خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » چگونه بفهمیم هاید استوری شده ایم؟ نحوه تشخیص هاید استوری شدن

یکی از قابلیت های بسیار جذاب اینستاگرام که به عنوان یکی از پایه های اساسی این برنامه شناخته می شود استوری است. با استفاده از استوری می تواند ویدیو، متن و عکسی را به صورت داستان وار برای 24 ساعت برای مخاطب نمایش داد. اما پس از مدتی بعد از اضافه شدن قابلیت استوری، قابلیت هاید استوری نیز به این برنامه اضافه شد که باعث می شود تا بتوانید برخی از افرادی که نمی خواهید استوری شما را نگاه کنند را به این لیست اضافه کنید تا دیگر قابلیت تماشای استوری های شما را نداشته باشند. در این مطلب قصد دام تا به این سوال که چگونه بفهمیم هاید استوری شده ایم یا نه پاسخ دهیم. بنابراین اگر شما هم قصد فهمیدن نحوه تشخیص هاید استوری شدن را دارید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

چگونه بفهمیم هاید استوری شده ایم

چگونه بفهمیم هاید استوری شده ایم یا نه؟

در این مطلب ابتدا به نحوه هاید استوری کردن و نحوه تشخیص هاید استوری شدن میپردازیم و سپس ابزار هایی را به شما معرفی می کنیم که توسط آن بتوانید استوری های فرد مقابل را ببینید.

چگونه فردی را هاید استوری کنیم؟

برای اینکه بتوانید فردی را هاید استوری کنید وارد اینستاگرام شوید  و سپس بر روی عکس پروفایل خود یا آدمک پایین صفحه کلیک کنید. سپس بر روی سه خط بالای صفحه کلیک کنید و بر روی گزینه settings کلیک کنید. سپس در بالا در بخش سرچ  کلمه استوری را سرچ کنید تا به بخش تنظیمات استوری وارد شوید. سپس در بخش viewing و بخش hide story from افرادی را می خواهید استوری برای آنها هاید شود را انتخاب کنید. خیلی راحت استوری های شما برای آن فرد هاید می شود و دیگر آن فرد توانایی دیدن استوری های شما را ندارد.

تشخیص هاید استوری شدن

حالا رسیدیم به بخش اصلی این مطلب یعنی پاسخ به سوال چگونه بفهمیم هاید استوری شده ایم؟ برای این کار 2 روش کلی وجود دارد که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.

زر ممبر مرکز خدمات افزایش فالوور فیک اینستاگرام

از طریق هایلایت ها

این روش را می توان یکی از روش های اصلی و بسیار خوب برای این کار دانست. برای اینکه بفهمید هاید استوری شدید یا نه همین الان پیج فرد مقابل را باز کنید. اگر هایلایت های فرد مقابل را می توانید ببینید که یعنی طرف مقابل شما را هاید استوری نکرده است و نگرانی شما بی جا بوده است. اگر فرد قبلا هایلایت داشته است و شما آنها را نمی بینید به احتمال بالا شما هاید استوری شدید. اما چرا به احتمال بالا؟ به این دلیل که ممکن است فرد مقابل هایلایت مدنظرش را حذف کرده باشد یا شما در اشتباه باشید. همچنین اگر فرد مقابل تا به حال هایلایت نگذاشته است دیگر از طریق این روش نمی توانید بفهمید که آیا واقعا هاید استوری شدید یا نه؟

از طریق یک پیج دیگر

اگر از طریق روش بالا نتوانستید متوجه شوید باید از یک پیج دیگر متوجه این موضوع شوید. در این روش باید با یک اکانت دیگر چک کنید که فرد استوری گذاشته است یا نه؟ البته این روش زمانی جواب میدهد که پیج طرف پابلیک باشد که در غیر این صورت شما باید ریکواست ارسال کنید که احتمال دارد فرد مقابل آن را رد کند. البته می توانید از طریق افراد دیگری که آن فرد را دنبال دارند مطلع شوید که فرد مقابل استوری می گذارد یا نه؟

چگونه استوری های هاید شده را ببینیم؟

بعد از پاسخ به سوال چگونه بفهمیم هاید استوری شده ایم یا نه؟ به سراغ روشی می رویم که توسط آن بتوانید استوری های فرد مقابل را ببینید. برای اینکار دو حالت کلی وجود دارد:

پیج فرد مقابل پابلیک باشد: که در این صورت خیلی راحت می توانید یک اکانت بسازید و توسط آن به مشاهده استوری های آن بپردازید یا اینکه از ابزار instastories و دیگر ابزار های مشاهده استوری استفاده کنید. البته همه اینها در حالتی جواب می دهد که پیج فرد مقابل پابلیک باشد.

اگر پیج فرد مقابل پابلیک نباشد: در این حالت برای شما دو گزینه وجود دارد یا اینکه توسط یک اکانت دیگر که پیج فرد مقابل را فالو دارید به مشاهده استوری های آن بپردازید یا اینکه یک پیج بسازید و به فرد مقابل ریکواست ارسال کنید تا شاید قبول کند و بتوانید از این طریق استوری های آن را مشاهده کنید.

7 ایده برای هایلایت اینستاگرام – هایلایت اینستاگرام چی بسازیم بهتره؟

چگونه افراد را از هاید استوری خارج کنم؟

دقیقا از طریق همان بخشی که فرد را هاید استوری کردید خیلی راحت می توانید فرد را از هاید استوری خارج کنید که در ابتدای این مطلب به آن اشاره کردم.

آیا روشی برای مشاهده استوری هاید شده وجود دارد؟

بله در این مطلب به دو روش برای مشاهده استوری های هاید شده در زمانی که پیج فرد مقابل پابلیک باشد و نباشد اشاره کردم.

آیا اگر فردی مارا هاید استوری کرده باشد پست های آن را می توانیم ببینیم؟

خیر! این دو موضوع هیچ ربطی به هم ندارند و شما به هرحال می توانید پست های آن را مشاهده کنید.

در این مطلب به سوال چگونه بفهمیم هاید استوری شد ایم و نحوه تشخیص هاید استوری شدن پرداختیم. همچنین روش هایی را به شما معرفی کردیم که توسط آن بتوانید استوری های هاید شده را مشاهده کنید. امیدوارم از این مطلب خوشتان آمده باشد.