خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » استیکر موزیک اینستاگرام و هر آنچه باید دوباره‌ی آن بدانید!

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی است که روزانه میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا از امکانات کاربردی آن استفاده می‌کنند. این شبکه اجتماعی برنامه‌ای برای ارسال عکس و فیلم است که اسم این برنامه هم از ترکیب دو کلمه (Instant camera) و (Telegram) به معنی پیام‌رسانی سریع از طریق عکس است گرفته شده است. در برنامه اینستاگرام می‌توانید محتوای دلخواه خود را به صورت عکس و ویدیو به اشتراک بگذارید. از طریق این برنامه می‌توانید با دوستان خود در ارتباط باشید و همچنین دوستان جدید زیادی پیدا کنید. اینستاگرام قابلیت‌ها و ویژگی‌های جذاب زیادی برای استفاده کاربران ارائه کرده است. که همین تنوع امکانات موجب محبوبیت بیش از حد آن در میان مردم شده است.

استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام همانطور که از نام آن پیداست یک سری داستان کوتاه است که اتفاقاتی که در طی ۲۴ ساعت رخ می‌دهد یا هر محتوای دلخواهی را می‌توانید در آن به اشتراک بگذارید. استوری در به اشتراک‌گذاری محتوا و جذب فالوور تاثیر بسیاری دارد. به همین دلیل اینستاگرام با اضافه کردن ابزارها و امکانات جذاب و جدید کاربران را به استفاده از استوری ترغیب می‌کنند. استیکرها پرطرفدارترین و یکی از اجزای اصلی ابزارهای استوری هستند. یکی از امکانات جدید استوری اینستاگرام افزودن موزیک به استوری است که یکی از روش‌های انجام این کار از طریق استیکر Music می‌باشد.

افزودن موزیک به استوری

افزودن آهنگ به استوری اینستاگرام جذابیت بیشتری به استوری و محتوای پیج شما می‌بخشد. طبیعتاً جذابیت بیشتر محتوا به جلب رضایت فالوورها و همچنین جذب فالوور جدید کمک بسیاری می‌کند. افزودن موزیک به استوری در نتیجه تولید محتوا و ساختن استوری جذاب می‌تواند به پیشرفت و موفقیت اینفلوئنسرها و همچنین توسعه کسب و کار افراد کمک کند. چندین روش برای اضافه کردن موزیک به استوری اینستاگرام وجود دارد. در ادامه به آموزش روش‌ گذاشتن آهنگ در استوری می‌پردازیم.

جلوگیری از ذخیره شدن عکسهای واتساپ در گالری

افزودن موزیک به استوری از طریق استیکر Music

در ژوئن ۲۰۱۸ ابزار جدیدی به استوری اینستاگرام اضافه شد. این قابلیت جدید اینستاگرام امکان اضافه کردن آهنگ به استوری را برای کاربران فراهم کرد. اما این ابزار برای همه کشورها در دسترس نمی‌باشد. در طول این چند سال که استیکر Music به استوری اضافه شده است، این امکان برای یک سری کشورهای دیگر نیز فعال شده است. اما هنوز هم از همه کشورها پشتیبانی نمی‌کند و ممکن است برای همه کاربران در دسترس نباشد.

قبل از انجام هر کاری ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام خود را آپدیت کنید.

برنامه اینستاگرام را باز کنید.

از صفحه Home وارد قسمت استوری شده و استوری مورد نظر خود را ضبط یا از گالری گوشی خود انتخاب کنید.

آیکون استیکر در بالای صفحه را بزنید.

استیکر موزیک اینستاگرام

سپس برچسب Music را بزنید.

استیکر موزیک اینستاگرام

در این مرحله لیستی از موزیک‌ها برای شما نمایش داده می‌شود. موزیک مورد علاقه خود را انتخاب کنید. در قسمت Search هم می‌توانید موزیک مورد نظر خود را پیدا کنید.

استیکر موزیک اینستاگرام

بعد از انتخاب آهنگ آیکون Music روی صفحه شما نشان داده می‌شود.

استیکر موزیک اینستاگرام

با جابجایی آیکون موسیقی قسمتی از آهنگ را انتخاب کنید.

استیکر موزیک اینستاگرام

در آخر گزینه Your Story که در پایین صفحه قرار دارد را بزنید.

استیکر موزیک اینستاگرام

معرفی اپ بیپر – همه پیام رسان ها در کنار هم

نکات استفاده از استیکر Music

اگر تصمیم گرفتید آهنگ را حذف یا عوض کنید، می‌توانید انگشت خود را روی آیکون موزیک نگه دارید و آن را به درون آیکون سطل زباله پایین صفحه بکشید.

استوری که در آن از موزیک استفاده کرده‌اید به صورت ویدیو ذخیره خواهد شد

پس از اینکه استیکر Music را به استوری خود اضافه کردید، با لمس استیکر می‌توانید ظاهر آن را عوض کنید.

استیکر موزیک اینستاگرام

کاربران با لمس آیکون موزیک به پیج اینستاگرام خواننده هدایت می‌شوند.

امکان انتخاب موزیک با جستجو و یا بر اساس دسته بندی‌های موجود نیز فراهم شده است.

خرید فالوور اینستاگرام

اگر دقت کرده باشید بیشتر کاربران به پیج‌هایی که تعداد فالوور آن‌ها کم است توجه و اعتماد زیادی ندارند. به عبارتی تعداد فالوور تقریبا به نمادی برای قابل اعتماد بودن پیج تبدیل شده است. خرید فالوور باعث دیده شدن محتوای پیج و پیشرفت فعالیت و کسب و کار شما می‌شود و برای رسیدن به این هدف می‌توانید از خدمات خرید لایک و خرید ویو زرممبر استفاده کنید.