خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » آموزش برنامه تیک تاک خیلی سریع ( در ایران از تیک تاک استفاده کنید!)

امروزه دیگر بیشتر ما در فضای اینترنت وقت زیادی را می گذاریم. به همین دلیل اپ های بزرگی از شرکت های بزرگی عرضه می شود تا بتوانند سهمی از این بازار را مال خود کنند و تایمی از روز را ما را مشغول خود کنند. در میان اپ های این چند سال اخیر برنامه تیک تاک یکی از موفق ترین برنامه های اجتماعی به حساب می آید که شمار تعداد کاربران آن به سرعت در حال افزایش است. اما چه عواملی باعث شدند تا تیک تاک رشد کند؟ چرا این برنامه به این میزان محبوب است؟ در این مطلب به آموزش برنامه تیک تاک خواهیم پرداخت تا شما را به طور کامل با این برنامه آشنا کنیم.

فقط کافی است کمی برنامه هایی که این چند سال اخیر عرضه شدند را مشاهده کنید تا متوجه شوید که تیک تاک در بین آنها می درخشد. این برنامه به واسطه قابلیت های فوق العاده خود به سرعت محبوب بالایی را بدست آورده و شمار کاربران آن به سرعت در حال افزایش است. شاید شما نیز به دلیل جدید بودن با این برنامه چندان آشنا نباشید بنابراین در ادامه به آموزش های ابتدایی این برنامه خواهیم پرداخت.

 

آموزش برنامه تیک تاک:

برنامه تیک تاک به چند بخش مختلف خلاصه می شود. قابلیت های تیک تاک، ساخت اکانت در تیک تاک، فعالیت و محتوا سازی در تیک تاک و… که در ادامه به تمام آنها می پردازیم. ما خیلی خلاصه و کوتاه به نکات اصلی این برنامه خواهیم پرداخت و از پرداختن به جزئیات پرهیز می کنیم تا این مطلب چندان طولانی نشود.

آموزش برنامه تیک تاک

تیک تاک چیست؟

برنامه تیک تاک یک برنامه اجتماعی دابسمش به حساب می آید که چند سالی است که منتشر شده است. این برنامه به واسطه شرکت سازنده خود بسیار محبوب شده است. شرکت سازنده این برنامه در زمینه هوش مصنوعی فعالیت می کند که به همین واسطه در تولید و طراحی فیلتر های ویدیوای بسیار پر قدرت حاضر می شود. در این برنامه افراد می توانند ویدیو هایی از زندگی روزمره خود را بگیرید و با آهنگ های مختلف و فیلتر های مختلف آنها را ادغام کنند و منتشر کنند. در واقع این برنامه بیشتر برای سرگرمی مورد استفاده قرار میگیرد. طبق آمار های مختلف برنامه تیک تاک در این چند سال بیشتر از اپ هایی مانند فیسبوک، یوتیوب، اینستاگرام دانلود شده است و مورد استفاده قرار گرفته است.

نحوه جستجوی پیام های یک کاربر در گروه تلگرام (طبق آپدیت جدید تلگرام)

آموزش برنامه تیک تاک: دانلود برنامه تیک تاک

برنامه تیک تاک برای اندروید و ios منتشر شده است که می توانید از آن استفاده کنید. کافی است به مارکت های معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور مراجعه کنید و این برنامه را دانلود کنید. البته ممکن است به علت تحریم ها و فیلتر این اپ برای شما نمایش داده نشود. بنابراین باید از طریق سایت های ثانویه اقدام به دانلود آن کنید.

برای گوشی های ضعیف نسخه لایک تیک تاک منتشر شده است که می توانند از آن استفاده کنند که بسیار سبک تر است.

ساخت حساب کاربری در تیک تاک:

برای ساخت اکانت کاربری در تیک تاک شما می توانید از چند طریق مختلف یعنی: شماره تلفن، فیسبوک، توییتر، گوگل پلی اقدام به ساخت اکانت کنید. شاید در برخی مواقع نتوانید با شماره تلفن یک اکانت بسازید. فیسبوک و توییتر هم که فیلتر است و شاید اکانت نداشته باشید به همین دلیل می توانید از گزینه گوگل استفاده کنید و یک اکانت را خیلی راحت ایجاد کنید.

البته برای استفاده از خدمات تیک تاک نیازی نیست که یک اکانت نباشید اما اگر می خواهید ویدیو ها را لایک کنید، ویدیو بارگزاری کنید و….. باید یک اکانت برای خود بسازید.

آموزش برنامه تیک تاک : ساخت محتوای تیک تاک

برای اضافه کردن کلیپ کافی است روی دکمه به علاوه کلیک کنید و سپس ویدیو مورد نظر خود را بگیرید و با استفاده از فیلتر های مختلف آنن را جذاب کنید. در واقع کل تیک تاک به خاطر همین فیلترهایش است که محبوب شده است.

نکته ای که لازم می دانم در آموزش برنامه تیک تاک به آن اشاره کنم این است که این برنامه با چالش هایش نیز شناخته می شود. فقط کافی است به دنبال چالش های محبوب باشید و شما هم در این چالش ها شرکت کنید.

حل مشکل کانکت شدن به تیک تاک:

شاید مشکلی اصلی بیشتر افراد کانکت شدن به تیک تاک باشد که لازم دیدم به آن نیز اشاره کنم. اگر در ایران هستید قطعا برای کانکت شدن به تیک تاک به مشکل بر می خورید. برای همین حتما با استفاده از فیلتر شکن وارد تیک تاک شوید و از آن استفاده کنید.

اگر بعد از مدتی تیک تاک شما از کار افتاد آن را حذف کنید و دوباره با فیلتر شکن دانلود نصب کنید.

زر ممبر مرکز خدمات خرید ممبر آفلاین، خرید ممبر واقعی گروه و…

کلام آخر

در این مطلب به شما آموزش های اولیه تیک تاک را دادیم. تولید محتوا در تیک تاک و استفاده از بخش مختلف آن خود یک بحث جداگانه است که نمی توان به طور متنی به آن پرداخت. امیدوارم که از این مطلب خوشتان آمده باشد. هر گونه سوالی درباره ی نحوه ساخت اکانت و استفاده از برنامه تیک تاک دارید همین الان در بخش نظرات از ما بپرسید.