خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » آموزش تولید محتوا برای پیج های فروشگاهی (از صفر تا صد)

در این روز ها اینستاگرام از یک شبکه اجتماعی تبدیل به یکی از بهترین پلتفرم ها برای کسب درآمد و بیزینس شده است. دیگر یک پیج اینستاگرامی می تواند به تنها درامدی معادل یک کسب و کار بزرگ را داشته باشد. به همین دلیل بسیاری به سمت اینستاگرام و کسب درآمد از آن کشیده شده اند. یکی از اصلی ترین کارهایی که می تواند شما را در اینستاگرام موفق کند تولید محتواست که شاید کار راحتی باشد اما بسیاری از افراد آن را انجام نمی دهند و دقیقا همین مورد دلیلی بر عدم موفقیت آنهاست. به همین دلیل تصمیم گرفتن تا در سری از مقالات وبسایت زرممبر به آموزش تولید محتوا برای حوزه های خاص بپردازم. با مطلب آموزش تولید محتوا برای پیج های فروشگاهی همراه من باشید.

حتما این جمله بیل گیتس را شنیده اید که می گوید: محتوا پادشاه است! این جمله به معنای واقعی در فضای آنلاین احساس می شود. شاید تا چندین سال پیش با پول بیشتر و قدرت بیشتر می شد در فضای آنلاین موفق شد اما حالا همه چیز به محتوا وابسته است و تنها عاملی که می تواند پیج شما را به یک پیج موفق تبدیل کند تولید محتواست!

آموزش تولید محتوا برای پیج های فروشگاهی

آموزش تولید محتوا برای پیج های فروشگاهی

تولید محتوا بر خلاف چیزی که اکثر افراد می گویند کار سختی نیست فقط نیاز به یادگیری و مقداری زمان دارد. اما برای پیج های فروشگاهی کمی این موضوع فرق می کند. بسیاری از افرادی که پیج فروشگاهی دارند دقیقا نمی دانند باید چه نوع محتوایی تولید کنند و معمولا کل محتوای پیج آنها به تخفیف و محصولات مختلف خلاصه می شود. اما با این شیوه احتمال موفقیت شما عملا 0 است. شما باید در کنار معرفی محصولات خود به تولید محتوا درباره‌ی آنها بپردازید تا مخاطب جذب پیج شما شود. این تولید محتوا در زمینه خرید نیز تاثیر بسیار زیادی دارد. در ادامه به انواع تولید محتوایی که می توانید برای یک پیج فروشگاهی کنید می پردازم.

آموزش ساخت اکانت فیک اینستاگرام از صفر تا صد + معرفی روش سرعتی

محصولات شما:

قطعا شما یک پیج فروشگاهی هستید و تولید محتوا درباره‌ی خود محصول و گذاشتن محصول اولین کاری است که باید انجام دهید. اما سعی کنید به جای اینها مدام به معرفی محصولات بپردازید به همراه دیگر محتواهای خود این کار را کنید. بهترین شیوه 50 یا 25 درصد است. یعنی به یکی در میان محصولات خود را معرفی کنید یا حتی از هر چهار محتوا یکی را به معرفی محصولات اختصاص دهید.

مثال (پیچ فروش لواشک): محصول لواشک فلان!

معرفی محصول:

معرفی محصول با نشان دادن محصول فرق دارد. در معرفی محصول شما باید محصول خود را برسی کنید. این کار را می تواند با تست های مختلف انجام دهید. برای مثال برای همان پیج فروش لواشک می توانید محصول خود را با مراحل تولید آن را نشان دهید یا اینکه محصول خود را جلوی خود قرار دهید آن را برش دهید و… تا مخاطب به خوبی با محصول شما آشنا شوید و دقیقا متوجه شود که چه محصولی با چه کیفیتی را به دست می آورد.

نشان دادن نتیجه یا احساس:

شاید بی راهه نباشد که بگویم نشان دادن نتیجه و احساس اصلی ترین کاری است که شما باید برای محصولات خود انجام دهید. این کار به خصوص برای افرادی که پیج های فروشگاهی تخصصی دارند بسیار جوابگو است. برای مثال برای همان پیج لواشک حس خوردن لواشک و ترشی آن! حس طعم آن و به نوعی که فرد احساس کند که به آن نیاز دارد. یا در مثالی دیگر برای پیجی که آموزش ارتباط ارائه می دهد می تواند مثالی از فردی که نمی تواند با کسی ارتباط بر قرار کند یا حق خود را بگیرد بزنید و سپس تاثیر یک فن بیان و به نوعی آموزش خود را نشان دهید.

جهت افزایش فالوور های خود می توانید از خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام زر ممبر استفاده کنید تا در ابتدا میزان فالوور منطقی تری داشته باشید و بسیار سریع تر رشد کنید و فالوور های بیشتری بدست بیاورید.

آموزش های کاربردی:

تا به الان آموزش تولید محتوا برای پیج های فروشگاهی به صورت کلی به محصولات مرتبط بود. اما آموزش هایی وجود دارد که می توانید با انتشار آنها هم پیج خود را کامل تر و جامع تر کنید و هم اعتماد افراد را بدست بیاورید. برای مثال برای همان پیج لواشک می توانید به آموزش یک ترکیب رویایی لواشک با محصول فلان و گوجه سبز بپردازید. یا اینکه برای پیج فروش لباس می توانید به آموزش بستن کراوات بپردازید.

آموزش هایی درباره‌ی کلیات حوزه:

آموزش های کلیات حوزه در واقع به آموزش هایی گفته می شود که برای معرفی محصول یا در رابطه با محصول نیست و بیشتر می خواهد پیج شما را بیشتر به مخاطب اثبات کند. برای مثال آموزش درست کردن ترشک خانگی یا آموزش ست کردن لباس های مختلف و…..

اینها انواع محتوای مختلفی هستند که می توانید برای پیج های فروشگاهی به تولید آنها پردازید. اگر کمی وقت بگذارید و پیج های ایرانی، خارجی و وبسایت ها را برسی کنید در هر کدام از این موارد ایده های بسیار زیادی را می توانید پیدا کنید که خیلی راحت موجب رشد پیج شما شود.

در این مطلب به آموزش تولید محتوا برای پیج های فروشگاهی پرداختم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد و بتوانید محتوا های جذاب و جالبی را تولید و منتشر کنید.