خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » اشتراک گذاری پست و استوری در اینستاگرام (خیلی ساده و راحت)

شاید برای شماهم پیش آمده باشد که بخواهیم یک محتوا را در اینستاگرام با دیگران شیر کنید. اما دقیقا چه گونه باید این کار را انجام دهید؟ اصلا نحوه شیر کردن در اینستاگرام چیست؟ چگونه باید پست، استوری، پروفایل و… را با دیگران به اشتراک بگذاریم؟ در این مطلب قصد دارم تا به آموزش اشتراک گذاری پست در اینستاگرام و آموزش اشتراک گذاری استوری در اینستاگرام بپردازم.

شیر کردن در اینستاگرام به معنی منتشر کردن یا به اشتراک گذاری یا پخش کردن است. این قابلیت اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا خیلی راحت و ساده بتوانید پست و استوری های مدنظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و به نوعی برای آنها بفرسید. این موضوع از نظر مدیریت پیج و صفحه شخصی نیز بسیار مهم است چون هرچه پست های شما بیشتر شیر شوند فالوور های بیشتری بدست می آورید و عملا نرخ تعامل پست شما بالاتر می رود.

اشتراک گذاری پست و استوری در اینستاگرام

اشتراک گذاری پست و استوری در اینستاگرام

روش شیر کردن محتوا در اینستاگرام آنچنان سخت نیست. اما با توجه به اینکه نوع محتوایی که می خواهید به اشتراک بگذارید چیست کمی مراحل شیر کردن آنها با هم فرق دارد. شما در اینستاگرام می توانید پست، استوری، IGTV و پروفایل را با دیگران به اشتراک بگذارید که در ادامه به مراحل هر کدام از آنها خواهم پرداخت.

چگونه بفهمیم هاید استوری شده ایم؟ نحوه تشخیص هاید استوری شدن

آموزش اشتراک گذاری پست در اینستاگرام

برای اینکه بتوانید یک پست را شیر کنید و برای فرد دیگری بفرستید تنها کافیست وقتی پست مورد نظر را مشاهده کردید در پایین بر روی دکمه ی پیکان یا همان فلش کلیک کنید. (این دکمه دکنار لایک و کامنت قرار دارد.) سپس صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید به افراد مختلف در اینستاگرام این پست را ارسال کنید. تنها کافیست فرد را پیدا کنید یا اینکه از بخش سرچ فرد مدنظر را پیدا کنید و سپس گزینه SEND  را کلیک کنید.

اما شاید بخواهید این پست را برای فردی خارج از اینستاگرام ارسال کنید مثلا در تلگرام این پست را برای فردی دیگری ارسال کنید تا بتواند آن را مشاهده کند. در این صورت کافیست تا در هنگام مشاهده پست بر روی سه نقطه بالای پست کلیک کنید سپس بر روی دکمه ی copy link کلیک کنید. لینک ذخیره می شود و می توانید آن را برای هر فردی که دوست داشتید با پیست کردن ارسال کنید. البته می توانید بعد از کلیک بر روی آیکون سه نقطه و کلیک بر روی گزینه share to خیلی راحت از بین گزینه های موجود یکی را انتخاب کنید.

آموزش اشتراک گذاری استوری در اینستاگرام

شما به دو حالت کلی می توانید استوری را برای فردی به اشتراک بگذارید. حالت اول وقتی که استوری را مشاهده می کنید. پایین آن می توانید بر روی دکمه فلش کلیک کنید و آن را برای افراد موجود در اینستاگرام بفرستید. یا اینکه بر روی آیکون سه نقطه کلیک کنید و سپس با کلی کردن لینک یا دکمه share to آن را برای دیگران بفرستید. اما فرقی که استوری با پست دارد این است که است که استوری بعد از مدتی پاک می شود و عملا فرد نمی توانید آن را استوری را مشاهده کند. برای جلوگیری از اینکار می توانید خیلی راحت استوری مدنظر را دانلود کنید برای اینکار  تنها کافیست تا یوزرنیم اکانت مدنظر خود را حفظ کنید و سپس به سایت storysaver.net سری بزنید و بعد از تایپ یوزرنیم آن اکانت خیلی راحت می توانید استوری مدنظر را دانلود کنید و به همین راحتی استوری را با دیگران به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری igtv در اینستاگرام

برای به اشتراک گذاری igtv نیز مراحل همانند قبل است تنها کافیست وارد پیج مدنظر شوید و سپس به بخش igtv بروید و سپس در پایین بر روی سه نقطه کلیک کنید و سپس بر روی گزینه copy link کلیک کنید و خیلی راحت آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین اگر خواستید می توانید آن را دانلود کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.  برای اینکار به سایت زیر بروید و سپس یوزرنیم اکانت مدنظر خود را تایپ کنید و خیلی راحت igtv مدنظر خود را دانلود کنید.

اشتراک گذاری پروفایل شخص در اینستاگرام

برای اینکه بتوانید پروفایل یک فرد را با دیگران به اشتراک بگذارید تا خیلی راحت افراد بتوانند آن را پیدا کنند خیلی راحت به پروفایل آن شخص بروید. سپس در بالا بر روی سه نقطه کلیک کنید و سپس بر روی گزینه share this profile کلیک کنید و شخص مدنظر خود را انتخاب کنید و برای او ارسال کنید. به این صورت خیلی راحت پروفایل شخص مورد نظر با دیگران به اشتراک گذاشته می شود و افراد می توانند آن شخص را پیدا کنند.

زر ممبر مرکز خدمات افزایش فالوور فیک اینستاگرام

چرا نمی توانم یک پست یا استوری را شیر کنم؟

این مشکل در مواقعی رخ می دهد که شما بخواهید پست یا استوری یک پیج شخصی را منتشر کنید. تمام مطالب بالا زمانی کار می کند که آن پیج پابلیک باشد در غیر این صورت نمی توانید پست ها و استوری های یک پیج پرایوت را شیر کنید.

در این مطلب به آموزش اشتراک گذاری پست و استوری و پروفایل در اینستاگرام گرداختم تا خیلی راحت بتوانید آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید و برایتان مفید بوده باشد.