال دیگری منتقل می‌شوند و از کانال شما خارج می‌شوند.
خرید ممبر فیک خرید ویو فیک خرید ممبر گروه
خدمات و ویژگی‌های بوست تلگرام
💰 تعرفه Boost تلگرامشروع از 49 هزار تومان
🤩 کیفیت بوست تلگرامکیفیت A++
🕚 زمان انجام سفارشوابسته به صف سفارشات
👥 خدمات پشتیبانیهمه روزه و همه ساعته
📌 نوع پنلپنل سایت و ربات
☎ راه‌های ارتباطیتلفن ثابت و پشتیبانی تلگرامی
آیا بوست تلگرام توسط اکانت‌های واقعی انجام می‌شود؟

بله، تمامی بوست‌هایی که توسط زر ممبر ارائه می‌شوند با اکانت‌های واقعی و پریمیوم تلگرام رعضه می‌شوند و در صورتی که به مقدار بوست مورد نیاز برای فعال‌سازی استوری تلگرام‌تان برسید، ویژگی استوری تلگرام برای کانال تلگرام شما فعال می‌شود.

آیا پیش از خرید ممبر واقعی، سؤالات دیگری دارید؟

مجموعه‌ی زر ممبر آماده است تا به سؤالات شما پاسخ دهد، راه‌های ارتباطی متفاوتی برای برقراری ارتباط با همکاران واحد فروش و پشتیبانی خرید ممبر ارتباط بگیرید، می‌توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در ارتباط باشید و یا از طریق تلگرام پیام خود را ارسال کنید. برای برقراری تماس تلفنی با شماره 02128421913 یا با آیدی تلگرامی @zarmember_admin ارتباط بگیرید.

آیا Boost ریزش دارد؟

بوست تلگرام تنها ۲۴ ساعت برای کانال شما فعال است و پس از آن به کانال دیگری منتقل می‌شود.

چه تعداد بوست برای فعال‌سازی استوری کانال تلگرام نیاز دارم؟

هر کانال با توجه به تعداد اعضایش نیازمند مقداری بوست است که فرمول محاسبه‌ی آن به این شکل است که شما باید 0.4% از مقدار ممبرهای فعلی‌تان بوست داشته باشید تا ویژگی استوری برای شما فعال شود. به عنوان مثال اگر تعداد کاربران شما ۱۰۰۰ نفر است، شما به ۴ بوست نیاز دارید تا ویژگی استوری برای شما فعال شود.

سوالات متداول خرید Boost واقعی تلگرام

بوست تلگرام چیست؟

بوست کردن یا همان Boost کردن یک کانال یعنی اینکه شما به عنوان مخاطب یک کانال، به آن کانال اعتباری می‌دهید که بتواند ویژگی استوری را برای کانالش فعال کند.

آیا همه کاربران می‌توانند کانال را Boost کنند؟

خیر فقط کاربران پریمیوم تلگرام می‌توانند کانال شما را بوست کنند.

آیا در این روش ؟

بله این روش بازدید دارد ولی در نظر داشته باشید که کاربران به صورت اجباری وارد کانال می‌شوند و ممبرها از نوع هیدن می‌باشند طبیعتا بازدید این روش بسیار کم خواهد بود، از ۱ تا ۵ درصد.

آیا این روش ریزش دارد؟

بوست خریداری شده تا ۲۴ ساعت برای شما فعال است و پس از آن به کانال دیگری منتقل میابد و از بوست‌های شما کاسته می‌شود.

زمان مورد نیاز برای انجام سفارش چقدر است؟

در هر ۲۴ ساعت می‌توان فقط یک کانال را Boost کرد، فلذا با توجه به میزان سفارشات و صفی که ایجاد می‌شود، ممکن است تا چندین روز زمان ببرد تا کانال شما بوست شود.

چگونه می‌توانم متوجه شوم که کانال من به چه تعداد بوست نیاز دارد؟

همانطور که پیشتر اعلام کردیم، فرمول محاسبه‌ی بوست تلگرام به این شکل است که شما اگر هزار ممبر دارید، نیاز به داشتن ۴ بوست دارید و این مقدار ارتباط مستقیمی با تعداد اعضای فعلی کانال شما دارد ولی برای اینکه میزان دقیق Boost مورد نیاز برای فعال شدن استوری تلگرام را می‌خواهید بدانید، کافیست در انتهای آدرس کانال خود ?boost اضافه کنید تا متوجه شوید چه میزان بوست نیاز دارید. به عنوان مثال: https://t.me/zarplus_ch?boost این لینک را کپی کنید و در سیو مسیج یا پیوی یکی از دوستان خود ارسال کنید و روی آن کلیک کنید، میزان بوست مورد نیاز برای فعال شدن استوری تلگرام را به شما نمایش خواهد داد.

نکات مهم در خرید بوست واقعی تلگرام

برای خرید بوست تلگرام تفاوتی نمی‌کند که کانال شما با شماره ایرانی ساخته شده باشد یا کانال خارجی.

زمان انجام سفارش بستگی به میزان صف ایجاد شده دارد و ممکن است تا چندین روز زمان ببرد.

کاربران محترم لطفا توضیحات را به دقت مطالعه نمایید، اگر مشکلی وجود داشت با ما در ارتباط باشید.

