خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » تلگرام » آیا از برنامه های افزایش ممبر استفاده کنیم؟

تلگرام این روز ها یکی از مهم ترین و محبوب ترین پیام رسان ها در ایران به حساب می آید که طرفداران بسیار زیادی دارد. کانال ها و گروه های تلگرامی باعث شدند تا خود تلگرام تبدیل به یک وب مجزا شود و هر آنچه که بخواهید بتوانید درون خود تلگرام پیدا کنید. اگر شما هم صاحب یک کانال باشید حتما می دانید که افزایش ممبر تلگرام بسیار سخت است و به همین دلیل همیشه افراد به دنبال روش های دیگری برای این کار هستند. برنامه های افزایش ممبر یکی از این روش ها هستند. در این مطلب به این سوال که آیا از برنامه های افزایش ممبر استفاده کنیم یا نه؟ خواهیم پرداخت و به طور کامل اقدام به برسی این برنامه ها می پردازیم.

متاسفانه تلگرام مانند اینستاگرام فضای رشد خیلی سریع ندارد. یعنی اگر شما داخل اینستاگرام یک پیج بزنید و اقدام به تولید محتوا کنید کم و بیش افراد شما را پیدا می کنند و تعداد فالوور های شما افزایش می یابد. اما تلگرام این فضا را ندارد و نمی توان خیلی راحت ممبر های یک کانال را افزایش داد.

روش های مختلفی برای افزایش ممبر هستند که اصلی ترین آنها: معرفی چنل، تبلیغات، اد اجباری، خرید ممبر واقعی، برنامه های افزایش ممبر، استفاده دیگر شبکه های اجتماعی و…. هستند. بیشتر این روش ها پولی هستند و هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. اما در این بین برنامه های افزایش ممبر نه تنها رایگان هستند بلکه سرعت زیادی دارند و برای همین بسیاری به سراغ این برنامه ها می روند. اما آیا واقعا این برنامه ها خوب هستند؟

معایب استفاده کردن از برنامه های افزایش ممبر تلگرام

آیا از برنامه های افزایش ممبر استفاده کنیم؟

این برنامه ها مزایا و معایب مختلف دارند که ما ابتدا آنها را به شما می گوییم و سپس طبق همین مزایا و معایب ها به این سوال پاسخ می دهیم.

چرا برنامه های افزایش ممبر خوب هستند؟

سرعت بالا:

معمولا روش هایی که سرعت بالایی دارند پولی هستند. در بین روش های رایگان نمی توان گزینه هایی پیدا کرد که سرعت بالایی داشته باشند. شما تنها کافی است که هم زمان از چند برنامه باهم استفاده کنید تا سرعت افزایش ممبر های شما فوق العاده زیاد شود. شما می توانید در عرض چند روز صد ها فالوور را به کانال خود اضافه کنید که این سرعت بالا برای بسیاری از افراد جذاب است.

رایگان بودن:

شاید می توان گفت بعد از سرعت بالا رایگان بودن مهم ترین دلیل محبوبیت بالای این برنامه ها است. شما خیلی راحت می توانید چندین برنامه درون گوشی خود نصب کنید و بعد تنها با چند کلیک خیلی ساده ممبر ها را به سمت کانال خود هدایت کنید. برای تمام این فرایند از دانلود برنامه تا افزایش ممبر کانال خود نیازی به پرداخت پول نیست که همین موضوع باعث شده است تا صدها هزار کاربر به سمت این برنامه ها روانه شوند.

تلگرام یا سیگنال – کدام یک برای مهاجرت از واتساپ بهتر هستند؟

بدون محدودیت:

خوبی برنامه های افزایش ممبر این است که هیچگونه محدودیتی ندارند و شما می توانید تا هر زمان که دلتان خواست از این برنامه ها استفاده کنید بدون اینکه مشکلی پیش بیاید.

اما اینها تنها جنبه خوب ماجرا هستند. برای اینکه بتوانیم به سوال: آیا از برنامه های افزایش ممبر استفاده کنیم یا نه؟ پاسخ درستی دهیم باید ابتدا معایب آن را نیز برسی کنیم.

چرا برنامه های افزایش ممبر خوب نیستند؟

دردسرهای زیاد:

بدی این برنامه ها این است که شما در مقابل چندین کانال که دنبال می کنید می توانید به کانال خود ممبر اضافه کنید. یعنی شما باید داخل 100 تا کانال عضو شوید تازه بتوانید ممبر های کانال خود را 50 تا افزایش بدهید.

افزایش ممبر به تعداد کم:

شما نهایت بتوانید در طول روز 20 تا یا 30 تا ممبر اضافه کنید که بعد وقتی وارد تلگرام خود می شوید با دنیایی از کانال های مختلف رو به رو می شوید که دیگر تلگرام را برایتان تبدیل به یک جهنم می کند.

مناسب نبودن برای کانال های حرفه ای:

اگر شما یک کانال حرفه ای دارید با این روش نمی توانید تعداد زیادی ممبر های خود را افزایش دهید و وقتی که می خواهید برای کار کردن با برنامه و پاک کردن کانال ها بگذارید می توانید برای تولید محتوا بگذارید تا کانال شما رشد سریع تری داشته باشد.

ریزش ممبر بزرگ ترین مشکل این برنامه ها:

بد ترین مشکل برنامه های افزایش ممبر این است که ریزش ممبر آنها خیلی سریع و خیلی بالا است. یعنی اگر شما اقدام به خرید ممبر آفلاین بکنید شاید بعد از گذشت مدتی کانال دچار ریزش شود و کم کم آنها بریزند. اما اگر از این برنامه ها استفاده کنید به احتمال زیاد در همان 3 روز اول بیش از نصف ممبرها را از دست می دهد که همین موضوع باعث می شود تا این برنامه ها به یک گزینه بد تبدیل شوند.

پاسخ سوال آیا  از برنامه های افزایش ممبر استفاده کنیم؟

جواب این سوال این است که اگر قصد فعالیت جدی دارید و می خواهید به جایی برید قطعا استفاده کردن از این برنامه ها نتیجه ای نمی دهد و خرید ممبر بهترین گزینه می باشد. اما اگر همین طوری می خواهید چند ده تا ممبر به کانال خود اضافه کنید شاید استفاده کردن از این برنامه ها ایرادی نداشته باشد.

خدمات خرید ممبر زر ممبر

کلام اخر

در این مطلب به معرفی مزایا و معایب برنامه های افزایش ممبر پرداختیم و به سوال آیا از برنامه های افزایش ممبر استفاده کنیم پاسخ دادیم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.