خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » آیا از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟ بهترین روش جایگزین برای افزایش فالوور چیست؟

اینستاگرام این روزها یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران به حساب می آید. بسیاری از افراد در این شبکه اجتماعی به دنبال محبوبیت، مشهوریت و کسب درآمد هستند. همه اینها با بالا رفتن فالوور امکان پذیر است. یکی از ابزارهایی که می تواند در افزایش فالوور به شما کمک زیادی بکند ربات اینستاگرام است. اما یک سوال خیلی مهم وجود دارد آیا از ربات اینستاگرام استفاده کنیم یا نه؟ در این مطلب قصد داریم تا به این موضوع از جنبه های مختلف بپردازیم. بنابراین اگر پیج اینستاگرامتان برای تان مهم است حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

در ابتدای محبوبیت اینستاگرام ربات های مختلف برای افزایش فالوور به وجود آمدند که پس از مدتی کامل شدند و تمام باگ های آنها برطرف شد. این ربات ها به سرعت محبوب شدند و افراد زیادی از آنها برای بالا بردن تعداد فالوور های خود استفاده می کردند. اما این استفاده موجب می شد تا در روند اینستاگرام کمی اختلال به وجود بیاید و بسیاری از کاربران ناراضی باشند. به همین دلیل اینستاگرام از یک زمانی به بعد بسیار سفت و سخت در مبارزه با این ربات ها وارد شد.

آیا از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

در ابتدا اینستاگرام با اعمال برخی از محدودیت ها جلوی ربات های اینستاگرام را گرفت اما پس از مدتی ربات ها این محدودیت ها را دور زدند. اینستاگرام طی این سال ها بسیار تلاش کرد تا بسیاری از این ربات ها را از کار بیندازد که موفق نبود و هر روز این ربات ها با شیوه ای جدید نقشه های این شبکه اجتماعی را ناکام می گذاشتند. اما بعد از گذشت چندین سال اینستاگرام محدودیت های بسیار سختی را اعمال کرد که همین محدودیت های بسیار سخت باعث شد که دیگر این ربات ها نتوانند به کار خود ادامه دهند.

خدمات خرید بازدید فیک تلگرام زر ممبر

متاسفانه هر چقدر هم تلاش شد این ربات ها نتوانستند محدودیت های اینستاگرام را دور بزنند و افرادی که از ربات های افزایش فالوور استفاده می کردند بعد از مدتی اکانت خود را از دست می دادند.

آیا از ربات اینستاگرام استفاده کنیم

آیا واقعا هیچ راهی برای استفاده از ربات های اینستاگرام وجود ندارد؟

وقتی که این سوال پیش می آمد که در بسیاری از مطالب جواب سوال آیا از ربات های اینستاگرام استفاده کنیم یا نه؟ خیر شد! در اینجا بسیاری به دنبال روشی بودند که هرگونه که شده دوباره از این ربات ها استفاده کنند. اما متاسفانه دیگر هیچ روشی وجود نداشت و هر کاری که می کردید بعد از مدتی اکانت خود را از دست می دادید. البته برخی از افراد از روش های بسیار خاص استفاده می کنند که هنوز اکانتشان سالم است و کار می کند. اگر شما می خواهید تا اکانت خود را از دست ندهید تحت هیچ عنوان دیگر به سراغ این ربات ها نروید. برخی ربات ها هستند که می گویند ما طوری کار می کنیم که برای اکانت شما اتفاقی رخ نمی دهد ولی بیشتر این گفته ها دروغی بیش نیست.

بنابراین اگر بخواهم در یک جمله به این سوال پاسخ دهم باید بگویم که: بیشتر این ربات ها باعث می شوند که مشکلاتی برای اکانت شما به وجود بیاید و پیشنهاد می کنیم تا دیگر از آنها استفاده نکنید.

ریلز اینستاگرام چیست؟ آموزش reels از صفر تا صد

حالا چگونه فالوور های خود را افزایش دهیم؟

بعد از اینکه این ربات ها از کار افتادند و جواب سوال آیا از ربات اینستاگرام استفاده کنیم یا نه؟ منفی شد بسیاری به دنبال روشی جدید برای افزایش فالوور بودند. در حال حاضر بهترین کار این است که شما با فعالیت و تبلیغات در اینستاگرام فالوور های خود را افزایش دهید. البته برای افزایش سریع و دوره ای می توانید از پکیج های افزایش فالوور استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید تولید محتوای خوبی داشته باشید می توانید از ربات های اینستاگرام استفاده کنید. برخی از این ربات ها خوشبختانه بخشی برای زمانبندی پست ها دارند که خیلی به شما در بهبود روند تولید محتوا می تواند کمک کند. بنابراین پیشنهاد میکنیم که از این ربات ها تنها برای زمانبندی کردن پست های اینستاگرام خود استفاده کنید.

یه راه ساده برای افزایش فالوور:

در حال حاضر بسیاری از افراد سعی می کنند تا تولید محتوای خوبی داشته باشند و با کمی تبلیغ فالوور های خود را افزایش دهند. برخی نیز چون اول راه هستند ابتدا کمی فالوور فیک می خرند تا اعتماد پیجشان افزایش یابد بعد کمی تولید محتوا و سپس تبلیغات تا کمی پیج شان رشد کند. بهترین گزینه برای افزایش فالوور نیز همین روش است. تبلیغات یا تولید محتوا شما باید یک کدام را انتخاب کنید و هیچ روش دیگری نیز وجود ندارد.

کلام آخر

در این مطلب به سوال آیا از ربات اینستاگرام استفاده کنیم یا نه؟ پاسخ دادیم. بهتر است دیگر فکر این ربات ها را نکنید و به تولید محتوا و تبلیغات بپردازید و با این روش فالوور های خود را افزایش دهید. امیدوارم که از این مطلب برای تان مفید بوده باشد.