خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » آموزش » پر درآمد ترین شغل ها در جهان

قطعا شما هم دوست دارید شغلی داشته باشید که درآمد خوبی داشته باشد تا بتوانید زندگی راحتی داشته باشید. اما پیدا کردن این چنین شغلی آسان نیست. به همین دلیل تصمیم گرفتم تا در این مطلب به شما پر درآمد ترین شغل ها در جهان را به شما معرفی کنم تا بدانید چه رشته و کارهایی از نظر درآمد در دنیای برتر هستند. در ادامه با ما همراه باشید.

پر درآمد ترین شغل های در جهان:

پر درامد ترین شغل های دنیا

پر درآمد ترین مشاغل در دنیا:

این شغل ها بر اساس آمار جهانی رده بندی شدند و ممکن است داخل هر کشوری تفاوت های داشته باشد. همچنین درآمد هر شغل میانگین گرفته شده است چون برای مثال یک مدیر عامل می توانید 300 هزار دلار هم حقوق دریافت کند و درآمد او از جراحان بیشتر باشد اما همه مدیر عامل ها این چنین درآمدی ندارند.

توسعه دهنده های نرم افزار:

این روز ها دیگر همه چیز در حال اینترنتی شدن و کامپیوتری شدن است. دیگر بسیاری از نیاز ها و کارهای عادی توسط یک نرم افزار ساده انجام می شود. بنابراین چندان دور از انتظار نیست که توسعه دهندگان نرم افزار از درآمد بسیار خوبی برخوردار باشند. این شغل نه تنها در حال حاضر جز پر درآمد ترین شغل های جهان می باشد بلکه طبق پیش بینی ها در چند سال آینده در رتبه های اول قرار میگیرد.

توسعه دهنده اپلیکیشن های موبایل:

این روز ها دیگر زندگی ما به گوشی های موبایل وابسته است. این وابستگی زیاد باعث شده تا توسعه دهندگان اپ های موبایل به درآمد بسیار زیادی برسند. این دسته شغلی رشد بسیار عجیب و غریبی داشته است و طبق آمار هایی که بسیاری از افراد سرشناس دنیا اعلام می کنند در آینده این شغل به درآمد های بالاتری نیز می رسد که حتی نمی توان تصور این را کرد.

کار آفرینان:

کار آفرینی همیشه جز مشاغل پر درآمد بوده و خواهد بود. کار آفرینی خود به شاخه های مختلفی تقسیم می شود که در هر کدام آنها درآمد های بسیار زیادی وجود دارد. اما مشکلی که این شغل دارد درصد ریسک بسیار بالای آن است به طوری که احتمال موفقیت افراد در آن بسیار کم است. همچنین هیچ روش قطعی ای برای موفقیت وجود ندارد و کسی نمی تواند به شما بگوید که اگر فلان کار را بکنی حتما موفق می شوید. به همین دلیل این شغل جز سخت ترین شغل های جهان نیز به حساب می آید و معمولا برای احتمال شکست بالایی که وجود دارد افراد زیادی سراغ آن نمی روند.

ریلز اینستاگرام چیست؟ آموزش reels از صفر تا صد

متخصصین پزشکی:

مگر می شود از درآمد حرف بزنیم و از پزشکی چیزی به میان نیاید. شغل هایی که در دسته پزشکی قرار می گیرند معمولا از درآمد خوبی نیز برخوردار هستند. خود پزشکی به شاخه های مختلفی تقسیم می شود که هر کدام آنها لول درآمدی خود را دارد. برای مثال: پزشک زنان، جراح دهان و صورت، جراح، ارتودنتیست و…. که هر کدام آنها خود در رده بندی شغل های پر درآمد دنیا در تاپ ها قرار دارند. به طور کل رشته های پزشکی از نظر درآمدی نیاز یک فرد را تامین می کند اما اینکه چگونه بتوانید در این رشته موفق شوید به مهارت و هنر و دانش خود شما بستگی دارد.

کسب و کار آنلاین:

طی این چند ساله که دیگر هر چیزی در حال اینترنتی شدن است کسب و کار های آنلاین نیز به فهرست پر درآمد ترین شغل ها در جهان اضافه شده است. موفقیت در بیزینس های آنلاین آنقدر سریع و بزرگ است که بسیاری از سرمایه گذار ها به این سمت آمدند. خود کسب و کار های آنلاین نیز به چند ساخته: بیزینس های آنلاین، شبکه های اجتماعی و…. تقسیم بندی می شود.

مهندس نفت:

مهندسی در کل دنیای یکی از پر درآمد ترین رشته ها به حساب می آید. اما متاسفانه در ایران چندان به این رشته بها داده نشده است. در بین رشته های مهندسی نیز رشته مهندسی نفت جز بهترین ها در جهان است که درآمد بسیار بالایی دارد. ورود به این رشته کمی سخت می باشد و کار آن نیز جز کارهای سخت به حساب می آید.

شغل های it:

تمام شغل های مرتبط با it در حال رشد است و هر کدام آنها پس از دیگری به لیست پر درآمد ترین ها اضافه می شوند. منتها در ایران تنها بخشی از رشته های it طرفدار دارند و درآمد خوبی دارند اما در دنیا بیشتر شاخه های آن اگر فردی با دانش و مهارت باشید یک درآمد عالی برای شما به همراه دارد.

کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام – چه کار کنیم که اینستاگرام کمتر اینترنت مصرف کند؟

خلبانان:

خلبانان نیز از آن دسته شغل های سخت به حساب می آید که نه خیلی درآمد بالایی دارد و نه درآمد پایینی دارد. این دسته شغلی همیشه جز پر درآمد ها بوده و خواهد بود و این به دلیل کار سخت و پذیر سخت این شغل است.

کلام آخر:

در این مطلب پر درآمد ترین شغل ها در جهان را به شما معرفی کردیم. در حال حاضر رشته های پزشکی و مهندسی در این لیست مانند همیشه قرار دارند اما چیزی که عجیب است رشته های مربوط به کامپیوتر و اینترنت است که در این چند ساله رشد عجیبی داشته است. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.