خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » چرا از تبلیغات اینستاگرام نتیجه نمی گیریم؟ عوامل شکست تبلیغات اینستاگرام

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد در پلتفرم اینستاگرام دارند این است که وقتی تبلیغات می کنند نتیجه دل خواهی از آن نمی گیرند. اگر شما هم یک بار در اینستاگرام تبلیغ کرده باشید قطعا با این مشکل رو به رو شدید و به دنبال جواب آن گشتید. من با برسی چندین تبلیغ و تجربه افراد مختلف سعی کردم عواملی که باعث می شوند تا شما تبلیغات اینستاگرام موفق نداشته باشید را پیدا کنم. در ادامه این مطلب به این سوال که چرا از تبلیغات اینستاگرام نتیجه نمی گیریم پاسخ می دهیم.

یکی از روش های رشد سریع در اینستاگرام تبلیغات است. بسیاری برای اینکه بتوانند خیلی سریع تر پیج خود را به مخاطب و درآمد بالا برسانند به سراغ انواع و اقسام تبلیغات در اینستاگرام می روند. اما موضوع زمانی بد می شود که از تبلیغات نتیجه ای کسب نکنید و کل پولی که پرداخت کردید بر باد فنا برود.

عوامل شکست تبلیغات اینستاگرام

 

چرا از تبلیغات اینستاگرام نتیجه نمی گیریم؟

به طور کلی چند دسته از عوامل وجود دارند که باعث می شود تا شما نتیجه مطلوبی نگیرید و به آنچه می خواهید نرسید.

عوامل شکست تبلیغات اینستاگرام:

تبلیغات در پیج های اشتباه:

شاید خیلی راحت بگویم که بیش از نیمی از افراد که تبلیغ می کنند در پیج های اشتباهی تبلیغ می کنند. به احتمال زیاد شما هم در هنگامی که می خواهید تبلیغ کنید تنها به تعداد فالوور پیج و قیمت آن کار دارید اما دقیقا این همان اشتباهی است که باعث می شود به آنچه می خواهید نرسید.

اگر قصد دارید در پیجی تبلیغ کنید باید حتما پیجی را انتخاب کنید که ملاک های زیر را داشته باشد:

  • 1.مهم ترین ملاک هم حوزه و هم مخاطب بودن شما است. یعنی باید برسی کنید که آیا مخاطبین و بازار هدف شما آیا اصلا در آن پیج وجود دارند یا نه؟ برای مثال تبلیغ کتاب آموزشی در پیج مد و فشن عملا کار اشتباهی است و باعث می شود تا شما کمترین بازدهی مهم را بدست بیاورید.
  • 2.برسی کنید که آیا فالوور های پیج مقابل واقعی هستند؟ و آیا این فالوور ها با پیج تعامل دارند یا نه؟
  • 3.پیج فعالی باشد. یعنی با مخاطبین خود در ارتباط باشد. چون در این صورت احتمال اینه تعداد بیشتری از آن فالوور ها تبلیغ شما را ببینند و به پیج شما سر بزنند بیشتر است.

تبلیغات اشتباه و فریبنده:

یکی از اشتباهات رایج که موجب به نتیجه نگرفتن تبلیغات می شود تبلیغ اشتباه و فریبنده است این موضوع برای بسیاری اتفاق می افتد و این افراد نیز از خودش سوال چرا از تبلیغات اینستاگرام نتیجه نمی گیریم را می پرسند اما به علت اینکه پاسخ واقعی را نمی دانند مرتکب اشتباه می شود. یعنی شما به اشتباه تبلیغی می کنید که اصلا برای پیج شما نیست و دارید چیزی را به مخاطب خود دروغ می گویید. در این صورت افراد زیادی ترغیب می شوند که به پیج شما سر بزنند اما وقتی چیزی که می خواهند را پیدا نمی کنند دیگر شما را دنبال نمی کنند.

بهترین روش تشخیص فالوور فیک (چگونه فالوور های فیک را تشخیص دهیم؟)

جذاب نبودن تبلیغات:

تبلیغات خود اصولی دارد که باید رعایت شود. جذاب بودن تبلیغات می تواند در نتیجه نهایی تاثیر فوق العاده ای داشته باشد. اینکه صرفا پیج خود و محتواهای خود را معرفی کنید چندان جذاب نیست و فرد دلیل برای سر زدن به پیج شما نمی بیند. شما باید ابتدا در تبلیغ برای فرد یک موضوع را خیلی مهم کنید (مثلا: یک مشکل، ترس، یک حس و…) و سپس راه آن را در پیج خود معرفی کنید.

برای مثال: چگونه در بازی ها از پینگ 200 به پینگ 60 رسیدم؟ جواب در پیج ما. برای یک پیج فروش سرویس های گیمینگ و کاهش پینگ و…

کیفیت نداشتن پیج شما:

تا به اینجا 3 پاسخ برای سوال چرا از تبلیغات اینستاگرام نتیجه نمی گیریم گفتیم. از این مرحله به بعد مشکل به پیج شما و شیوه کار شما مربوط می شود. برای مثال پیجی که کیفیت لازم را نداشته باشد فرد آن را دنبال نمی کند. تعداد پست های کم، جذاب نبودن پست ها، نداشتن عکس پروفایل خوب، نداشتن بیو خوب، نداشتن ترغیب و دلیلی برای اینکه فرد شما را دنبال کند و…. همه اینها از جمله دلایلی به حساب می آید که فرد پیج شما را بی ارزش بداند و آن را دنبال نکند.

مورد اعتماد نبودن پیج شما:

یکی دیگر از مهم ترین دلایل مورد اعتماد نبودن پیج شما است. افراد اگر به پیجی اعتماد نکنند آن را فالو نمی کنند. مواردی که می تواند اعتماد مخاطب را بدست بیاورد: تعداد فالوور، پست خوب، بیو و عکس پروفایل خوب است. دقت داشته باشید که تمام این سه عامل باهم اعتماد فرد را جلب می کند  یکی از آنها به تنهایی کاربردی نیست.

شاید با خود بگویید وقتی ما فالوور نداریم چی کار کنیم که تعداد فالوور های پایین نشان از مطمئن نبودم پیج ما می دهد؟ یکی از راه حل های این مشکل استفاده از بسته های خرید فالوور است. معمولا پیج های که در ابتدای مسیر هستید مقداری فالوور می خرند و سپس شروع به تبلیغ می کنند. در این حال نتیجه ای که بدست آورده می شود بسیار بهتر و بزرگ از حالت عالی است.

نظر مدیر تلگرام درباره ی واتساپ

کلام آخر

در این مطلب به سوال چرا از تبلیغات اینستاگرام نتیجه نمی گیریم پاسخ دادیم و به شما 5 دلیل اصلی برای نتیجه ندادن تبلیغات گفتیم. اگر شما هر این 5 عامل را برسی و رفع کردید به احتمال بسیار زیاد باید از تبلیغات اینستاگرام نتیجه مطلوبی بگیرید.