خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟ (4 مرحله برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام)

اگر شما یک ادمین اینستاگرام باشید قطعا عاشق اکسپلور اینستاگرام هستید. در اکسپلور افراد پست های مختلفی را از کانال های مختلفی می بینند که همین موضوع موجب افزایش فالوور های آنها می شود. به همین دلیل است که بسیاری از ادمین های اینستاگرام به دنبال روشی برای نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام هستند. اما نیاز نیست برای رسیدن به آن کارهای عجیب و غریبی را انجام دهید بلکه تنها کافی است  بدانید این بخش چگونه کار می کند و چگونه می توان در آن دیده شد. در ادامه این مطلب هر آنچه باید درباره ی اکسپلور اینستاگرام بدانید را به شما خواهم گفت بنابراین تا انتها با ما همراه باشید.

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان به حساب می آیند که کاربران بسیار زیادی دارند. افراد زیادی از این فضا به محبوبیت ، درآمد و شهرت رسیدند و تمام اینها با بالا بردن فالوور ها امکان پذیر است. به همین دلیل تنها یک امید کوچک برای راهی که بتواند در این پلتفرم دیده شد نیز می تواند برای بسیاری مهم باشد.

نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام

نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام

برای اینکه بتوانید کاری کنید تا پست های شما در اکسپلور نمایش داده شود ابتدا باید بدانید دقیقا این بخش چیست؟ و چگونه کار می کند؟

اکسپلور در واقع صفحه ای است که در آن پست های مختلفی از سراسر دنیا بر اساس فعالیت های قبلی شما انتخاب و نمایش داده می شود. الگوریتم های اینستاگرام مدام رفتار کاربران را تحلیل می کند و از طرف دیگر به تحلیل پست های مختلف می پردازند و نتیجه این تحلیل ها نمایش پست هایی در بخش اکسپلور اینستاگرام که ممکن است شما دوست داشته باشید.

چگونه یک محتوا در اکسپلور اینستاگرام انتخاب می شود؟

شاید برایتان سوال باشد که چرا یک محتوا در اکسپلور اینستاگرام دیده می شود و اصلا ملاک انتخاب چیست؟ اینستاگرام مدال در حال تلاش است تا پست های که به شما نمایش می دهد مناسب با علایق شما باشد. این کار را الگوریتم هایی انجام می دهند که برسی می کنند شما چه پست هایی را قبلا مشاهده کردید، چه پست هایی را لایک کردید، چه هشتگ ها و پیج هایی را دنبال می کند و غیره….

از آن طرف پست هایی که بیشتر افرادی که علایقشان مشابه شماست آنها را دیدند و درگیر مخاطب با آن بیشتر بوده است و جذاب هستند احتمال نمایش بیشتری در اکسپلور اینستاگرام دارند.

باید بگویم که الگوریم های اینستاگرام به درستی معلوم نیستند و نمی توان تمام رفتار های آنها را پیش بینی کرد و با به طور قطع گفت این پست ها به دلیل اینکه این کار ها را انجام دادند وارد آن شدند. اما با برسی انواع و اقسام پست هایی که قبلا وارد اکسپلور شدند می توان به داده های جالبی رسید.

ربات اینستاگرام چیست؟ هر آنچه باید درباره ی ربات اینستاگرام بدانید!

نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام با چند کار ساده

برای اینکه شما بتوانید پست های خود را وارد اکسپلور کنید باید چند نکته ساده را در تمام روند کار خود در نظر داشته باشید.

شناخت مخاطب مهم ترین عامل موفقیت

بی راهه نیست که بگویم با شناخت مخاطبین شما بیش از نصب راه را رفته اید. شما باید مخاطبین خود را به درستی برسی کنید. این کار را می توانید با برسی پیج خود، پیج رقبا، پیج کاربران و آنالیز پست های رقبا و پست های خود انجام دهید.

  • شما باید بدانید که:
  • مخاطبین شما دقیقا چه کسانی هستند؟ بیشتر در سنی قرار دارند؟
  • علایق آنها چیست و بیشتر چه چیزی را دوست دارند؟
  • بیشتر به چه چیز هایی ترغیب می شوند؟
  • به دنبال چه چیز هایی هستند؟
  • و……

افزایش تعامل کاربران

بعد از شناخت مخاطب مهم ترین کاری که باید انجام دهید افزایش تعامل کاربران است. لایک کردن پست، سیو کردن آن، کامنت گذاشتن و…. همگی می تواند موجب افزایش تعامل کاربران شود. هرچه تعامل افراد در پیج شما بالاتر باشد احتمال اینکه یک پست وارد اکسپلور شود بسیار بیشتر است.

برای مثال یک پیج فروش کتاب برای افزایش تعامل هر پستی که می گذاشت و کتابی را معرفی می کرد یا محتوای جذابی تولید می کرد یک سوال می پرسید یا می گفت افراد دوستان خود را تگ کنند و آنها به یکی از افراد کتاب را جایزه می دهند.

استفاده از هشتگ های درست

سعی کنید حتما از هشتگ های درست و کاربردی استفاده کنید. قبلا مطلبی درباره ی استفاده از هشتگ ها در وبلاگ زر ممبر منتشر کردیم که می توانید از آن نیز کمک بگیرید. اما به طور کل سعی کنید بیشتر از 7 الی 10 تا هشتگ استفاده نکنید و از هشتگ های متنوعی نیز استفاده کنید. چند هشتگ محبوب، چند هشتگ کمتر شناخته شده، چند هشتگ اختصاصی و…. استفاده کردن از هشتگ درست تاثیر بسیار زیادی در نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام دارد.

ساخت پست هایی جذاب و ترغیب کننده

ساخت پست هایی که جذاب و ترغیب کننده هستند یکی از اصلی ترین روش های ورود به اکسپلور اینستاگرام است. شما باید پست هایی با موضوعات جذاب تر، عناوین ترغیب کننده تر و کاور های عالی تر طراحی کنید تا مخاطبین جذب آن شوند. برای بتوانید به درستی پست های خوبی تولید کنید بهتر است پیج رقبا، پیج های معروف اینستاگرام و پیج افراد هم حوزه خارجی خود را دنبال کنید و آنها را آنالیز کنید.

زر ممبر مرکز خدمات خرید ممبر ایرانی تلگرام 

کلام آخر

در این مطلب شما را با اکسپلور اینستاگرام آشنا کردیم و به شما ترفند های نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام را آموزش دادیم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.