خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » فیلتر کردن کامنت در اینستاگرام خیلی ساده و راحت (قابلیت جدید اینستاگرام)

اگر شماهم صاحب یک پیج اینستاگرامی باشید قطعا یکی از مشکلات شما کامنت های توهین آمیزی است که زیر پست های شما می گذارند یا در دایرکت برایتان ارسال می کنند این موضوع به حدی مشکل ساز بود که خود اینستاگرام تصمیم گرفت تا یک قابلیت کامل و جامع برای فیلتر کردن کامنت در اینستاگرام در نظر بگیرید که توسط آن بتوانید خیلی هوشمندانه کامنت های مختلف را فیلتر کنید تا دیگر در پیج شما به نمایش داده نشوند. اگر شماهم دوست دارید تا به این ابزار کاربردی اینستاگرام آشنا شوید تا انتهای این مطلب را با من همراه باشید.

فیلتر کردن کامنت در اینستاگرام

فیلتر کردن کامنت در اینستاگرام

کامنت یکی از قابلیت های ویژه تلگرام برای تبادل نظر در رابطه با پست به حساب می آید اما همیشه اوضاع به این شکل پیش نمی رود و خیلی وقت ها شاهد انتشار کامنت های اسپم، تبلیغاتی و توهین آمیز و غیره هستیم که قطعا برای تمام صاحبین پیج ها دردسر ساز است.  قبلا تنها روشی که می شد توسط آن جلوی این کامنت ها را گرفت بستن کامنت های یک پست بود که چندان ایده خوبی نبود و می توانست حتی به پیج شما ضرر وارد کند. اما حالا اینستاگرام یک بخش خیلی کامل و جامع به نام hidden words را به برنامه خود اضافه کرده است که توسط آن می توانید خیلی ساده و راحت کامنت های مدنظر خود را فیلتر کنید.

برای دسترسی به این بخش ابتدا وارد اینستاگرام شوید.

  •  سپس بر روی عکس آدمک پایین صفحه کنید.
  • حالا بر روی سه خط بالای صفحه کنید تا منوی اینستاگرام برایتان باز شود.
  • بعد از آن بر روی گزینه Settings کلیک کنید و سپس وارد بخش privacy شوید.
  • حالا وارد بخش hidden words شوید.
  • در این بخش تنظیمات مختلفی را مشاهده می کنید که در ادامه به توضیح هر کدام از آنها می پردازم

Hide comments

این گزینه همان گزینه اصلی است که می توانید با فعال کردن آن فیلتر خودکار اینستاگرام را فعال کنید تا اگر کامنتی برای پست شما ثبت شد که اینستاگرام آن را توهین آمیز به حساب آورد دیگر برای شما و کاربرانتان نمایش داده نشود. با فعال کردن این گزینه اینستاگرام طبق الگوریتم های خود برخی از کامنت ها را فیلتر می کند. بعد از فعال سازی این گزینه، گزینه دیگری به نام hide more comments نمایش داده می شود که می توانید با کلیک بر روی آن حساسیت اینستاگرام را بیشتر کنید که در این صورت امکان دریافت کامنت توهین آمیز بسیار کاهش می یابد.

چگونه محتوا تولید کنیم؟ آموزش تولید محتوا برای پیج های خبری

Hide message requests

گزینه بعد برای فیلتر کردن کامنت در اینستاگرام همین گزینه است که به فیلتر کردن پیام های توهین آمیز در دایرکت مربوط می شود. یعنی می توانید از طریق آن امکان اینکه شاهد یک دایرکت توهین آمیز باشید بسیار کاهش می یابد. بنابراین اگر دایرکت های زیادی دریافت می کنید که توهین آمیز هستند این گزینه قطعا می تواند به کمکتان بیاید.

Manage custom word list

در این بخش می توانید خیلی حرفه ای تر و با جزئیات بیشتری به فیلتر کردن کامنت ها بپردازید. از آنجایی که سیستم تشخیص اینستاگرام به خصوص برای زبان فارسی در مورد کامنت های توهین آمیز آنچنان کامل نیست استفاده از این بخش می تواند بسیار خوب باشد.

Add to list

در این بخش می توانید به صورت دستی کلماتی که باید  فیلتر شوند را وارد کنید تا اگر از این کلمات در کامنتی استفاده شد دیگر به نمایش در نیاید. خیلی راحت می توانید با برسی تعداد از کامنت های پیج خود کامنت های توهین آمیز و کلمات توهین آمیز آن را شناسایی و به مرور در این بخش اضافه کنید تا این سیستم خیلی کامل تر و بهتر شود. برای جدا کردن کلمات نیز از کاما استفاده کنید.

دو گزینه hide comments  و hide message requests به این صورت هستند که می توانید با فعال کردن آنها مشکل کنید که عبارت مدنظر شما دیگر نمایش داده شوند و به نوعی در کامنت ها فیلتر شوند که خیلی می تواند بهتان کمک کند. با فعال کردن گزینه دوم نیز این عبارات در دایرکت توسط اینستاگرام فیلتر می شود.

این تمام سیستم فیلتر کردن کامنت در اینستاگرام بود که شاید خیلی پیچیده و حرفه ای نباشد اما عملکرد خوبی دارد. اما این را هم در نظر داشته باشید که سیستم خودکار اینستاگرام آنچنان چیز حرفه ای و فوق العاده ای نیست و نمی توانید روی آن حساب باز کنید و بهتر است از قابلیت اد کردن کلمات استفاده کنید.

اگر صاحب پیج اینستاگرام هستید برای اینکه بتوانید سریع تر رشد کنید و نتیجه بهتری از تبلیغات و تولید محتوایی که می کنید بدست آورید می توانید برای افزایش فالوور فیک اینستاگرام از خدمات وبسایت زرممبر استفاده کنید.

در این مطلب به آموزش فیلتر کردن کامنت در اینستاگرام پرداختم که امیدوارم برایتان مفید بوده باشد و توانسته باشید توسط آن کامنت های مدنظر خود را فیلتر کنید تا دیگر با مشکی رو به رو نشوید.