خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » کپی کردن کپشن پست اینستاگرام خیلی راحت و بدون نیاز به نصب هیچ گونه برنامه ای!

یکی از اتفاقاتی که قطعا برای شما هم پیش آمده این است که در اینستاگرام مشغول گشت و گذار باشید و از کپشن یک پست خوشتان بیاید و بخواهید آن را برای خود یک جا ذخیره کنید یا اینکه از آن کپشن استفاده کنید. اینستاگرام به صورت رسمی این قابلیت را ندارد و شما نمی توانید این کار را انجام دهید. اما روش هایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. در این مطلب قصد دارم تا روش های کپی کردن کپشن پست اینستاگرام را به شما آموزش دهم تا انتها با ما همراه باشید.

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران به حساب می آید که همه ما وقت زیادی از روز را در آن می گذرانیم. این برنامه قابلیت های مختلفی دارد که باعث شده تا افراد به سمت آن جذب شوند اما یکی از قابلیت هایی که بسیاری به دنبال آن هستند ولی در اینستاگرام وجود ندارد قابلیت کپی کردن کپشن در اینستاگرام است. متاسفانه با توجه به اینکه آپدیت های مختلفی برای اینستاگرام منتشر شده است اما انگار این برنامه قصد اضافه کردن این قابلیت را ندارد بنابراین استفاده کردن از روش های جانبی بهترین گزینه است.

روش های کپی کردن کپشن پست اینستاگرام

برخی مواقع شده کپشن هایی را می خوانید که واقعا برایتان جذاب است و دوست دارید آن را برای خود ذخیره کنید یا اینکه از آن استفاده کنید برای پست خود تان و…. اما اینستاگرام این قابلیت را ندارد. در ادامه ترفند های مختلفی را به شما معرفی می کنم که با استفاده از آنها خیلی راحت می توانید این محدودیت اینستاگرام را دور بزنید.

کپی کردن توضیحات اینستاگرام

استفاده از نسخه وب اینستاگرام

یکی از روش هایی که خیلی کاربردی است استفاده از نسخه وب اینستاگرام است. شما می توانید خیلی راحت و بدون نصب هیچگونه برنامه ای این کار را انجام دهید.

برای کپی کردن کپشن پست اینستاگرام تنها کافی است ابتدا وارد اینستاگرام شوید. سپس آن پستی که می خواهید کپشن آن را کپی کنید پیدا کنید. سپس روی علامت سه نقطه بالای پست کلیک کنید تا منوای برای شما باز شود. سپس باید گزینه کپی لینک یا copy link را انتخاب کنید تا لینک آن پست برایتان کپی شود.

سپس مرورگر خود را باز کنید و آدرس کپی شده را در بخش url جایگذاری کنید. بعد از وارد صفحه شوید. در این مرحله شما به صفحه آن پست در نسخه وب اینستاگرام هدایت می شوید. حالا می توانید بخشی از متن را که دوست دارید انتخاب کنید و سپس کپی کنید. برای این کار متن مورد نظر خود را select کنید و سپس روی گزینه کپی بزنید تا متن کپی شود.

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر بدون نیاز به نصب برنامه

استفاده از برنامه های جانبی

شاید اینکه هر بار بخواهیم آدرس یک پست را کپی کنید و کلی در مرورگر با آن سر و کله بزنیم تا بتوانید متن آن را select کنیم آزار دهنده باشد. برای همین بهتر است از روش دوم یعنی برنامه های جانبی استفاده کنید. این برنامه های جانبی به دو دسته تقسیم می شوند دسته اول نسخه های ویرایش شده و دسته دوم برنامه های تخصصی که هر کدام نحوه کار خود را برای کپی کردن کپشن اینستاگرام دارند.

شما می توانید از برنامه های ویرایش شده اینستاگرام مانند GBinstagram استفاده کنید که دقیقا مانند اینستاگرام است منتها چندین قابلیت بیشتر دارد. اما به علت امنیت و حفظ حریم خصوصی بسیاری ترجیح می دهند تا از این نوع برنامه ها استفاده نکنند.

برای همین می توانید از برنامه های تخصصی استفاده کنید. برای این کار تنها کافی است وارد کافه بازار شوید و به جستجوی عبارت کپی کردن کپشن اینستاگرام بپردازیم تا با برنامه ها ایرانی و فارسی مختلفی رو به رو شوید که تنها لازم است لینک پست را کپی و پیست کنید و متن را تحویل بگیرید.

کپی کردن کپشن پست اینستاگرام با وبسایت

آخرین روش که یک روشی بین روش اول و دوم است استفاده از وبسایت هایی است که در این زمینه فعالیت می کنند. برای این کار تنها کافی است مانند روش اول ابتدا آدرس پست مورد نظر را کپی کنید. سپس وارد لینک زیر شوید.:

https://aloinstagram.com/copy-instagram-caption

بعد از آن لینک را کپی کنید و گزینه search را بزنید. حالا می توانید متن پست را خیلی راحت کپی کنید و از آن استفاده کنید.

من در این مطلب به شما سه روش مختلف برای کپی کردن کپشن اینستاگرام گفتم تا از هر کدام که راحت تر هستید استفاده کنید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. شما از چه روشی برای این کار استفاده می کنید؟

زر ممبر مرکز خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام، افزایش فالوور فیک اینستاگرام و…..