خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام

اینکه همان اول کار بخواهید از یک درگاه بانکی برای فروش محصولات خود استفاده کنید کمی غیر ممکن و سخت به نظر می رسد چون خیلی دوندگی دارد تا بتوانید از یکی از بانک ها یک درگاه برای خود جفت و جور کنید. مخصوصا اگر کارتان فروش در اینستاگرام باشد این موضوع بسیار سخت تر می شود. به همین دلیل استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی واسط بهترین گزینه های ممکن هستند. در این مطلب قصد دارم تا به معرفی بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام بپردازم.

معرفی درگاه های پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام

درگاه های پرداخت واسط در واقع توسط برخی از شرکت های معتبر ارائه می شود. در واقع مکانیزم مانند همان درگاه های بانکی است منتها این بار مشتری ابتدا به درگاه زرین پال و از انجا به درگاه بانکی هدایت می شود. در واقع می توان گفت این شرکت ها مانند یک واسطه عمل می کنند که خود از بانک های معتبر کشور درگاه دریافت می کنند و آن را در اختیار شما قرار می دهند و این وسط یک کارمزدی را برای این کار دریافت می کنند.

چرا از درگاه های بانکی استفاده نکنم؟

اگر این شرکت ها قصد دارند یک درگاه بانکی به من ارائه  دهند و کارمزد دریافت کنند چرا خودم به صورت مستقیم از یک بانک درگاه نگیرم؟ این سوالی است که قطعا برای بسیاری از شما پیش می آید. پاسخ این سوال خیلی ساده است برای اینکه بتوانید از یک بانک درگاه اینترنتی دریافت کنید باید مراحل بسیار زیادی را طی کنید که در اوایل کار عملا غیر ممکن است. به همین دلیل استفاده کردن از این درگاه های واسط که تنها با چندین مرحله ساده شما را تایید می کنند و یک درگاه بانکی در اختیار شما قرار می دهند گزینه بسیار بهتری است.

6 روش برای صحبت جلوی دوربین مثل مجری ها 

ایدی پی بهترین درگاه پرداخت آنلاین برای اینستاگرام

بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام

اگر قصد فروش در سایت را داشته باشید بی شک به یکی از این درگاه های آنلاین نیازمند هستید اما برای فروش در اینستاگرام بسیاری از روش کارت به کارت استفاده می کنند که گزینه خوبی است اما اگر می خواهید کارتان را حرفه ای و بی دردسر شروع کنید استفاده از درگاه های آنلاینی که به شما امکان فروش در اینستاگرام را می دهند بسیار گزینه خوبی هستند.

ایدی پی

بهترین گزینه را همان اول گذاشتم. به معنی واقعی کلمه اگر قصد فروش در اینستاگرام یا کانال تلگرامی و…. را داشته باشید استفاده کردن از ایدی پی بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید. این درگاه آنلاین خیلی ساده و راحت شما را تایید می کند و بعد از آن به شما اجازه ساخت درگاه را می دهد.

محیط کاربری ساده، پشتیبان های بسیار خوب و امکانات زیر و درشت مختلف از جمله ویژگی هایی هستند که باعث شد این درگاه را اولین گزینه به شما معرفی کنم. اما ویژگی که باعث شد تا این درگاه واسط برای فروش در تلگرام و اینستاگرام بهترین گزینه باشد قابلیت ساخت فروشگاه درون این درگاه است. در واقع این درگاه واسط به شما این امکان را می دهد که در یک صفحه مخصوص که خود این درگاه در اختیارتان می گذارد محصولات خود را لیست کنید و برای هر کدام قیمت بگذارید. به این صورت شما انگار یک فروشگاه آنلاین خیلی جمع و جور برای خود دارید.

پر درآمد ترین شغل ها در جهان

گذاشتن محصول در این فروشگاه هیچ کاری ندارد و تنها کافی است نام، توضیحات، قیمت و عکس محصول را انتخاب کنید و سپس محصول به صفحه فروشگاه شما اضافه می شود. این امکان به شما اجازه می دهد تا بتوانید تمام محصولات خود را در صفحه فروشگاه خود  در این درگاه واسط قرار دهید و به راحتی افراد را به سمت صفحه مورد نظر از اینستاگرام هدایت کنید. یعنی اگر شما 10 عدد محصول دارید تنها یک لینک در بیو خود قرار دهید که فرد بعد از کلیک کردن بر روی آن وارد فروشگاه شما می شود که در آن 10 محصول وجود دارند و حالا محصول خود را برسی و انتخاب می کند و در اخر اقدام به خرید می کند.  همین ویژگی کار شما را خیلی ساده و راحت می کند.

بهترین درگاه های واسط برای فروشگاه های آنلاین:

آیدی پی را ما به عنوان اولین گزینه معرفی کردیم چون طبق تجربه خود من درگاه کامل و بی نقصی بود. اما درگاه های دیگری مانند: زرین پال، پی دات آی آر و نکست پی نیز گزینه های خوبی برای فروشگاه های آنلاین هستند و در دسته بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام قرار می گیرند. اگر سایت اختصاصی دارید درگاه زرین پال می تواند گزینه خوبی برای شما باشد چون سابقه زیادی دارد و امکانات زیر و درشتی را به شما ارائه می دهد.

زرممبر مرکز خدمات خرید بازدید فیک، افزایش فالوور فیک اینستاگرام و…

در این مطلب به معرفی بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام پرداختیم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد و بتوانید از همین امروز استارت کار خود را بزنید.