خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » تلگرام » برنده شدن در نظرسنجی تلگرام با چند کار ساده (خیلی ساده همراه با آپدیت 2021)

اضافه شدن نظرسنجی به تلگرام یک قابلیت بسیار عالی بود که باعث شد کانال های زیادی برای اهداف مختلف از آن استفاده کنند. یکی از استفاده های فراوان از نظرسنجی ها برای مسابقات و غیره می باشد که طی آن یک نفر که بیشتر رای را داشته باشد برنده و جوایز مختلفی می گیرد. شاید شما هم در این مسابقه ها شرکت کرده باشید اما بسیار تعجب کنید که شما چگونه می توانید به تعداد بالایی رای برسید تا در نظر سنجی پیروز شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا با روش های برنده شدن در نظرسنجی تلگرام آشنا شوید.

از نظرسنجی ها برای اهداف مختلف استفاده می کنند. یکی از آنها مسابقات است. برای مثال در نظرسنجی ها برای اینکه مشخص شود کدام فرد بهتر است یا اینکه نظرسنجی می گذارند یا یک وسیله بسیار عالی بدهند. برای مثال یک کانال نظرسنجی می گذارد تا از بین 6 تا کتاب یکی را رایگان ارائه دهد. مثلا شما نیاز به کتاب اول دارید و کتاب اول با بقیه کتاب ها فقط 50 رای فاصله دارد چه کاری می توانید انجام دهید تا در این مسابقه برنده شوید؟

از نظرسنجی ها و مکانیزم برنده شدن آن در تبلیغات نیز استفاده می شود. به طوری که خودشان یک نظر سنجی می سازند و ابتدا تعداد رای آن را بالای و پایین می کنند و سپس به صورت یک تبلیغ غیر مستقیم وارد یک کانال می کنند. اما اینها در واقع همه یک ترفند است و شما و اعضای گروه هر کاری بکنید آن گزینه ای برنده می شود که آنها دوست دارند.

برنده شدن در نظرسنجی تلگرام

بنابراین شاید همین الان برای شما این سوال به وجود آمده باشد که ما چگونه می توانیم در یک نظرسنجی برنده شویم؟ یعنی اینکه ما چگونه می توانیم در یک مسابقه که برنده آن با نظرسنجی مشخص می شود اول و برنده شویم؟

برای این کار شما باید از برخی از ترفند ها استفاده کنید که در ادامه به این ترفند ها اشاره می کنیم. قبل از اینکه به ادامه مطلب بپردازیم بهتر است چند نکته را بدانید.

نظرسنجی هایی که به صورت مسابقه برگذار می شود معمولا دو نوع است. یا اینکه خود نظرسنجی است یعنی اینکه با استفاده از قابلیت نظرسنجی یک نظرسنجی در تلگرام ایجاد شده است یا اینکه به صورت لایک است. گزینه اول که خیلی مشخص است اما گزینه دوم به این صورت است که اسم، کار یا عکس فردی گذاشته می شود و پایین آن یک آیکون لایک اضافه می شود که فردی که روی آن آیکون کلیک کند یک لایک برای آن به حساب می آید و کسی که تعداد لایک هایش بیشتر باشد برنده می شود.

برنده شدن در نظرسنجی تلگرام

برنده شدن در نظرسنجی تلگرام با کمک گرفتن از دوستان و آشنایان

اولین و راحت ترین راه این است که از دوستان و آشنایان خود کمک بگیرید. شما فقط کافی است تا آن نظرسنجی را برای دوستان خود فوروارد کنید و از آنها بخواهید تا به شما رای دهند. اگر مخاطبین زیادی دارد و آدمی هستید که دوست زیاد دارد با همین روش ساده می توانید یک تعداد زیادی رای اولیه جمع کنید. اما اگر فقط بخواهید به همین موضوع اکتفا کنید که احتمال برنده شدن شما زیر 50 درصد است چون گاهی وقت ها شما گزینه هایی را می بینید که 500 الی 1000 تا رای دارند و شما قطعا 500 نفر مخاطب ندارید که برای آنها نظرسنجی را ارسال کنید.

پرینت گرفتن از یک صفحه خاص pdf و ورد (آپدیت جدید مناسب هر برنامه ای)

در گروه ها و کانال های خود به اشتراک بگذارید!

یکی دیگر از روش های رایگان استفاده از گروه ها و کانال هایی است که شما در آنها عضو هستید. شما خیلی راحت می توانید این نظرسنجی را در کانال ها و گروه های مختلف که در ان عضو هستید بفرستید و از بقیه بخواهید تا به شما رای بدهند. بهتر است به گروه هایی بفرستید که کمی در آن آشنا باشید تا افراد گروه شما را بشناسند و به شما رای بدهند.

از سرویس های افزایش رای و لایک تلگرم استفاده کنید!

در بسیاری از نظرسنجی ها پیش آمده که حتی با دو کار اول نیز شما به جایگاه اول در آن نظرسنجی دست نیافتید و اول احتمال برنده شدن در نظرسنجی تلگرامی بسیار کم است. آنجاست که شما باید از سرویس های مختلفی که خدمات افزایش رای و لایک ارائه می دهند استفاده کنید. برای این کار تنها لازم است تا یکی از این سرویس ها را انتخاب کنید و سپس یک پلن آن را انتخاب کنید و مقدار لایک و کامنت بخرید. به این صورت شما بعد از گذشت مدتی کوتاه به تعداد زیادی لایک و کامنت دست می یابید.

خدمات خرید رای نظرسنجی تلگرام و لایک تلگرام زر ممبر

البته به چند نکته دقت کنید:

  • حتما از سرویسی استفاده کنید که سریع باشد و بتواند سفارش شما را سریع انجام دهد.
  • از سرویسی استفاده کنید که مطمئن باشد.
  • سعی کنید به تعداد خیلی بالای خرید چون آن وقت خیلی تابلو می شود که شما لایک و رای خریدید. بنابراین بهترین کار این است که شما به میزان متوسطی بخرید و دوباره هر وقت نیاز شد و در نظرسنجی عقب افتادید کمی دیگر لایک و رای بخرید.

 

کلام آخر

استفاده از هر سه روش گفته شده می تواند شما را به برنده شدن در نظرسنجی تلگرام بسیار نزدیک کند و عملا احتمال برنده نشدن را به صفر برساند.