خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » افزایش بازدید یوتیوب با چند روش ساده

یوتیوب یکی از معروف ترین شبکه های اجتماعی ویدیو به حساب می آید که افراد در آن ویدیو های جدید درباره ی موضوعات مختلف بارگذاری می کنند و بسیاری از مردم در این شبکه اجتماعی به دنبال موضوعات مورد علاقه خود هستند. در این فضا هر کسی که کانال یوتیوب او بازدید بیشتری داشته باشد پیشرفت بیشتری می کند و محبوبیت بیشتری پیدا می کند. اگر شماهم جز افرادی هستید که یک کانال یوتیوب دارید یا اینکه قصد راه اندازی کانال یوتیوب دارید حتما این مطلب را تا انتها بخوانید چون در آن روش های افزایش بازدید یوتیوب خواهیم پرداخت. با زرممبر همراه باشید.

بسیاری از افراد فکر می کنند اگر ویدیو های بیشتری آپلود کنند که موضوعات جذاب تری داشته باشد بازدید بیشتری دریافت می کنند. اما در واقع این تفکر کاملا غلط است. بدانید که در طول روز ویدیو های بسیار زیادی در داخل یوتیوب آپلود می شود که هر کدام از آنها درباره ی یک موضوع خاص هستید. بنابراین شما باید سعی کنید در بین این ویدیو ها رقابت کنید و تنها با تولید بیشتر و موضوعات جذاب تر نمی توانید به نتیجه ای برسید.

مشکل کمبود بازدید در یوتیوب بی داد می کند. وقتی یک کانالی اوایل کارش است میزان بازدید ان کانال بسیار کم است به طوری که فرد فکر می کن درد این فضا هیچ وقت پیشرفت نمی کند. اما به مرور این میزان زیاد می شود تا جایی که فقط لازم است شما یک ویدیو آپلود کنید تا میلیون ها بازدید روانه آن شود. در واقع فضایی یوتیوب طوری طراحی شده است که شما کم کم پیشرفت می کنید و یک دفعه یک افزایش عظیمی پیدا می کنید و دوباره کم کم رشد می کنید. این موضوع به دلیل الگوریتم های یوتیوب می باشد.

افزایش بازدید یوتیوب

افزایش بازدید یوتیوب

خودم تا به امروزه با این مشکل رو به رو بودم که وقتی یک ویدیو آپلود می کردم بازدید آن فوق العاده کم بود. تا جایی که با کلی برسی و تحقیق و تست به روش هایی برای افزایش بازدید دست یافتم. قبل از اینکه به روش ها بپردازیم این را بدانید که قرار نیست با این روش ها معجزه کنید و یک دفعه یک تحول عظیمی ایجاد کنید. با انجام دادن این روش ها و رعایت آنها در آینده و در طول چند ماه نتایج آن را مشاهده می کنیم. شما سعی کنید از موارد گفته شده به عنوان یک چک لیست برای هر ویدیو استفاده کنید.

توجه به عنوان ویدیو

شاید به توان گفت که حدود 25 درصد رشد بازدید  و افزایش بازدید یوتیوب مربوط به عنوان های ویدیو می باشد. هر چه عنوان جذاب تر باشید شما نیز بازدید بیشتری بدست می آورد.

دقت کنید که شما یک فرد معروف نیستید که از عناوینی که آنها می زنند استفاده کنید. عناوین شما باید یک مسئله را بیان کند یا اینکه به یک مورد ترغیب کننده اشاره کند که فرد روی آن کلیک کنید. ابتدا در حوزه ای که قصد تولید ویدیو دارید کمی جستجو کنید تا بهترین عنوان را پیدا کنید.

خدمات خرید ممبر واقعی زر ممبر

هشتگ های ویدیو

هشتگ ها تاثیر بسیار زیادی در نتیجه کار دارند. بسیاری از افراد از هشتگ های بسیار محبوب استفاده می کنند. توجه کنید در هشتگ های محبوب ویدیو بسیار زیاد است و احتمال بالا آمدن ویدیو شما بسیار کم است. همچنین سعی کنید از هشتگ های مرتبط استفاده کنید. چون بسیاری از افراد از هشتگ های غیر مرتبط فقط به خاطر اینکه محبوب هستند استفاده می کنند.

افزایش بازدید یوتیوب با تامنیل خوب

تامنیل یک تصویر است که بتواند مخاطب را جذب کند که روی آن کلیک کنید. طبق تحقیقات بیشتر افراد از روی تامنیل یک ویدیو را انتخاب می کنند. سعی کنید در تامنیل ها از عکس یک فرد استفاده کنید. همچنین تا جای ممکن تامنیل ها را بزرگ بزنید چون تصاویر آن کوچک است و داخل بخش سرچ شاید افراد نتوانند به خوبی موارد ریز را تشخیص دهند.

مناسب با گوشی موبایل

بسیاری از افراد برای دیدن ویدیو از گوشی استفاده می کنند برای همین ویدیو شما باید روی صورت شما یا سوژه فوکس باشد که بینند به خوبی بتواند متوجه موضوع شود. همچنین باید نسبت ابعاد ویدیو استاندارد باشد.

یک برند تشکیل دهید

سعی کنید همیشه در ابتدا و انتهای ویدیو خود و کانال خود را معرفی کنید. همچنین یک جمله یا حرکت که مخصوص شما باشد را در ویدیو هایتان به کار ببرید که مانند امضاء شما در ویدیو باشد.

ارسال نظرسنجی در استوری اینستاگرام از صفر تا صد

افزایش بازدید یوتیوب با یک سبک را دنبال کردن

همیشه در ویدیو های خود یک سبک را دنبال کنید. بیشتر منظور از سبک شخصیت خودتان است. سعی کنید کمی خودتان را با محیط یوتیوب تغییر دهید. چون افراد 50 درصد به خاطر خود فرد ویدیو او را مشاهده می کنند.

از آموزش ها استفاده کنید

برای یوتیوب شما باید آموزش ببینید. همیشه دنبال آموزش دیدن و استفاده از مطالب موجود در وب باشید تا بیشتر یاد بگیرید و بیشتر پیشرفت کنید.

به تایم ویدیو دقت کنید

تایم مناسب ویدیو های در یوتیوب بین 6 الی 8 دقیقه برای موضوعات کوچک است. اما پیشنهاد می شود این تایم را در 10 الی 15 دقیقه مدیریت کنید چون نتیجه بسیار بهتری می گیرید.

کلام آخر

در این مطلب به روش های افزایش بازدید یوتیوب اشاره شده است. شاید این روش ها و نکات به نظر شما کم اهمیت باشند اما می توانند بسیار تاثیر گذار باشند.

این نوشته در ترفند ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.