خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » اصول تبلیغات در اینستاگرام (چگونه با 1 میلیون تومان 10 هزارتا فالوور بدست آوردم؟)

این روز ها فضای آنلاین به شدت مورد هجوم افراد و شرکت های مختلف قرار گرفت است و بالاخره این فضا نیز به یک فضای حرفه ای تبدیل شده است و دیگر مانند قدیم نمی توان خیلی راحت در این فضا رشد کرد. در این شرایط هر فردی به دنبال روشی است که بتواند سرعت رشد خود را افرایش دهد. یکی از این روش ها تبلیغات در اینستاگرام است که برای فردی با هر نوع بیزینسی می تواند سودمند باشد. در این مقاله قصد دارم تا اصول اولیه تبلیغات در اینستاگرام را به شما بگویم بنابراین تا انتها با من همراه باشید.

دیگر به اینستاگرام به چشم یک شبکه اجتماعی معمولی نگاه نمی شود بلکه بسیاری از افراد از این فضای برای تبلیغات و رشد و کسب درآمد استفاده می کنند. اگر شما هم یک پیج اینستاگرامی داشته باشید قطعا دوست دارید تا هرچه سریع تر رشد کند و شما را به فالوور ها و در آمد های بالایی برساند. در کنار تولید محتوا و روش های دیگر، تبلیغات یکی از ابزار هایی است که می توان با استفاده از آن سرعت رشد و بازدهی را به شدت افزایش داد.

اصول تبلیغات در اینستاگرام

راهنمای تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام نیز اصول و روش های خاص خود را دارد و کسی که آنها را نداند قطعا دچار مشکل می شود و پول خود را الکی هدر می دهد و آخر به نتیجه ای که می خواهد نمی رسد. اگر بخواهم به صورت خیلی جامع و کامل به تبلیغات در اینستاگرام بپردازم این مقاله حالا حالا ها تمام نمی شود برای همین من سعی کردم به نکات اصولی و اصلی بپردازم.

حتما بخوانید: 6 تا از بهترین ایده های کسب درآمد از تلگرام

آماده کردن پیج برای تبلیغات

اولین مرحله آماده کردن پیج خودتان برای تبلیغات است. اگر قصد دارید برای پیج خود تبلیغ بکنید و فالوور های خود را افزار دهید باید ابتدا پیج خود را مانند یک پیج حرفه ای بکنید. ویژگی های یک پیج حرفه ای عبارت اند از:

  • دارای عکس پروفایل مناسب و با کیفیت
  • دارای بیو ای که معرف شما یا کسب و کار شما باشد
  • تعداد فالوور های مناسب
  • داشتن پست های جذاب و با کیفیت
  • باز بودن پیج اینستاگرام
  • تجاری کردن پیج

یکی از فاکتور های مهم در آماده سازی پیج داشتن فالوور های مناسب است. تحقیقات نشان داده است که پیجی که فالوور های مناسبی داشته باشد از تبلیغات نتیجه بسیار بیشتری می گیرد. برای مثال اگر یک پیجی با 500 فالوور تبلیغ بکند شاید تعداد فالوور های آن به 1000 تا افزایش یابد اما اگر یک پیج با 5000 فالوور تبلیغات بکند به احتمال زیاد تعداد فالوور های آن به 7 الی 8 هزارتا افزایش می باید.

حالا ممکن است شما تازه اول کارتان باشد و به این تعداد فالوور رسیده باشد. بهترین گزینه استفاده از بسته های خرید فالوور اینستاگرام است تا تعداد فالوور های شما به صورت نمادین هم که شده شود تا در هنگام تبلیغات نتیجه ای که می گیرید بسیار بهتر باشد.

زر ممبر مرکز خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام، افزایش فالوور فیک اینستاگرام و…..

پیج اینستاگرامی مناسب تبلیغات

پیدا کردن یک پیج مناسب که در آن تبلیغات کنید مرحله بعدی کار است. پیجی که پیدا می کنید خود باید دارای ویژگی های خاصی باشد. اینکه تنها به تعداد فالوور های توجه کنید کاری اشتباه است و می تواند باعث هدر رفتن پول و بودجه شما شود. شرایط یک پیج اینستاگرامی خوب:

  • تعداد فالوور زیادی داشته باشد تا افراد بیشتری تبلیغات شما را ببینند.
  • حوزه فعالیت فرد به شما مرتبط باشد. برای مثال تبلیغات یک رستوران در پیج آشپزی یا فردی که غذا تست می کند بسیار می تواند بازدهی بیشتری داشته باشد.
  • فالوور های فیک نداشته باشد. برای اینکه بفهمید فالوور های یک پیج فیک است تا نه می توانید پست ها و روند فعالیت پیج را برسی کنید. اگر پیجی به اندازه 5 الی 10 درصد فالوور های خود لایک یا بازدید نداشت باید به واقعی بودن فالوور های آن پیج شک کنید.
  • مورد آخر نیز تعامل افراد با پیج است. یعنی شما باید برسی کنید که چند نفر یک پیج را دنبال می کنند و چقدر با صاحب آن پیج صمیمی هستند و به او اعتماد دارند. این مورد را می توانید از روی کامنت ها و پیج هایی که قبلا تبلیغ کردند متوجه شوید.

انواع تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام به چند دسته تقسیم می شود. هر کدام از این دسته های ویژگی ها و مزایا و معایب خاص خودشان را دارند.

استوری:

یکی از تبلیغات موثر تبلیغات در استوری است که فرد شما را در استوری های خود معرفی می کند یا اینکه یک ویدیو از شما را در استوری های خود قرار می دهد.

پست:

یکی دیگر از روش های تبلیغات در اینستاگرام تبلیغات پستی است. یعنی فرد در ازای مبلغی یک ویدیو از شما را در پیج خود پست می کند.

اسپانسری:

اسپانسری نیز روشی متفاوت برای تبلیغات است که به روش تبلیغات غیر مستقیم نیز مشهور است. در واقع شما اسپانسر یک فعالیت یا یک پست فرد می شود و فرد در آن پست شما را معرفی می کند.

طراحی یک تبلیغات عالی

مرحله آخر و نهایی طراحی یک تبلیغ عالی است. سعی کنید تبلیغی که طراحی می کنید ویدیو ای باشد تا تاثیر بسیار بیشتری داشته باشد. کیفیت ویدیو، صدا و تصویر و همه چیز ویدیو بسیار مهم است و می تواند در میزان بازدهی تاثیر داشته باشد. کاور تبلیغ شما نیز یکی دیگر از مواردی است که روی میزان مشاهده و بازدید تبلیغ شما تاثیر می گذارد.

چگونه با تلگرام فروش خود را تا 10میلیون افزایش دادم؟

همچنین سعی کنید در تبلیغ خود، خودتان و فعالیت خود را نشان دهید  و دلیل اینکه افراد چرا باید شما را دنبال کنند بگویید. برای مثال فردی که پیج او درباره‌ی عکاسی بود تبلیغی از ژست های مختلف برای عکاس را گذاشت و در آن تبلیغ خود را معرفی کرد. این مدل از تبلیغات هم احتمال نمایش بالاتری دارند و هم نرخ تبدیل و بازدهی بالاتری دارند.

در این مطلب من سعی کردم اصول ابتدایی تبلیغات در اینستاگرام را به شما بگویم و یک راهنمای تبلیغات در اینستاگرام خیلی جمع و جور را به شما ارائه دهم. امیدوارم به نکات گفته شده دقت کنید چون شاید خیلی ساده باشند اما همین نکات ساده تفاوت های زیادی را به وجود می آورند.