خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » نحوه پست کردن ویدیو یوتیوب در اینستاگرام طی 3 مرحله (آپدیت 2022)

احتمالا شماهم تا به حال ویدیوای را در یوتیوب مشاهده کردید یا اینکه ویدیوای در آن آپلود کردید و بعد خواستید آن را ویدیو را در اینستاگرام خودتان هم پست کنید. در این مطلب از وبسایت زرممبر قصد دارم تا به آموزش نحوه پست کردن ویدیو یوتیوب در اینستاگرام بپردازم بنابراین اگر پیج مهمی در اینستاگرام دارید و دوست دارید محتواهایی را از یوتیوب در آن پست کنید تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

اینستاگرام این روزها جز محبوب ترین شبکه های اجتماعی به حساب می آید و به همین دلیل مورد توجه بسیاری قرار گرفته و افراد زیادی در آن فعالیت می کنند. این در حالیست که یوتیوب هم این روز ها به یکی از محبوب ترین و پر مخاطب ترین موتور های جستجوی ویدیو تبدیل شده است به همین دلیل محتوای بسیار زیادی در آن وجود دارد که می تواند یک پست خوب برای اینستاگرام شما بسازد. یا اینکه خودتان یوتیوبر هستید و می خواهید ویدیو های خود را در اینستاگرامتان اپلود کنید. اما چگونه؟

چرا باید ویدیو یوتیوب را در اینستاگرام پست کنم؟

گاهی وقتی ما در یوتیوب می گردید و محتواهای سرگرم کننده یا جالبی را پیدا می کنید که به نظرتان می تواند گزینه بسیار مناسبی برای پست کردن در اینستاگرام باشد.

گاهی اوقات نیاز دارید یا یک محتوای خوب برای اینستاگرام درست کنید. می توانید خیلی راحت در یوتیوب ویدیو های بسیار زیادی را پیدا کنید و از آنها در ساخت یک محتوا استفاده کنید.

گاهی اوقات شما صاحب یک محتوا در یوتیوب هستید و می خواهید آن را در اینستاگرام با دیگران به اشتراک بگذارید یا بازدید بیشتری بدست بیاورد و یک محتوا برای اکانت اینستاگرامتان هم به حساب بیاید.

گاهی اوقات شما یک یوتیوبر تازه کار هستید و پست کردن ویدیو یوتیوب در اینستاگرام باعث می شود تا بتوانید بازدید و مخاطب بیشتری بدست بیاورید.

پست کردن ویدیو یوتیوب در اینستاگرام

اگر می خواهید ویدیوای از یوتیوب را در اینستاگرام پست کنید در ادامه روش های متفاوت را مرحله به مرحله به به شما می گویم تا بتوانید خیلی راحت ویدیو مدنظر خود را در یوتیوب منتشر کنید.

چگونه نحوه پست کردن ویدیو یوتیوب در اینستاگرام - دانلود ویدیو از یوتیوب

مرحله اول: دانلود ویدیو از یوتیوب

اگر بخواهید یک ویدیو را از یوتیوب در اینستاگرام خود منتشر کنید ابتدا باید آن را دانلود کنید. برای اینکار روش های مختلفی وجود دارد که در مقاله دیگری از وبلاگ زرممبر به طور کامل به آن پرداختم اما در اینا چندین روش ساده برای اینکار به شما معرفی می کنم.

برای دانلود ویدیو از یوتیوب 2 روش بسیار ساده وجود دارد که می توانید از هرکدام که خواستید استفاده کنید. اولی استفاده از اپ های موبایل می باشد.  یکی از بهترین برنامه ها یوتیوب دانلود با نام (Video Downloader, Download Video)  می باشد که می توانید آن را خیلی راحت از پلی استور دانلود کنید و خیلی ساده ویدیو مدنظر خود را دانلود کنید.

روش دوم استفاده از ربات های تلگرام است که در حال حاضر ربات لینک گرام یکی از بهترین آنها به حساب می آید که می توانید خیلی راحت در آن ویدیوهای مختلفی از یوتیوب را دانلود کنید.  شما می توانید این ربات را به ایدی LinkgramBot در تلگرام پیدا کنید و با فرستادن لینک ویدیو یوتیوب آن را دانلود کنید.

استوری کردن استوری دیگران خیلی ساده و راحت

نحوه پست کردن ویدیو یوتیوب در اینستاگرام - ادیت ویدیو

مرحله دوم: ادیت ویدیو

بعد از اینکه ویدیو را دانلود کردید برای پست کردن ویدیو یوتیوب در اینستاگرام بهتر است آن را کمی ادیت کنید و به خصوص طول آن را کم کنید. برنامه های مختلفی برای ادیت در موبایل و  کامپیوتر وجود دارد که برخی از آنها نیز بسیار ساده هستند و می توانید از آنها استفاده کنید.

اگر از موبایل برای ادیت استفاده می کنید برنامه kinemaster یکی از بهترین گزینه ها برای ادیت ویدیو به حساب می آید. اما اگر از کامپیوتر استفاده می کنید برنامه پریمیر و فیلمورا می توانند گزینه های بسیار خوبی برای ادیت ویدیو باشند.

مرحله سوم: پست کردن ویدیو یوتیوب در اینستاگرام

در مرحله آخر خیلی راحت ویدیو مدنظر خود را در اینستاگرام آپلود کنید. برای این کار خیلی ساده اپ اینستاگرام را باز کنید بر روی آیکون به علاوه پایین کلیک کنید و سپس ویدیو مدنظر خود را انتخاب کنید و آن را پست کنید.

اشتراک گذاری پست و استوری در اینستاگرام (خیلی ساده و راحت)

نکات مفید برای اپلود ویدیو یوتیوب در اینستاگرام

اگر قصد دارید تا ویدیو ای از یوتیوب را در اینستاگرام پست کنید بهتر است طول آن را حتما کوتاه کنید و بعد آن را اپلود کنید. برای مثال بیشتر ویدیو های یوتیوب بین 10 تا 15 دقیقه است که این مقدار برای اینستاگرام بسیار زیاد است. شما می توانید بخشی از آن که از همه جالب تر است و توانایی تبدیل شدن به یک محتوای جدا را دارد در حد 1 دقیقه پست کنید یا حتی یک ویدیو 2 الی 4 دقیقه ای به صورت خلاصه از ویدیو اصلی نهایت در اینستاگرام آپلود کنید.

همچنین می توانید چندین ویدیو از یوتیوب را در کنار هم قرار دهید و با استفاده از بخش هایی از هرکدام از ویدیو ها یک محتوای جدید را بسازید و در اینستاگرام منتشر کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام این روز ها یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی به حساب می آید و به همین دلیل کسب و کار ها و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. اگر تازه در فعالیت در اینستاگرام هستید می توانید برای رشد سریع تر و جلب اعتماد مخاطب برای بدست آوردن سریع تر و راحت تر اولین فالوور ها اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام کنید. این کار باعث می شود تا پیج شما بتواند اعتماد مخاطب را جلب کند تا مخاطب راحت تر پیج شما را فالو کند.