در صورتی که سؤالی دارید می‌توانید از طریق پنل کاربری، نسبت به ارسال تیکت به همکاران واحد پشتیبانی یا مشاوره اقدام فرمایید.

سفارش فقط برای کانال‌های اخلاقی و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد، در صورت نیاز احراز هویت برای سفارشات صورت خواهد گرفت.

جهت انجام سریع‌تر سفارشات اطلاعات خواسته شده را به دقت و به صورت صحیح وارد نمایید.درگاه پرداخت امن زرین پال و پی پینگ به کاربران زر ممبر این امکان را می‌دهد که با خیالی راحت و به آسانی پرداخت و سفارش خود را ثبت کنند.سایت ما در قبال آپدیت‌ها و سیاست‌های تلگرام و همچنین ریزش ممبرها مسئولیتی ندارد.

تذکر: برای خرید بوست تلگرام می‌بایست لینک عمومی کانال خود را در فرم خرید وارد نمایید.


 

پیام‌رسان تلگرام همواره در حال بروزرسانی و ارائه آپدیت‌های متنوع است و اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم، هر بار که این پیام‌رسان بروزرسانی‌ای را منتشر می‌کند، کاربران خود را سورپرایز می‌کند و در آخرین آپدیت خود، ویژگی استوری کانال تلگرام را ارائه داده است و برای فعال‌سازی استوری برای کانال‌های تلگرامی، کاربران پریمیوم تلگرام باید کانال محبوب خود را بوست یا Boost کنند تا کانال مربوطه به میزان بوست مورد نیاز برای فعال‌سازی استوری برسد.

خرید Boost تلگرام مناسب چه کاری است؟

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم، برای فعال‌سازی استوری کانال تلگرام، شما نیازمند این هستید که کاربران پریمیوم، به کانال شما اعتباری ارائه دهند تا کانال شما به میزان اعتبار مورد نیاز برای فعال‌سازی استوری برسند، این عدد برای هر کانال متفاوت است.

با خرید بوست تلگرام چه مزایایی نصیب من خواهد شد؟

مهم‌ترین مزیت خرید بوست تلگرام این است که ویژگی استوری تلگرام برای شما فعال می‌شود و با پست کردن استوری در کانال‌تان، ارتباط شما با کاربران‌تان عمیق‌تر می‌شود و قطعا به رشد کانال تلگرام شما کمک خواهد کرد. همچنین شما می‌توانید در کنار خرید بوست تلگرام نسبت به خرید ممبر تلگرام نیز اقدام نمایید.

نتیجه گیری

در دنیای امروزه هر کسب و کار برای اینکه به موفقیت برسد نیازمند این است که در فضای مجازی، علی‌الخصوص بستر شبکه‌های اجتماعی فعالیت کند و با کاربرانش در ارتباط باشد و هر چه عمق این ارتباط عمیق‌تر باشد، احتمال موفقیت کسب و کار بالاتر می‌رود و یکی از راه‌های موفقیت در این حوزه، خرید ممبر واقعی تلگرام است و در کنار داشتن ممبر تلگرام شما می‌بایست در دیگر ویژگی‌های این پیام‌رسان استفاده کنید که استوری تلگرام است و برای اینکه استوری کانال تلگرام برای شما فعال شود، حتما می‌بایست به میزان اعتبار مورد نیاز یا همان مقدار بوست مورد نیاز برسید که می‌توانید با خرید بوست تلگرام این موضوع را عملی کنید.

خرید بوست تلگرام

دیگر خدمات زر ممبر

ممبر فیک تلگرام

شروع از ۲۹٫۰۰۰ تومان

خرید ممبر فیک

ممبر گروه تلگرام

شروع از ۲۹٫۰۰۰ تومان

خرید ممبر گروه

لایک و رای تلگرامی

شروع از ۵٫۰۰۰ تومان

خرید رای تلگرام

بازدید فیک تلگرام (خودکار)

شروع از ۲٫۰۰۰ تومان

خرید بازدید فیک

ممبر واقعی تلگرام

شروع از ۳۱٫۰۰۰ تومان

خرید ممبر واقعی

فالوور فیک اینستاگرام

شروع از ۱۷٫۰۰۰ تومان

خرید فالوور فیک

ری اکشن تلگرام

شروع از ۳٫۰۰۰ تومان

خرید ری اکشن تلگرام

سیو پست اینستاگرام

شروع از ۱٫۰۰۰ تومان

خرید سیو پست اینستاگرام

رای استوری اینستاگرام

شروع از ۶٫۰۰۰ تومان

خرید رای استوری اینستاگرام

لایک ایرانی اینستاگرام

شروع از ۲٫۰۰۰ تومان

خرید لایک اینستاگرام

لایک خارجی اینستاگرام

شروع از ۲٫۰۰۰ تومان

خرید لایک خارجی اینستاگرام

ویو پست اینستاگرام

شروع از ۱٫۵۰۰ تومان

خرید ویو اینستاگرام

ربات زر پلاس

استارت آنی و خودکار سفارشات

معرفی ربات زر پلاس

فالوور تردز

شروع از ۲۹٫۰۰۰ تومان

خرید فالوور تردز

لایک تردز

شروع از ۲۹٫۰۰۰ تومان

خرید لایک تردز

بوست تلگرام

شروع از ۴۹٫۰۰۰ تومان

خرید بوست تلگرام