خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » معروف ترین بلاگر های ایرانی در حوزه آرایش، استایل، فشن، سرگرمی، سفر و….

قطعا همه ما امروزه حداقل یک بلاگر را می شناسیم و آن را دنبال می کنیم. بلاگر ها را دیگر در تمام حوزه می توان مشاهده کرد  محتواهای فوق العاده ای تولید می کنند و محبوبیت بالایی دارند و درآمد بسیار زیادی نیز دارند. امروز قصد دارم تا معروف ترین بلاگر های ایرانی را به شما معرفی کنم تا شما کمی بیشتر با بلاگری آشنا شوید. تا انتها با ما همراه باشید.

بلاگری امروزه یکی از پر درآمد ترین کسب و کار ها در جهان به حساب می آید که معمولا یک نفر صاحب کل این کسب و کار است. آشنایی با معروف ترین بلاگر ها می تواند به ما کمک کند تا برای تبلیغات بدانیم کجا ها بازدهی بسیار بیشتری می دهد یا اینکه می توانیم شیوه کار آنها را یاد بگیریم و خودمان یک بلاگر حرفه ای شویم.

مشهور ترین بلاگر های ایرانی

معروف ترین بلاگر های ایرانی:

بلاگر ها به صورت کلی به دو دسته تخصصی و غیر تخصصی تقسیم بندی می شوند. بلاگر هار تخصصی صرفا در یک حوزه فعال هستند و در دیگر حوزه ها ورود نمی کنند اما بلاگر های غیر تخصصی در تمام حوزه ها ورود می کنند. ما نیز بیشتر شاهد بلاگر های تخصصی موفق هستیم چون یک بلاگر غیر تخصصی بسیار سخت می تواند رقابت کند و به موفقیت برسد.

محبوب ترین بلاگر ها در ایران:

الناز گلرخ:

دیگر کمتر کسی پیدا می شود که نام الناز گلرخ را نشنیده باشد. او یکی از معروف ترین و موفق ترین بلاگر های حوزه آرایش به حساب می آید که طرفداران بسیار زیادی دارد. او در حال حاضر در ایران فعالیت نمی کند اما قبل ها که در ایران بود سالن زیبایی داشت و به همین علت محتوا هایی که تولید  می کند بسیار جذاب و حرفه ای است.

صدف بیوتی:

یکی دیگر از بهترین بلاگر های ایرانی را می توان صدف بیوتی به حساب آورد که توانسته است با نوع محتوا خود به شهرت برسد و امروزه یکی از موفق ترین بلاگر های ایران شود. او نیز یکی از بلاگر های حوزه آرایش به حساب می آید که مدت زمان زیادی است که در حال فعالیت است و نتیجه این همه زحمت های خود را حالا بدست آورده است.

کسب درآمد از اینستاگرام مرحله به مرحله (آپدیت جدید)

حسن ریوندی:

اگر فقط یک بار اینستاگرام را باز کرده باشید با نام حسن ریوندی آشنا خواهید شد. او یکی از محبوب ترین بلاگر های سرگرمی به حساب می آید که طرفداران خاصی دارد. فرقی نمی کند طرفدار چی باشید به هرحال همه طرفدار خنده هستند و به همین علت نیز او یکی از معروف ترین بلاگر ها به حساب می آید که حتی خود اینستاگرام نیز بسیار او پیشنهاد می دهد. محتوا هایی که او تولید می کند بیشتر تکه هایی از کار خود است که دست به دست در اینستاگرام می چرخند و محبوبیت حسن را بیشتر می کند.

Stylebubblebyarianaz:

او را می توان یکی از موفق ترین بلاگر های حوزه استایل به حساب آورد که در طول این سال ها فعالیت زیادی در حوزه استایل داشته است و اگر بخواهیم سطح محتوای او را برسی کنیم می توانم بگویم که واقعا در سطح بالایی قرار دارد اما متاسفانه با این همه فعالیت نتوانسته است به فالوور های زیادی دست پیدا کند.

Hodarostami:

نمی توان به او لقب یکی از معروف ترین بلاگر های ایرانی را دارد اما می توان به او لقب یکی از بهترین بلاگر های حوزه های سفر و گردشگری را دارد. او به جاهای مختلفی سفر می کند و عکس های زیادی از مکان های مختلف را با مخاطبین خود به اشتراک می گذارد. قطعا کسی که به سفر علاقه داشته باشد نمی تواند پیج او را دنبال نکند.

دانلود ویدیو از یوتیوب – بهترین روش های دانلود از یوتیوب

saba.rahimi:

اگر به دنبال یک بلاگر عالی در حوزه غذا می گردید قطعا به او بر خواهید خورد. البته او فعالیت چندانی در زمینه آموزش آشپزی ندارد اما به علت پست های مختلف خود از پشقاب های غذاهای مختلف به محبوبیت بسیار بالایی رسیده است.

amir_food_review:

اگر علاقه مند باشید که معروف ترین و بهترین رستوران ها را بشناسید قطعا امیر می تواند یکی از محبوب ترین بلاگر های مورد علاقه شما باشد. حوزه کاری او بیشتر منطقه تهران است اما گاهی فقط ها از مناطق دیگر نیز افرادی را معرفی می کند. کار او صرفا معرفی یک رستوران نیست بلکه بیشتر پست های او مربوط به بهترین و جذاب ترین و خاص ترین رستوران هایی می شود که می توان آنها را پیدا کرد.

افزایش فالوور با هشتگ – چگونه از طریق هشتگ فالوور های خود را زیاد کنیم؟

mr.h.u.n.t.e.r:

یکی از همان بلاگر های غیر تخصصی را می توان مستر هانتر به حساب آورد. او در ابتدا فعالیت بیشتری در حوزه غذا داشت اما بعد از آن دیگر یک بلاگر غیر تخصصی شد و در تمام حوزه ها تولید محتوا می کند. نمی توان سطح محتواهای او را بسیار عالی دانست اما این تعداد فالوور را درصد تعامل بالا می تواند نشان از معروفیت او باشد.

در این مطلب سعی کردم تا محبوب ترین و معروف ترین بلاگر های ایرانی را  در حوزه های مختلف به شما معرفی کنم. باید بگویم که بلاگر های بسیار زیادی وجود دارند که اگر بخواهم به هر کدام از آنها بپردازیم شاید این مطلب حالا حالا ها تمام نشود. شما کدام بلاگر محبوب ایرانی را دنبال می کنید؟