خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام (چگونه یک پیج موفق بسازیم؟)

اینستاگرام در حال حاضر دیگر تنها یک شبکه اجتماعی نیست بلکه یک مکان برای ساخت بیزینس های میلیون و میلیاردی است. در حال حاضر افراد با مدیریت حرفه ای یک پیج اینستاگرام می توانند به درآمد های بسیار بالایی برسند. یکی از هنر هایی که فردی باید برای موفقیت پیج خود داشته باشید مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام است. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام بپردازم. بنابراین اگر می خواهید هرچه سریع تر پیج خودتان را در اینستاگرام رشد دهید همین الان تا انتهای این مطلب را بخوانید.

برای موفقیت در اینستاگرام باید کار های مختلفی را انجام دهید و هنر های مختلفی داشته باشید. مواردی شامل: تولید محتوا، مارکتینگ، مدیریت حرفه ای پیج، فروش و… همه اینها در کنار هم باعث موفقیت پیج شما می شود. بنابراین با یادگرفتن هر کدام از این موارد می توانید به ساخت یک پیج موفق نزدیک تر شوید.

مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام

آموزش مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام

برای اینکه اینکه بتوانید پیج خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنید باید ابتدا بدانید دقیقا باید چه کار هایی انجام دهید در ادامه به کار هایی که یک ادمین حرفه ای انجام می دهد می پردازم.

تشخیص فروشگاه های فیک در اینستاگرام (خرید امن از اینستاگرام)

تولید محتوا:

تولید محتوا یا به عبارتی پست مهم ترین و اصلی ترین کاری است که یک باید شما انجام دهید. در مبحث تولید محتوا شما باید حوزه خود را شناسایی کنید و برسی کنید که دقیقا چه موضوعاتی می تواند جالب و جذاب باشند تا بیشتر روی همان ها کار کنید. اگر می خواهید محتوای خوب کنید موارد زیر را انجام دهید:

 • پیدا کردن بهترین تایم انتشار پست
 • پیدا کردن موضوعات جذاب برای مخاطبین
 • ایده یابی با برسی رقبا و پیج های رقیبان
 • تولید یک قالب اختصاصی برای ساخت  پست های مختلف
 • حالا خود یک محتوای خود دقیقا چه ویژگی هایی دارد؟
 • کاور جذاب
 • عنوان و موضوعی جذاب
 • داشتن یک هدف
 • کپشن خاص
 • هشتگ گذاری مناسب
 • قالب و طراحی گرافیکی حرفه ای

تولید استوری:

بعد تولید پست مهم ترین کار هر ادمین اینستاگرام تولید استوری های مختلف است. هدف از تولید استوری نگهداشتن مخاطب در پیج خودتان و آشنایی و تعامل بیشتر با آن هست. همچنین استوری در ایجاد فروش و جلب اعتماد می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. سعی کنید در طول روز حداقل 1 الی 3 تا استوری بگذارید با اهداف و موضوعات مختلف از جمله:  جلب اعتماد، افزایش فروش، معرفی محصول، ایجاد نیاز، آشنایی مخاطب با شماو…. در واقع نیازی نیست حتما استوری ها همیشه برای فروش و… استفاده شوند بلکه بیشتر هدف آنها همراه کردن مخاطب در طول روز با پیج شماست.

آنالیز پیج و رقبا:

فرقی نمی کند که بخواهید یا نه اگر می خواهید مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام را یادبگیرید باید به صورت دقیق به آنالیز رقبا به خصوص در ابتدای کار بپردازید. آنالیز کردن رقبا می تواند اطلاعات بسیار زیادی درباره‌ی مخاطبین حوزه شما و موارد مربوط به تولید محتوا و…. به شما دهد که قطعا می تواند شما را جلو بیندازد. البته نباید از آنالیز پیج خود نیز غافل شوید. اینکه:

 • چه پستی بیشتر لایک جذب کرد
 • چه موضوعی بیشتر مورد توجه بود
 • چه محتوایی را بیشتر کاربران می پسندند
 • چه ساعتی انتشار پست بهتر است
 • چه استوری ای برای مخاطب جذاب تر است
 • چه استراتژی بیشتر جواب می دهد

و….. پیدا کردن پاسخ این سوالات و بدست آوردن اطلاعات مختلف از پیج خودتان و رقبا قطعا می تواند در پیشرفت شما تاثیر گذار باشد. بنابراین تحت هیچ عنوان آنالیز پیج خود و رقبلا را فراموش نکنید که می تواند به تنهایی موجب پیشرفت پیج شما شود.

جهت افزایش فالوور های اینستاگرام خود به خصوص در ابتدای کار می توانید از خدمات افزایش فالوور فیک اینستاگرام زر ممبر استفاده کنید تا در ابتدا پیج شما راحت تر توسط بقیه افراد فالو شود.

پاسخگویی به دایرکت ها و کامنت ها:

از جمله کارهایی که شما حتما باید به عنوان یک ادمین اینستاگرام برای مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام خود انجام دهید پاسخگویی به کامنت ها و دایرکت های شماست. پاسخگویی به کامنت ها می تواند باعث جذب مخاطب بیشتر و ایجاد اعتماد بیشتر شود. همچنین می تواند دید خوبی از پیج و مخاطبین شما به شما دهد تا بتوانید خیلی بهتر پیشرفت کنید. از طرفی پاسخگویی به دایرکت ها نیز می توانید در فروش و افزایش مشتریان شما تاثیر داشته باشد. برای پاسخگویی سریع تر می توانید از ترفند ذخیره جملات پیش فرض استفاده کرد تا خیلی راحت تنها با تایپ یه کلمه یک جمله کامل و جامع برای فرد تایپ شود و فرد را راهنمایی کند. با این کار خیلی راحت هم خودتان کارتان کمتر می شود و هم مخاطب به جواب کامل تری می رسد.

تولید محتوای ویدیویی:

چه بخواهید چه نخواهید در حال حاضر محتوای ویدیویی مخاطب بیشتری دارد و بیشتر افراد به سمت محتوای ویدیویی جذب می شوند. در واقع باید هرچه سریع تر به سمت تولید محتوای ویدیویی بروید و با برنامه ریزی درستی به تولید محتواهای ویدیویی زیادی در طول ماه بپردازید. محتواهای ویدیویی نه تنها می تواند مخاطب را راحت تر جذب کند بلکه می تواند اعتماد او را بیشتر جلب کند.

در این مطلب به آموزش مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام و کارهای یک ادمین حرفه ای پرداختم. امیدوارم این مطلب برایتان جالب بوده باشد.