خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر بدون نیاز به نصب برنامه (آپدیت 2021)

حتما برای شما هم پیش آمده که به گوشی دسترسی نداشته باشید یا گوشی شما خراب شده باشد و نتوانید با آن داخل اینستاگرام پست بگذارید. به همین دلیل به دنبال روشی بودید که بتوانید با کامپیوتر در اینستاگرام پست آپلود کنید. ما در این مطلب قصد داریم تا ساده ترین و راحت ترین روش پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر را به شما آموزش دهیم که از این به بعد در پست گذاشتن با کامپیوتر خیلی راحت باشید.

اینستاگرام راه رسمی و کاملی برای این کار ارائه نکرده است و برای همین ما مجبور هستیم تا با استفاده از برخی ترفند ها اقدام به آپلود پست کنیم. برنامه های مختلفی برای این کار وجود دارد اما مشکل بسیاری از این برنامه این است که یا ما به آنها اطمینان نداریم و یا اینکه پولی هستیم. تنها برنامه ای که هر دو ویژگی را داشته باشد نرم افزار های شبیه ساز هستید که استفاده کردن از آنها بسیار سخت است.

اما خوشبختانه این پایان ماجرا نیست و یک روش بسیار بهتر و کامل تری وجود دارد که شما تنها با استفاده از گوگل کروم می توانید یک پست را خیلی ساده در اینستاگرام آپلود کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با این روش آشنا شوید.

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست بگذاریم

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

همانطور که گفتیم ما برای انجام این کار نیاز به مرورگر گوگل کروم داریم. اگر این مرورگر را ندارید همین الان می توانید از تمام سایت های ایرانی یا وب سایت اصلی آن را دانلود و نصب کنید و سپس ادامه آموزش را پیش بروید.

جلوگیری از اجرای خودکار تلگرام با راه اندازی گوشی بدون نیاز به نصب برنامه

چگونه با گوگل کروم در اینستاگرام پست آپلود کنیم؟

حالا که گوگل کروم را دارید کار تمام است و می توانید وارد مرحله پست گذاشتن شوید. ابتدا باید گوگل کروم را باز کنید. سپس روی آیکون سه نقطه یا همان بیشتر بالا صفحه کلیک کنید تا منوی گوگل کروم برای شما باز شود.

حالا باید بخش تولز یا همان ابزار های گوگل کروم را باز کنید. برای این کار باید از بین گزینه هایی که در منو وجود دارد نشانگر موس خود را روی گزینه ابزار های بیشتر یا more tools نگه دارید تا صفحه جدید از منو ها برای شما باز شوید. حالا باید روی گزینه ابزارهای توسعه دهنده یا همان developer tools کلیک کنید.

تاحالا شما توانستید بخش ابزار های توسعه دهنده گوگل کروم را باز کنید که شاید در ابتدا کمی پیچیده به نظر برسد و به درستی متوجه آن نشوید. اما هیچ نگران نباشید شما تنها با یک گزینه از آن کار دارید. در میان هزینه های انبوه بخش ابزار های توسعه دهنده در بالا عکس یک موبایل و تبلت وجود دارد که باید روی آن کلیک کنید تا آبی شوید. تا به اینجا نصف کار گذاشتن پست در اینستاگرام با کامپیوتر را انجام دادید.

در قدم بعدی باید وارد سایت اینستاگرام شوید. برای این کار می توانید آدرس اینستاگرام را در بخش url تایپ کنید. آدرس وبسایت اینستاگرام Instagram.com می باشد که با تایپ کردن آن وارد سایت رسمی اینستاگرام می شوید.

حالا باید وارد صفحه شخصی خود شوید. برای این کار نیاز است تا رمز عبور و نام کاربری را وارد کنید تا خیلی راحت به اکانت خود وارد شوید.

زر ممبر مرکز خدمات خرید بازدید تلگرام

در این مرحله شما در بخش پایین گزینه هایی شبیه به اینستاگرام موبایل خواهید دید که باید روی دکمه مربع وسط کلیک کنید. بعد از اینکه روی آیکون مربع که داخلش + بود کلیک کردید صفحه ای برای شما باز می شود که باید عکس موردنظر را در کامپیوتر خود پیدا و انتخاب کنید. برای این کار ابتدا عکس مورد نظر را پیدا کنید. سپس آن را انتخاب کنید و روی گزینه open کلیک کنید تا عکس آپلود شود.

در مرحله بعد پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که عکس خود را ویرایش کنید. شما می توانید از فیلتر های مختلف استفاده کنید یا اینکه عکس خود را ویرایش کنید. سپس باید روی گزینه next کلیک کنید.

حالا دیگر کار دارد به بخش پایانی می رسد. شما باید کادری که وجود دارد کپشن خود را بنویسید. در کپشن می توانید از هشتگ ها نیز استفاده کنید. بعد از اینکه نوشتن کپشن تمام شد روی گزینه done کلیک کنید تا کار تمام شود و پست با موفقیت در اینستاگرام آپلود شود.

کلام آخر

در این مطلب به شما یک روش خیلی ساده با استفاده از گوگل آموزش دادیم که با آن می توانید اقدام به پشت گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر بدون هیچ برنامه ای بکنید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.