خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » بهترین روش تشخیص فالوور فیک (چگونه فالوور های فیک را تشخیص دهیم؟)

امروزه فضای اینستاگرام می تواند بسیار درآمدزا باشد و برای همین بسیاری از افراد تمام تلاش خود را می کنند تا در این فضا فعالیت کنند و به درآمد برسند. منتها برخی از افراد در ابتدای کار ناامید می شوند و به سمت خرید فالوور های فیک می روند. فالوورهای فیک در اینستاگرام یک مشکل بزرگ هستند که در این مطلب قصد داریم تا به شما نحوه تشخیص فالوور فیک را بگوییم. بنابراین اگر می خواهید بفهمید که چگونه می توانید به واقعی یا فیک بودن فالوور های یک فردی پی ببرید تا انتها با ما همراه باشید.

ممکن است تا شما به فردی یا گروهی پول بدهید و از آنها بخواهید تا فالوور های شما را افزایش دهند ولی آنها فقط برای شما تعداد فالوور خریده باشند. یا اینکه روزانه تبلیغات زیادی از فالوور های فیک و اکانت های فیک دریافت می کند و یا اینکه می خواهید بدانید که این فرد چگونه فعالیت کرده که توانسته به این تعداد فالوور برسد  و یا می خواهید بدانید که فالوور های رقیب شما فیک است یا نه و……

اینها همه دلایلی هستند که باعث می شوند تا شما به دنبال روشی برای کشف فالوور های واقعی یا فیک باشید. در ادامه قصد داریم تا به شما روش تشخیص فالوور فیک را بگوییم.

تشخیص فالوور فیک

تشخیص فالوور فیک

به طوری کلی دو دسته فالوور در اینستاگرام وجود دارند. درسته اول فالوور های فیک و دسته دوم فالوور های واقعی که هر کدام از این دو دسته ویژگی های خود را دارند.

فالوور های فیک: این دسته از فالوور های فعالیتی ندارند و عملا به هیچ دردی نمی خورند. درآمدی نیز برای شما ندارند و نمی توانند سودمند باشند.

فالوور های واقعی: این دسته از فالوور ها افراد واقعی هستند که شما آنها را جذب کردند. این افراد فعال هستند و پست های شما را لایک می کنند و کامنت می گذارند و… این دسته از فالوور هستند که برای شما درآمد و محبوبیت به دنبال دارند.

خدمات خرید ممبر ایرانی تلگرام

ویژگی های یک فالوور فیک:

حالا که با تعریف فالوور فیک آشنا شدید به ویژگی های یک فالوور فیک می پدازیم. شما با برسی کردن این ویژگی ها در فالوور های یک پیج می توانید به فیک یا واقعی بودن آن پی ببرید.

اگر فردی را دید که عکس پروفایل ندارد احتمال اینکه فیک باشد بسیار زیاد است. اگر فردی را دیدید که نام عجیبی دارد که اصلا نمی توانید متوجه آن شوید نیز احتمال فیک بودن آن فالوور زیاد است. فالوور های فیک معمولا بیو ندارند و هیچگونه فعالیتی از جمله پست، استوری و…. نیز ندارند. شما با برسی کردن همین موارد می توانید متوجه فیک بودن یک اکانت در اینستاگرام شوید.

همچنین دسته دیگر ار فالوور های وجود دارند که نام دارند و عکس هم دارند اما باز هم فیک هستند. این دسته معمولا دارای نام افراد مشهور یا عجیب و غریب و خارجی هستند و عکس پروفایل آنها نیز یک فرد بسیار جذاب یا حتی افراد مشهور است. این اکانت ها فیک هستند و هیچگونه فعالیتی نیز ندارند و برای مقاصد مختلفی ساخته شدند.

روش تشخیص فالوور فیک خیلی راحت با برسی لایک و کامنت ها

یکی دیگر از روش های بسیار راحت این است که شما لایک و کامنت های یک پیج را برسی کنید. اگر 10 هزارتا فالوور دارد ولی هر پستش 200 تا یا 300 تا لایک می خورد احتمال فیک بودن آن بالا است و اگر از این هم پایین تر است به احتمال زیاد فالوور های فیک زیاد دارند. معمولا باید هر پست حداقل بین 5 الی 10 درصد کل فالوور هایش لایک بخورد اگر این تعداد لایک نمی خورد با برسی چند عدد دیگر از پست ها و کمی سرک کشی کردن در فالوور های آن می توانید به فیک بود آن پی ببرید.

افزایش بازدید استوری اینستاگرام به راحتی

این روش عملا بهترین روش برای تشخیص فالوور های فیک است چون ممکن است یک فرد مشهور فعالیت داشته باشد و خیلی عالی فعالیت کنند اما تعداد فالوور های واقعی آن بسیار کمتر از تعداد کل فالوور هایش باشد که این موضوع را با روش بالا می توانید بفهمید.

فواید فالوور فیک:

از فالوور فیک معمولا در ابتدای کار استفاده می شود تا افراد جدیدی که می آیند به پیج شما اعتماد کنند و آن را فالو کنند. برسی ها نشان داده است که افراد به پیجی که تعداد فالوور آن بالاتر است خیلی راحت تر اعتماد می کنند.

همچنین برخی از مواقع قبل از تبلیغ نیز مقداری فالوور فیک خریداری می شود به خاطر بالاتر بردن اعتبار پیج تا بیشترین نرخ تبدیل از تبلیغات حاصل شود.

در کل خرید فالوور فیک چیز بد و مضری نیست اما اینکه در چه زمانی و برای چه هدفی از آن استفاده می کنید خیلی مهم است. اگر فقط می خواهید پیج خود را با فالوور فیک جلو ببرید عملا این فالوور ها به شما هیچ کمکی نمی کنند و شما فقط دارید پولتان را هدر می دهید.

کلام آخر

در این مطلب به شما روش های تشخیص فالوور فیک را گفتیم. با یک برسی ساده و یک ضرب و تقسیم ساده در تعداد فالوور ها و لایک و کامنت ها می توان خیلی راحت به فیک بودن فالوور های یک پیج پی برد. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.