خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » افزایش فالوور با هشتگ – چگونه از طریق هشتگ فالوور های خود را زیاد کنیم؟

هشتگ ها مهم ترین و می توان گفت اصلی ترین ابزاری هستند که شما می توانید در ابتدای کار خود در اینستاگرام برای افزایش فالوور و بازدید پست های خود از آنها استفاده کنید. اما بسیاری به طور دقیقا نمی دانند که چگونه از این هشتگ ها استفاده کنند تا بازدهی بسیار بیشتری بگیرند. ما نیز در این مطلب قصد داریم تا نکاتی درباره ی افزایش فالوور با هشتگ را به شما بگوییم که بتوانید با استفاده از هشتگ ها در ابتدای کار زمینه رشد ابتدایی خود را فراهم کنید.

هشتگ ها در واقع همان دسته بندی هایی هستند که شما با استفاده از آنها به اینستاگرام می فهمانید که دقیقا این پست درباره ی چه چیزی است و در چه دسته ای قرار می گیرد. پست های شما نه تنها در بخش هشتگ ها در اینستاگرام قرار میگیرد بلکه با استفاده از این هشتگ ها اینستاگرام پست شما را به دیگران پیشنهاد می دهد و آن را نشان می دهد.

افزایش فالوور با هشتگ

افزایش فالوور با هشتگ

شما برای هر پستی که می گذارید می توانید تا حدود 30 تا هشتگ بگذارید. اما واقعا آیا نیاز است که شما 30 تا هشتگ بگذارید؟ جواب این سوال خیر است. شما اگر در هر پست از 4 الی 10 عدد هشتگ استفاده کنید کافی است و نیازی به استفاده از تعداد بیشتری نیست. تحقیقات نیز نشان داده است که استفاده کردن از 4 الی 10 هشتگ در پست می تواند بیشتر موجب افزایش بازدید و فالوور شما از طریق هشتگ شود.

پیدا کردن هشتگ های مناسب و پر بازدید:

یکی از دغدغه های بسیاری از افراد این است که دقیقا نمی دانند چه هشتگ هایی مناسب هستند تا از آنها استفاده کنند. برای اینکه شما بتوانید هشتگ های خوب را پیدا کنید بهترین راه این است که ابتدا چندین موضوع اصلی که مرتبط با محتوای شما است را سرچ کنید و سپس در بخش هشتگ ها می توانید بسیاری از هشتگ های مختلف را پیدا کنید. همچنین با برسی پیج رقیبان و افرادی که هم حوزه شما هستند نیز می توانید هشتگ های بسیار خوبی پیدا کنید.

از چه هشتگ هایی استفاده کنم؟

اگر به دنبال افزاشی فالوور با هشتگ هستید باید به درستی بدانید که دقیقا از کدام یک از این هشتگ ها باید استفاده کنید. اولین قدم برای شناخت یک هشتگ خوب این است که شما دسته بندی هشتگ ها را بشناسید.

آموزش برنامه تیک تاک خیلی سریع ( در ایران از تیک تاک استفاده کنید!)

هشتگ های محبوب:

این هشتگ ها در واقع همان هشتگ های محبوب و پر بازدید حوزه شما هستند که تعداد پست این هشتگ ها از 100 هزارتا به بالا است. رقابت در این هشتگ ها بسیار سخت است و اگر شما تنها به همین هشتگ ها اکتفا کنید قطعا به جایی نخواهید رسید. سعی کنید چندین هشتگ محبوب درباره ی کسب و کار و پست هایی که می گذارید پیدا کنید و از آنها حتما استفاده کنید.

هشتگ های محبوب ولی کم رقابت:

این هشتگ ها همان هشتگ های محبوب هستند منتها کمی رقابت در آنها کمتر است. هشتگ هایی که تعداد پست های آن زیر 100 هزارتا است همان هشتگ های محبوب ولی کم رقابت هستند. سعی کنید چندین مورد از این هشتگ ها را نیز پیدا کنید و از آنها استفاده کنید. استفاده کردن از این هشتگ ها باعث می شود تا شما بتوانید بازدید های خوب و هدفمندی را بدست بیاورید و احتمال اینکه در تاپ ترین پست های آن هشتگ نیز قرار بگیرید بسیار بالا است.

افزایش فالوور با هشتگ به کمک تمام هشتگ ها انجام می شود. بنابراین حتما از ترکیب هشتگ های محبوب و هشتگ های محبوب ولی کم رقابت باهم در پست هایتان استفاده کنید.

هشتگ های اختصاصی کسب و کار شما:

هشتگ های اختصاصی با کسب و کار در واقع معرف کسب و کار شما و پیج شما هستند و باعث می شود تا هر فردی که به دنبال حوزه کاری شما میگردد شما را پیدا کند. سعی کنید حتما از چند هشتگ مرتبط با کسب خود در همه پست هایتان استفاده کنید.

هشتگ اختصاصی مرتبط با پیج خود:

هشتگ های اختصاصی در واقع همان هشتگ هایی هستند که شما ایجاد کردید و تنها شما پست های آن را می سازید. سعی کنید و چندین هشتگ اختصاصی برای خود بسازید و از هر کدام آنها در پست های مختلف خود استفاده کنید.

نکات که باید بدانید:

افزایش فالوور با هشتگ خیلی کار ساده ای نیست اما چندان کار سختی نیز نیست. تنها کافی است با روشی که بالا گفتیم هشتگ های مرتبط در دسته های مختلف را پیدا کنید و از آنها در پست خود حتما استفاده کنید.

  • تحت هیچ عنوان از هشتگ های زیاد استفاده نکنید.
  • سعی کنید تا جای ممکن از هشتگ های مرتبط با محتوای خود استفاده کنید.
  • از هشتگ هایی که برای شما مهم هستند سعی کنید بیشتر استفاده کنید.
  • استفاده کردن از هشتگ های محبوب به تنها موجب مرگ پست شما می شود.
  • حتما در خود پست و توضیحات آن به فرد بگویید که اگر دلش خواست پیج شما را دنبال کند.

تلگرام یا سیگنال – کدام یک برای مهاجرت از واتساپ بهتر هستند؟

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم تا یک دید کلی به شما درباره ی افزایش فالوور با هشتگ بدهیم. واقعا هشتگ ها هیچ چیزی ندارد فقط باید از آنها به شیوه درستی استفاده کنید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.