خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » ربات اینستاگرام چیست؟ هر آنچه باید درباره ی ربات اینستاگرام بدانید!

این روز ها اینستاگرام به یکی از محبوب ترین و مشهور ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است که هر کدام از ما روزانه وقت زیادی را در آن سپری می کنیم. بسیاری از افراد دوست دارند تا در این فضا پیشرفت کنند، محبوب شوند و یا حتی به درآمد برسند که هیچ کدام امری محال نیست. یکی از ابزارهایی که خیل به افراد در این مسیر کمک می کند ربات اینستاگرام است. این ربات ها می توانند به شما و پیج شما کمک های فراوانی بکنند و موجب پیشرفت شما شوند.

ربات های اینستاگرام درست از زمان محبوبیت این شبکه اجتماعی وارد بازار شدند. این ربات ها یک سری ابزار خاص به شما ارائه می دهند که می توانید با استفاده از آنها اهداف خود را پیش ببرید. اما دقیقا این ربات ها چه کار می کنند؟ چه فوایدی دارند؟ شیوه کار آنها چیست؟ در این مطلب قصد داریم تا به این مطلب قصد داریم تا به این سوالات پاسخ دهیم. با زر ممبر فروشگاه ممبر واقعی همراه باشید.

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام در واقع یک برنامه از پیش نوشته شده است که مانند یک کارمند برای شما کار می کند و در مدیریت پیج به شما کمک های فراوانی می کند. بسیاری از افراد فکر می کنند که ربات های اینستاگرام فقط برای افزایش فالوور استفاده می شوند درحالی که اصلا اینطور نیست و از این ربات ها می توان برای مقاصد دیگر نیز استفاده کرد. در ربات های اینستاگرام شما از بین خدمات مختلف یکی را انتخاب می کنید و سپس دیتا و تنظیمات آن را انجام می دهید. ربات خودش به صورت خودکار تمام مراحل را انجام می دهد و نیازی به شما نیست.

شیوه کار ربات اینستاگرام

کاربرد های یک ربات افزایش فالوور

بسیاری از افراد این ربات ها را ربات های افزایش فالوور می دانند چون بیشترین کاربرد آنها افزایش فالوور می باشد و بیشتر افراد برای اینکه بتوانند تعداد فالوور های خود  را افزایش دهند از آن استفاده می کنند. قابلیت هایی که یک ربات اینستاگرام دارد شامل موارد:

فالو/آنفالو:

اصلی ترین و مهم ترین بخش ربات های اینستاگرام بخش فالو آنفالو آنها می باشد. این بخش مهم ترین بخش برای افزایش تعداد فالوور ها می باشد. در این بخش شما ربات را تنظیم می کنید که به طور خودکار برخی از افراد را فالو کند. سپس تنظیم می کنید که در چه تایمی به صورت خودکار آنها را آنفالو کند. در این روند هر فرد فالو و سپس پس از مدتی آنفالو می شود. شاید بگویید این چه کمکی به ما می کند؟

در اینستاگرام ویژگی ای به نام فالوبک وجود دارد که وقتی شما یک نفر را فالو می کنید احتمال اینکه آن فرد هم شما را فالو کند یا در وقع فالوبک کند بسیار زیاد است. شما نیز این ربات ها را به این گونه تنظیم می کنید که در هر ساعت 10 نفر را فالو کند و هر ساعت 10 نفر را آنفالو کند. به این صورت در تایم های طولانی بسیاری از این افراد به شما فالوبک می دهند و تعداد فالوور های شما افزایش می یابد.

پست های زمانبندی:

یکی از قابلیت هایی که به شخصه خیلی به آن علاقه مند هستیم قابلیت پست های زمانبندی شده است. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا برای پست ها را آپلود کنید و برای هر کدام زمانی را مشخص کنید. سپس ربات در تایمی که مشخص کردید خودش پست را منتشر می کند.

ارسال کامنت:

در این قابلیت ربات به طور خودکار برخی از کامنت هایی که از پیش مشخص کردید را زیر پست های دیگران کامنت می کند. این روش چه به طور مستقیم و چه به طور غیر مستقیم می تواند موجب افزایش فالوور های شما شود.

افزایش بازدید استوری اینستاگرام به راحتی

ارسال دایرکت:

یکی دیگر از قابلیت ربات اینستاگرام ارسال دایرکت می باشد. در این قابلیت شما یک متن را مشخص می کنید که ربات آن را به افراد مختلف در دایرکت ارسال می کند. این روش برای برند سازی، افزایش شناخت مردم نسبت به خودتان و افزایش فالوور استفاده می شود.

لایک خودکار: لایک خودکار نیز که ویژگی بسیار ساده ای است که شما تعداد لایک در ساعت را مشخص می کنید و ربات به طور خودکار در طول ساعت پست هایی را لایک می کند. این قابلیت نیز به طور غیر مستقیم می تواند موجب افزایش فالوور شود.

بهترین ربات های اینستاگرام:

ربات های اینستاگرام زیادی چه خارجی و چه داخلی در حال فعالیت هستند که کیفیت خوبی نیز ارائه می دهند.

  1. ربات نینجاگرام
  2. اینبو
  3. اینستا ساز

جز برترین ربات های اینستاگرام هستند که در حال فعالیت هستند.

اما آیا این ربات ها به پیج ما ضربه نمی زنند؟ آیا هنوز مفید هستند؟ این سوالی است که این روزها ذهن افراد زیادی را به خود مشغول کرده است. در مطلب دیگر از وبلاگ زر ممبر به این موضوع خواهیم پرداخت.

کلام آخر

در این مطلب به شما ربات اینستاگرام را معرفی کردیم و شما را با قابلیت های مختلف آن آشنا کردیم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.