خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » تلگرام » تلگرام یا سیگنال – کدام یک برای مهاجرت از واتساپ بهتر هستند؟

امروزه پیام رسان ها جز محبوب ترین برنامه های موجود در گوشی هر فردی به حساب می آیند. بسیاری از ما به جای اینکه از پیام رسان خود گوشی برای ارسال پیام استفاده کنیم از برنامه های پیام رسان استفاده می کنیم. دلیل این موضوع هزینه های بسیار پایین تر و قابلیت های بسیار بیشتر است. در دنیای پیام رسان ها برنامه های مختلفی با قابلیت های مختلفی وجود دارد. در این بین غول هایی مانند تلگرام و واتساپ وجود دارند که به برنامه های دیگر حتی فضای نفس کشیدن هم نمی دهند. اما چه اتفاقی باعث شده است تا یک برنامه جدید به نام سیگنال پای خود را به عرصه پیام رسان ها باز کند؟ تلگرام یا سیگنال ؟ سوالی که شاید برای بسیاری از افراد وجود داشته باشد.

در هر جایی از دنیا یک پیام رسان دارای محبوبیت بسیار زیادی است و مردم آن کشور بیشتر از آن پیام رسان استفاده می کنند. برای مثال در چین برخی پیام رسان ها هستند که حتی از واتساپ و تلگرام نیز در چین محبوب تر هستند. اما در عرصه و رده جهانی واتساپ و تلگرام دو غول بزرگ به حساب می آید که دیگر همه افراد با آنها آشنایی دارند.

زر ممبر مرکز خدمات خرید ممبر واقعی و خرید ممبر واقعی گروه

سیگنال یا تلگرام

تلگرام یا سیگنال ؟

چندی پیش برنامه ای به نام سگنال رو نمایی شد که از همان اول مورد توجه بسیاری قرار گرفت. اما این برنامه حالا بسیار ترند تمام فروشگاه ها و خبر ها شده است و توجه نسبت به آن بسیار بیشتر شده است. این موضوع به علت اشتباهی بود که واتساپ و فیسبوک انجام دادند.

واتساپ برنامه پیام رسانی است که با اینکه نقض های امنیتی بسیاری دارد اما یکی از محبوب ترین و مشهور ترین پیام رسان های ممکن می باشد. این برنامه علاوه بر ضعف های امنیتی از شما دسترسی های بسیار زیادی میگیرد که خود این موضوع می تواند شک بر انگیز باشد. اما همین چند وقت پیش بود که فیسبوک در پیامی به تمام کاربران واتساپ گفت: ما نیاز به دسترسی های بیشتری داریم و از اطلاعات شما استفاده خواهیم کرد. همین موضوع باعث شد تا به شدت این پیام رسان مورد حمله قرار بگیرید و تعداد بسیار زیادی از کاربران آن به سمت برنامه های دیگر سرازیر شوند.

در بین گزینه های مختلف دو پیام رسان تلگرام و سیگنال از همه بیشتر خوش درخشیدند. پیام رسان تلگرام به علت محبوبیت بالا و پیام رسان سیگنال به علت معرفی توسط چهره های مشهور دنیا جز بهترین گزینه های موجود برای مهاجرت افراد از واتساپ هستند.

حالا که متوجه ماجرا شدید شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که بین تلگرام و سیگنال کدام یک بهتر هستند؟ باید از کدام یک استفاده کرد؟ در ادامه به پاسخ همین سوال خواهیم پرداخت.

کدام پیام رسان برای مهاجرت از واتساپ بهتر است؟

چرا تلگرام ؟

تلگرام یکی از برنامه هایی است که از این فرصت استفاده کرد و به سرعت برای خود کاربران جدید فراهم کرد. اما چه چیزی باعث شد که تلگرام مورد توجه افراد قرار بگیرید؟

تلگرام یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در دنیا می باشد. شاید محبوبیت آن به پای واتساپ نرسد اما نصب چند صد میلیونی آن می تواند خود گواهی این باشد که این برنامه واقعا یکی از بهترین گزینه های موجود می باشد.

تلگرام از لحاظ امنیت سابقه خوبی دارد و نمی توان چندان به این پیام رسان از لحاظ امنیت ایرادی گرفت. همچنین از لحاظ سیاست های حریم شخصی با برسی کردن دسترسی های این پیام رسان می توان فهمید که تلگرام به دنبال داده های زیادی نیست. همچنین تا به الان این پیام رسان اطلاعات کاربران خود را در دسترسی افراد مختلف قرار نداده است (طبق خبر ها و برسی ها) که همین موضوع می تواند خیال شما را راحت کند.

پخش زنده در تلگرام (چگونه در تلگرام لایو برگزار کنیم؟)

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که تلگرام دارد امکانات بسیار زیاد آن می باشد. تلگرام دارای انواع امکانات ممکن، کانال های مختلف، قابلیت ها و… می باشد. به طوری که شما اگر تلگرام را با واتساپ مقایسه کنید می توانید تفاوت بسیار زیادی در قابلیت های این برنامه متوجه شود. ربات های تلگرام تقریبا شما را از مراجعه به بیشتر سایت ها و اپ های دیگر بی نیاز می کند و تلگرام را به یک برنامه جامع تبدیل می کند.

چرا سیگنال؟

همانطور که متوجه شدید پیام رسان سیگنال آنقدر رشد کرده است که باعث شده است تا در بسیاری از رسانه ها سوال تلگرام یا سیگنال بسیار مورد توجه قرار بگیرید. این برنامه از لحاظ امنیت در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و از انواع کد گذاری ها و…. جهت امنیت استفاده می کند. این امنیت بالا موجب شد تا چهره های مشهور از آن برای ارتباطات استفاده کنند.

اما این برنامه تازه اول راه است و اصلا امکانات زیادی دارد و شاید در استفاده از ان به مشکل بر بخورید. بنابراین اگر برای تان خیلی امنیت و حریم خصوصی مهم است می توانید سیگنال را انتخاب کنید اما اگر قابلیت های بسیار زیادی می خواهید می توانید تلگرام را انتخاب کنید.

کلام آخر

در این مطلب به سوال تلگرام یا سیگنال پاسخ دادیم که کدام یک برای مهاجرت از واتساپ بهتر هستند. نظر شما چیست؟ شما کدام یک را مناسب تر می دانید؟