خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » تلگرام » بهترین ربات بازی تلگرام (از منچ تا مافیا + آپدیت 2021)

تلگرام امروزه یکی از محبوب ترین پیام رسان های موجود در ایران است که کاربران بسیار زیادی دارد. روزانه ساعت های زیادی را بسیاری از ما در این پیام رسان سپری می کنیم و به چت کردن، گشت و گذار در بین کانال ها و گروه و …. می پردازیم. یکی از قابلیت های بسیار جالب تلگرام ربات ها هستند. ربات ها خیلی راحت می توانند خدمات مختلف را ارائه دهند. یک گروه از ربات هایی که این روز ها بسیار هم محبوب شدند ربات بازی تلگرام هستند. چه است که دوست نداشته باشد با دوستانش چندین بازی ساده و رقابتی را درون تلگرام انجام دهد؟ در این  مطلب می خواهیم به معرفی بهترین ربات های بازی تلگرام بپردازیم و آنها را به شما معرفی کنیم بنابراین تا انتها با ما همراه باشید.

در این روز ها  که بیشتر ما در خانه هستیم واقعا کمبود بازی های گروه و کل کل ها احساس می شود. تلگرام نیز امکانات مختلفی مانند ویس، کانال، گروه و ربات دارد که همه اینها می تواند به نوعی در بازی کردن به شما کمک کند. ربات های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند اما متاسفانه فقط برخی از انها جالب و جذاب هستید. بسیاری از ربات ها نیز بسیار پیچیده هستند و برخی نیز نیاز به تسلط بر روی زبان خارجی دارند که فکر نکنم کسی حالش را داشته باشد که بازی با زبان خارجی انجام دهد. همچین بسیاری از این ربات ها از کار افتادن و دیگر نمی توان از آنها استفاده کرد. بنابراین انتخاب ما خیلی سخت شده است و نمی توانیم به راحتی یک گزینه را انتخاب کنید.

بهترین ربات های بازی تلگرام

بهترین ربات های بازی تلگرام:

ربات بازی تلگرام @bazihaabot

یکی از ربات های کلاسیک و ساده برای بازی های تلگرامی همین ربات است. شما در این ربات می توانید دو بازی دوز و سنگ کاغذ قیچی که جز قدیمی ترین بازی ها و جذاب ترین بازی های تلگرامی هستند را انجام دهید. این کار را می توانید در مقابل افراد ناشناس یا دوستان خود انجام دهید و لذت ببرید. این ربات دارای زبان فارسی است و خیلی راحت می توانید با آن کار کنید.

@MenchoolBot

یک ربات عالی برای بازی منچ آن هم در تلگرام که همین موضوع  باعث می شود افراد زیادی به بازی کردن با این ربات ترغیب شوند. شما می توانید با دوستان خود به صورت 2، 3 و 4 نفره اقدام به بازی کنید. این یک تجربه منچ گرافیکی در تلگرام است که قطعا یک خاطره خوش می شود. زبان این ربات فارسی است و کارکردن با ان نیز بسیار راحت است.

dreamersbot@

یکی از بهترین ربات بازی تلگرام همین روبات رویاهاست. شما در این بازی می توانید یکی از بهترین بازی های بورد گیم را درون تلگرام بازی کنید. در این بازی افراد به دو دسته تقسیم می شوند. یکی داستانگو و بقیه انتخاب کننده می شوند. ابتدا فرد داستانگو باید از بین تصاویر یکی را انتخاب کند و سپس درباره ی آن یک جمله بگوید. بعد افراد باید از بین چندین کارت ان را حدس بزنند. هر فردی که درست حدس زد برنده می شود و امتیاز می گیرد. این بازی دارای چندین دست مختلف است و در هر دست یک فرد داستانگو می شود. پیشنهاد می کنم حتما این بازی را در جمع های 4 نفره به بالا امتحان کنید چون بسیار جذاب است.

werewolfbot@

شاید این روزها بازی مافیا را دیده باشید که چقدر محبوب شده است و افراد زیادی این بازی را انجام می دهند. متاسفانه ربات درست و حسابی برای این بازی وجود ندارد اما ربات گرگینه ها یکی از بهترین ربات ها در این سبک است. در این بازی افراد به دو دسته روستایی و گرگ تبدیل می شوند. روستایی ها باید با صحبت و دلیل متحد شوند و گرگ ها را پیدا کنند و آنها را بیرون بیندازند. یکی از بهترین بازی های ممکن است البته کمی سخت است ولی اگر یادبگیرید قطعا عاشق ان می شوید.

ربات بازی تلگرام Gamee@

این ربات یکی از بهترین ربات بازی تلگرام است. در این ربات بازی های مختلف آرکیدی وجود دارند که خیلی جذاب هستند و شما می توانید بدون نیاز به نصب آنها بازی کنید. خیلی راحت یک بازی را انتخاب می کنید و با دوستان تان یا انفرادی بازی می کنید. کل کل در بازی های این ربات بر سر رکورد است و شما می توانید رکوردی که در بازی زدید را با دیگران به اشتراک بگذارید. این ربات دارای بازی های مختلفی است که قطعا برای وقت های خالی بهترین گزینه ممکن می تواند باشد. پیشنهاد می کنم حتما از این ربات استفاده کنید.

spyfallbot@

یکی دیگر از بهترین ربات های ممکن همین ربات است. در این بازی یک فرد جاسوس می شود و بقیه افراد نقشی ندارند. ربات یک مکان را به همه افراد به جز جاسوس  می گویید. سپس افراد باید با سوال پرسیدن از هم مشخص کنند که چه کسی جاسوس است و آن را بیرون بیندازند. این بازی شاید در ابتدا اصلا جذاب به نظر نرسد اما اگر فقط یک بار با دوستان تان بازی کنید دیگر نمی توانید بی خیالش شوید.

 

کلام آخر

در این مطلب ربات های بازی مختلفی معرفی شده است. البته ربات های بسیاری نیز وجود دارد ولی دیگر به آنها پرداخته نشد. ربات های بازی های کلاسیک، بازی های جمعی باحال و ربات بازی تلگرام آرکید، اینها بهترین های ممکن بودند ک معرفی شدند. امیدوارم این مطلب برای تان مفید بوده باشد و ربات خوبی را پیدا کرده باشید.

زر ممبر مرکز خدمات خرید ممبر آفلاین، خرید ممبر اجباری و ….