خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » موفقیت در اینستاگرام چقدر طول می کشد؟ طبق تجربه افراد مختلف

این روز ها اینستاگرام از یک سرگرمی تبدیل به یک کسب و کار شده است و بسیاری از این شبکه اجتماعی و پیج های خود مشغول کسب درآمد هستند. قطعا برای شماهم جذاب است که از این فضا درآمد داشته باشید. اما چرا همه افراد به درآمد نمی رسند یا در اینستاگرام موفق نمی شوند؟ در این مطلب قصد دارم  به سوال “موفقیت در اینستاگرام چقدر طول می کشد” پاسخ دهم. تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

اگر این روز ها کمی در فضای مجازی گشت و گذار کرده باشید قطعا به افراد مختلفی بر خوردید که به شما قول موفقیت های یک شبه و یک ماهه را می دهند و شما نیز با همین ذهنیت  اینستاگرام را شروع می کنید اما در کمال نا باوری می بینید که اصل ماجرا با آنچه دیگران می گفتند تفاوت زیادی دارد. قطعا شما هم دلتان می خواهد که بدانید باید دقیقا چند ماه در اینستاگرام کار کنید تا به نتیجه و موفقیت برسید؟ در ادامه به جواب این سوال از طریق برسی یکسری از پیج ها و افراد می پردازیم.

موفقیت در اینستاگرام چقدر طول می کشد

موفقیت در اینستاگرام چقدر طول می کشد

برای پاسخ به این سوال باید دو موضوع مهم را مشخص کنید. اول اینکه بودجه ای برای تبلیغات دارید یا نه؟ دوم اینکه در چه حوزه ای قصد فعالیت دارید؟ جواب این دو سوال می تواند در پاسخ نهایی تفاوت زیادی را ایجاد کند. تبلیغات می کند رشد شما را افزایش دهد و سریع تر موتور درآمدی پیج شما را شروع به حرکت کند. همچنین حوزه فعالیت نیز با توجه به سختی و محبوبیت خود می تواند تاثیر به سزایی در میزان زمانی که نیاز است به موفقیت برسید تاثیر بگذارد.

پیدا کردن افراد در اینستاگرام با شماره موبایل خیلی ساده و راحت

پیج های موفق در عرض چه مدتی به موفقیت رسیدند؟

طبق برسی که من بر روی افراد و پیج های مختلف انجام دادم به یک بازه زمانی رسیدم که بیشتر پیج ها معمولا در این بازه زمانی به موفقیت رسیدند. معمولا هر پیجی در اینستاگرام برای رشد کردن حداقل نیاز به 6 ماه زمان دارد و هر پیجی برای اینکه بتواند به درآمدی برسد که بتوان روی آن حساب کرد حداقل نیاز به 1 سال فعالیت مداوم دارد.

طبق برسی های مشخص شد که بازه 6 ماهه بهترین بازه زمانی برای رشد و موفقیت است و بر عقیده بسیاری و تحقیقات مختلفی  محال است که یک پیج به صورت درست فعالیت کند و در بازه 1 ساله هیچ نتیجه را مشاهده نکند. یعنی عملا شما باید در بازه زمانی 6 ماه الی 1 سال به یک موفقیتی رسیده باشید. اما اینکه این موفقیت در چه حد و اندازه باشد بیشتر به حوزه فعالیت و عملکرد خود شما برمی گردد.

آیا تبلیغات برای موفقیت در اینستاگرام تاثیر دارد؟

یکی از عواملی که می تواند پاسخ سوال موفقیت در اینستاگرام چقدر طول می کشد را تغییر دهد تبلیغات است! تبلیغات می تواند برای شروع کار باعث رشد شما به صورت سریع بشود و بعد از تبلیغات اولیه هر چقدر شما زمان و تلاش بیشتری کنید قطعا نتیجه آن با بیشتر از تلاش بدون تبلیغات است. به صورت کلی تبلیغات مانند یک سرعت و میابر اولیه می ماند که می تواند بسیار کمک کننده باشد.

همچنین با توجه به رقابتی تر شدن فضای اینستاگرام پیشنهاد من این است که حتما بعد از حدود 1 یا 2 ماه فعالیت خوب و درست و حسابی در اینستاگرام تبلیغات را به مدت 2 ماه شروع کنید و بعد از آن به برسی پیج و فعالیت خود بپردازید و آن را بهبود دهید.

زر ممبر مرکز خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام

یکی از اشتباهات افراد در این مرحله این است که با پیجی که شاید 100 فالوور دارد شروع به تبلیغات می کنند. تعداد فالوور های یک پیج در اعتماد سازی افراد چه برای خرید و چه برای فالوو تاثیر زیادی دارد. یکی از بهترین روش های خودم به شخصه دیدم استفاده از خدمات خرید فالوور است. یعنی شما برای شروع بعد کار بعد از کمی فعالیت چقدار فالوور و لایک فیک خریداری می کند تا پیج خود را کمی مطمئن و با اعتبار نشان دهید. سپس شروع به تبلیغات می کنید. شاید خرجی که برای خرید فالوور فیک می کنید نهایتا 100 هزارتومان باشد اما می تواند نتیجه ای که از تبلیغات شما حاصل می شود را چندین برابر کند.

چگونه فعالیت کنیم؟

هر آنچه تا الان به عنوان پاسخ سوال موفقیت در اینستاگرام چقدر طول می کشد گفتیم زمانی درست و حقیقی می شود که شما واقعا فعالیت خوب و درستی داشته باشید. یعنی شما هر روز یا حداکثر 1 روز در میان یک پست با موضوع جذاب و محتوای خوب را در اینستاگرام خود آپلود کنید. این کار باید به مدت 6 ماه به صورت مداوم انجام شود. در این بین حتما سعی کنید کاور های خوبی طراحی کنید و از تولید محتوای ویدیو نیز استفاده کنید چون می تواند تاثیر بسیار زیادی در رشد شما داشته باشد.

چگونه برای اینستاگرام لوگو بسازیم؟ آموزش ساخت لوگو برای پیج اینستاگرام

در این مطلب خیلی ساده و جمع و جور به پاسخ سوال موفقیت در اینستاگرام چقدر طول می کشد پرداختیم. امیدوارم کارتان را شروع کنید و به موفقیت برسید.