خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » آشنایی با مهم ترین اصطلاحات توییتر از آواتار تا فیواستار و…..

این روز ها توییتر تبدیل شده به یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی که اتفاقات زیادی در ان رخ می دهد. در این چند سال اخیر نام توییتر را بسیار شنیدید و قطعا همیشه دلتان خواسته تا سری به این شبکه اجتماعی جنجال برانگیز بزنید. دنیای توییتر مانند بسیاری از شبکه های اجتماعی دیگر پر از اصطلاحات و کلماتی است که دانستن آنها می تواند در تجربه کاربری تاثیر زیادی داشته باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتم تا در این مطلب به شما مهم ترین اصطلاحات توییتر را معرفی کنم تا افرادی که می خواهند تازه وارد این شبکه اجتماعی شوند با آشنایی نسبتا خوبی پا به دنیای توییتر بگذارند.

اصطلاحات توییتر بسیار زیاد است و اگر بخواهیم به همه آنها بپردازیم عملا یک کتاب می شود. به همین دلیل من سعی کردم تا بیشتر به مهم ترین و پر کاربرد ترین ها بپردازم تا وقتتان را با خواندن و فهمیدن اصطلاحاتی که شاید در سال یک بار هم نشنوید هدر ندهید.

آموزش اصطلاحات توییتر

پر کاربرد ترین اصطلاحات توییتر:

پرکاربرد ترین اصطلاحاتی که در ممکن است در توییتر با آن رو به شوید عبارت اند از:

آواتار در توییتر چیست؟

آواتار در واقع به عکس های پروفایل افراد گفته می شود که در توییتر قرار می دهد. اصطلاح اواتار تخم مرغی در واقع به پروفایل های بدون عکس اواتار گفته می شود.

ورود به فیسبوک – برای ورود به فیسبوک اینجا را کلیک کنید.

هدر در توییتر چیست؟

هدر در واقع تصویری است که پشت تصویر اصلی پروفایل شما در توییتر قرار می گیرد و نقش زیادی در جذب مخاطب و فهماندن حساب و فکر و … شما به دیگران دارد.

بایو در توییر چیست؟

بایو یا بیو در واقع همان متنی است که شما به عنوان زندگی نامه خود می گذارید. در تمامی شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و… این بخش وجود دارد. در بیو متن هایی درباره خودتان، اطلاعات شخصی، علایق و… قرار می گیرد.

فالو، فالوور، فالوئینگ در توییتر چیست؟

فالو در واقع به معنی دنبال کردن پیج فرد مقابل است و فالوور به تعداد افرادی گفته می شود که شما را فالو کردند و فالوئینگ به تعداد افرادی گفته می شوند که شما آنها را فالو کردید.

بهترین کوتاه کننده های لینک خارجی و ایرانی

ریتوییت در توییتر چیست؟

یکی از اصطلاحات مهم توییتر ریتوییت کردن است. در واقع با ریتوییت کردن یک توییت افرادی که صفحه شما را دنبال می کنند نیز ان توییتر را می بینند و به نوعی مانند یک ازدهام برای یک موضوعی می باشد.

ریپورت در توییتر چیست؟

ریپورت به معنی گزارش می باشد. یعنی شما یک صفحه در توییتر را در با قوانین توییتر مخالفت دارد را گزارش می دهید تا پیگیری شود.

ساسپند در توییتر چیست؟

ساسپند در توییتر در واقع به معنی همان مسدود کردن یک حساب کاربری می باشد. وقتی یک حساب توییتر به تعداد زیادی گزارش ریپورت در یافت کند آن حساب برای همیشه متوقف می شود.

ایمپرشن در توییتر چیست؟

ایمپرشن در واقع به تعداد دفعاتی گفته می شود که افراد مختلف توییت شما دیدند. در واقع به معنی همان تعداد بازدید محتوای شما است.

ریپلای در توییتر چیست؟

ریپلای در توییتر به معنی پاسخ دادن به یک هر محتوا یا توییتی است که می گذارید که در واقع مانند کامنت گذاشتن در اینستاگرام می ماند.

مومنت در توییتر چیست؟

مومنت در واقع بازگو کردن یک حرف در توییتر می شود که با محتوای معمولی متفاوت است.

فیواستار در توییتر چیست؟

فیو استار به توییتی گفته می شود که در توییتر بیش از یک هزار بار لایک بخورد. زمانی که توییت شما بیش از یک هزاربار لایک بخورد توییت شما به اصطلاح فیواستار می شود.

توییت پین در توییتر چیست؟

پین کردن یک توییت در واقع به حالتی مانند پین کردن در کانال های تلگرامی گفته می شود که یک توییت شما به همه کاربران توصیه می شود که دیده شود. اگر یک توییتی برایتان خیلی مهم است می توانید آن را پین کنید تا همه افراد به دیدن آن ترغیب شوند.

خرید فالوور فیک اینستاگرام برسی همه جانبه

لاک و آنلاک شدن در توییتر چیست؟

منظور از لاک شدن حساب یعنی قفل شدن حساب کاربردی شما که ممکن است به دلایل مختلف رخ دهد. آنلاک شدن حساب توییتر چند روزی طول می کشد و حساب شما از حالت از حالت قفل آزاد می شود.

تایم لاین در توییتر چیست؟

لایم لاین یکی از اصطلاحات توییتر می باشد که به معنی  صفحه اصلی که در آن توییت های شما قرار دارد گفته می شود.

توییت چیست؟

توییت به محتوایی کفته می شود که شما در توییتر می گذارید. درست مانند پستی که در اینستاگرام می گذارید.

بوکمارک در توییتر چیست؟

اگر قبلا از اینستاگرام استفاده کرده باشید با این مفهوم آشنا هستید. وقتی شما توییتی را می خواهید که خوشتان می آید و دوست دارید بعدها دوباره آن را بخوانید می توانید آن را بوکمارک کنید که در داخل بخش بوکمارک توییتر برای شما نشان داده می شود.

در این مطلب به معرفی مهم ترین اصطلاحات توییتر پرداختم که با خواندن همین اطلاحات وقتی وارد توییتر می شوید با فضای آن احساس غریبگی نمی کنید. شما دیگر چه اصطلاح مهمی را می شناسید؟