خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » کسب درآمد از اینستاگرام مرحله به مرحله (آپدیت جدید)

شاید شما هم از گوشه و کنار درباره ی افرادی شنیده باشید که از اینستاگرام ماهانه چند ده یا چند صد میلیون تومان درآمد دارند. حتما برایتان سوال پیش آمده است که این افراد چگونه به این درآمد رسیدند؟ چگونه ما می توانیم به این درآمد برسیم؟ آیا از اینستاگرام می توان کسب درآمد کرد یا نه؟ اینها همه سوال های مهمی هستند که نه تنها ذهن شما را بلکه ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. من نیز در این مطلب قصد دارم تا به شما مراحل کسب درآمد از اینستاگرام را بگوییم و کمی شما را با این مسیر آشنا کنم.

توجه داشته باشید که آموزش کامل و جامع کسب درآمد از اینستاگرام شاید نیاز به چند ده ساعت آموزش ویدیوای باشد و نمی توان در یک مطلب به همه موضوعات پرداخت. در این مطلب بیشتر سعی شده تا مراحل و روند کار به شما گفته شود.

چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم

مراحل کسب درآمد از اینستاگرام

برای اینکه بتوانید از اینستاگرام کسب درآمد داشته باشید نیاز است که چند نکته اولیه را بدانید. اولین نکته اینکه در همان ابتدای کار سریع شما میلیاردر نمی شوید و برای اینکه شما به یک درآمد متوسط از اینستاگرام برسید باید چندین ماه تلاش کنید. همچنین توجه داشته باشید که اینستاگرام نیز مانند یک کار است و باید برای آن وقت بگذارید و تلاش کنید تا به نتیجه برسد. بنابراین اگر آن را سرسری بگیرید به احتمال زیاد شما شکست خواهید خورد.

انتخاب حوزه فعالیت:

اولین قدم انتخاب حوزه فعالیت است. شما باید بدانید دقیقا قرار است در چه حوزه ای و چگونه فعالیت کنید. حوزه های درون اینستاگرام به چند دسته خدماتی، فروشگاهی، تولید محتوایی و بلاگری تقسیم بندی می شود. شما با توجه به علایق خود و تخصص خود باید یکی را انتخاب کنید. سعی کنید روی یک بخش خاص از یک حوزه کار کنید.

مثلا: فروش کفش زنانه

ساخت پیج:

بعد از اینکه شما حوزه فعالیت و شیوه فعالیت خود را انتخاب کردید باید پیج خود را بسازید. برای اینکار باید یک عکس پروفایل خوب، یک بیو که معرفی شما و پیج شما باشد و یک نام زیبا انتخاب کنید و پیج خود را بسازید. سعی کنید زیاد وسواس به خرج ندهید چون در این صورت ساخت یک پیج می تواند از شما وقت خیلی زیادی را بگیرید.

برای کسب درآمد از اینستاگرام نیاز به تولید محتوا است:

بعد از ساخت پیج نوبت به تولید محتوا می رسد. شما ابتدا باید به سراغ پیج های رقیب و پیج های محبوب ایرانی و خارجی بروید و برسی کنید که دقیقا این پیج ها چگونه کار می کنند و چه محتوایی می گذارند. آموزش، ترفند، پست های مناسبتی، محصول و معرفی جز چند دست از محتوا هایی می شود که شما باید نسبت به تولید آنها اقدام کنید.

حتما پست های که تولید می کنید کیفیت لازم را داشته باشد و برای آن وقت بگذارید. همچنین سعی کنید در یک سری از روز های مشخص مثلا هر روز یا یک روز در میان اقدام به تولید و انتشار پست کنید.

افزایش بازدید پست تلگرام به راحتی آب خوردن تنها با انجام 4 کار

استفاده از ابزارهای مختلف:

اینستاگرام ابزار های مختلف مانند: استوری، لایو، igtv دارد که می توانید برای تولید محتوا از آنها استفاده کنید. همچنین گذاشتن هشتگ ها را فراموش نکنید چون مهم ترین چیزی که می تواند موجب افزایش فالوور های شما در ابتدا شود استفاده از هشتگ ها است.

افزایش سرعت:

برای اینکه سرعت رشد شما زیاد شود باید از روش های افزایش سرعت استفاده کنید. تولید محتوای ویروسی و تبلیغات دو کاری است که می تواند سرعت شما را خیلی زیاد افزایش دهد. بگذارید خیالتان را راحت کنم احتمال اینکه بدون تبلیغات و محتوای ویروسی خیلی سریع در عرض چندین ماه رشد کنید بسیار پایین است. بنابراین سعی کنید در حد توان خود تبلیغات هدفمند (یعنی تبلیغات در پیج هایی که احساس میکنید فالوور های شما می توانند آنجا باشند) انجام دهید.

کسب درآمد از اینستاگرام نیاز به ادامه دادن دارد:

اینستاگرام مسیر یک روزه، یک هفته و یک ماهه نیست. شما تولید محتوا، استوری، تبلیغات و بهبود کار خود را برای 6 ماه الی 1 سال به طور مداوم انجام دهید تا بتوانید به یک نتیجه ابتدایی برسید. ادامه دادن دقیقا همان رازی است که باعث می شود برخی از افراد در اینستاگرام به درآمد برسند اما افراد دیگر هیچ درآمدی نداشته باشند.

زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر واقعی تلگرام 

تبدیل فالوور به مشتری:

وقتی فالوور جذب کردید باید آنها را به مشتری تبدیل کنید. با معرفی محصول خود، برسی محصول خود، نشان دادن ویژگی ها و اهمیت محصول خود و…. به همراه گذاشتن استوری، لایو و….. و تعامل با فالوور ها می توانید آنها را به مشتری های پیج خود تبدیل کنید.

بعد از اینکه فضای پیج خود را آماده کردید و فالوور های خود را به مشتری تبدیل کردید باید اقدام به فروش محصول خود کنید. شما باید مدام دلایل محکمی بیاورید که چرا محصول شما مفید است. می توانید از هر کدام از فواید محصول خود یا ویژگی های آن به طور جداگانه یک پست یا ویدیو تهیه کنید.

مثلا: چگونه بدون خستگی پیاده روی کنیم (محصول کفش)

کلام آخر

در این مطلب سعی شده تا خیلی کوتاه و اجمالی به مراحل کسب درآمد از اینستاگرام بپردازیم. شما تنها کافی است شروع کنید و ادامه دهید این تنها رمز موفقیتی است که می توانم به شما بگویم.