خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » تشخیص فروشگاه های فیک در اینستاگرام (خرید امن از اینستاگرام)

در چند سال اخیر اینستاگرام از یک شبکه اجتماعی به یک فضای عالی برای کسب و کار تبدیل شده است و بسیاری از کسب و کار ها و فروشگاه ها وارد این فضا شدند تا از پتانسیل بالای آن استفاده کنند. در این بین نیز افرادی بودند که از اعتماد مردم سوء استفاده می کردند و پول آنها را می خوردند. به همین دلیل دیگر اعتماد کردن در این شبکه اجتماعی کمی سخت شده است. در این مطلب قصد دارم تا به شما چندین ترفند برای خرید امن از اینستاگرام یا به اصطلاح ترفند های تشخیص فروشگاه فیک اینستاگرام را بگویم که با استفاده از آنها فروشگاه های معتبر را تشخیص دهید و به سمت خرید از آنها بروید.

هر فردی که به قصد بیزینس وارد فضای اینستاگرام می شود این را می داند که این فضا چقدر پولساز است و اگر واقعا در این فضا به درستی کار کند تا چه اندازه می تواند پیش رفت کند. اما افرادی نیز هستند که به دنبال پول های یکدفعه ای هستند و با کارهایشان بی اعتمادی را در بین کاربران اینستاگرام رواج دادند.

خرید امن از اینستاگرام

خرید امن از اینستاگرام

برای این که بتوانید یک خرید امن از اینستاگرام داشته باشید باید ابتدا فروشگاه مدنظر خود را برسی کنید و فیک بودن یا واقعی بودن آن مطمئن شوید. اما آیا راهی برای این کار وجود دارد؟ قطعا جواب این سوال بله! است اما روشی که بتوان به آن به طور قطع اطمینان کرد وجود ندارد.

سایت داشته باشد

یکی از ملاک های اطمینان داشتن سایت است. درست است که داشتن سایت کمی زمان بر است اما بالا  آوردن یک سایت کار چندان سختی نیست اما همین داشتن سایت می تواند به شما کمک کند تا اطلاعات زیادی از پیج و تیم پشت آن بدست بیاورید. اینکه آدرس و اطلاعات گفته شده در سایت با پیج مطابقت داشته باشد یا اینه آن سایت نماد اعتماد داشته باشد.

پیدا کردن افراد در اینستاگرام با شماره موبایل خیلی ساده و راحت

اعتبار و اطلاعات

اعتبار و قدمت فروشگاه از مهم ترین عواملی است که می تواند در جلب اعتماد تاثیر زیادی داشته باشد. اگر فروشگاهی چندین سال باشد که در حال فعالیت است می توان به آن کمی اعتماد کرد چون فروشگاه های فیک و دروغین بیش از چند ماه دوام نمی آورند.

همچنین اطلاعات نیز می تواند به ما در تشخیص فروشگاه فیک در اینستاگرام کمک کند. اینکه آن پیج متعلق به چه کسی است؟ آیا شماره تلفن قرار داده است؟ آیا ادرسی گذاشته است؟ و… هر اطلاعاتی که بتواند به مخاطب در جلب اعتماد کمک کند می تواند ارزشمند باشد و شما می تواند از آن برای یک خرید امن از اینستاگرام استفاده کنید.

پست های موجود در اینستاگرام

معمولا پیج های فیک چندان اهمیتی به پست های موجود در صفحه خود نمی دهد و معمولا این پست ها یا کپی شده از پیج ها و فروشگاه های دیگر است یا اینکه از فروشگاه های خارجی کپی برداری شده است. اگر یک پست بی کیفیت دیدید یا پستی دیدید که با محتوای پیج کاملا فرق دارد باید کمی از آن فروشگاه فاصله بگیرید. همچنین داشتن ویدیو و عکس های نیمه حرفه ای می تواند در جلب اعتماد کمک کند.

زر ممبر مرکز خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام

اگر پیج مورد نظر ویدیو دارد سعی کنید ویدیو ها را برسی کنید و متوجه شوید که آیا این ویدیو ها فیک هستند یا نه؟ آیا متعلق به این پیج هستند یا نه؟ از طریق ویدیو می توان اطلاعات زیادی از صاحت آن پیج بدست آورد.

خرید امن از اینستاگرام با کامنت منفی

یکی از بهترین روش ها خواندن کامنت های زیر پست های یک پیج است که می تواند به شما در تشخیص یک فروشگاه فیک در اینستاگرام کمک کند. کامنت های منفی مانند ارسال نکردن یا الکی بودن و… می تواند یک سرنخی از فیک بودن پیج باشند.

اما دقت داشته باشید که کامنت منفی حتی برای فروشگاه های بزرگی مانند دیجیکالا نیز وجود دارد و اصلا بعضی از رقبا به عمد کامنت منفی ایجاد می کنند تا اعتماد را از بین ببرند. بنابراین سعی کنید با دقت بیشتری این کامنت ها را برسی کنید و صرفا به چند عدد کامنت قانع نباشید. همچنین یکی از حرکاتی که بیشتر پیج های فیک انجام می دهند بستن کامنت پست ها است. اگر پیجی را دیدید که کامنت گذاشتن برای تمام پست های ان بسته است یا وضعیت خوبی در پاسخگویی به کامنت ها ندارد بهتر است کمی از آن پیج فاصله بگیرید.

بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام

فیک نبودن فالوور ها

برخی از پیج ها برای جلب اعتماد فالوور  فیک به پیش خود اضافه می کنند که البته کار درستی است و یک ترفند بازاریابی است اما اینکه پیجی بعد از چندین ماه فعالیت 50 هزارتا فالوور داشته باشد که 49 هزارتا از آنها فیک باشد دیگر کمی شک برانگیز است. برای تشخیص فالوور فیک می تواند به کامنت ها و لایک و میزان فعالیت پیج دقت کنید. اگر برای مثال پیجی 50 هزارتا فالوور داشت اما هر پست آن 500 تا لایک هم نداشت اطمنان کردن به آن پیج کنی باید برایتان سخت شود.

در این مطلب به نکاتی اشاره کردیم که توجه و برسی آنها می تواند شما را در یک خرید امن از اینستاگرام یاری کند. امیدوارم موارد گفته شده به کارتان بیاید و توانسته باشید یک فروشگاه خوب برای خرید نیاز خود پیدا کنید.