خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » ورود به فیسبوک – برای ورود به فیسبوک اینجا را کلیک کنید.

فیسبوک یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا به حساب می آید که شمار کاربران بسیار زیادی دارد. فیس بوک همچنین به غول شبکه های اجتماعی نیز معروف است زیرا بیشترین شمار کاربر و درآمد را در بین شبکه های اجتماعی این برنامه دارد. کمپانی فیسبوک در دنیای شبکه های اجتماعی یک ابر قدرت به حساب می آید که دارای اینستاگرام، فیسبوک، واتساپ و…. است. اما چگونه باید از این شبکه اجتماعی استفاده کرد؟ نحوه ورود به فیسبوک چگونه است؟

این شبکه اجتماعی در 4 فوریه سال 2004 توسط مارک زاکربرگ و تعدادی از دوستانش ایجاد شد. ابتدا فیسبوک به این شکلی که مشاهده می کنید نبود و بسیار شبکه اجتماعی ساده و پیش پا افتاده ای بود. در ابتدا تنها نام نویسی و استفاده از این شبکه محدود به دانشجویان دانشگاه هاروارد بود اما بعد از استقبال فوق العاده ای که توسط دانشجویان از این برنامه شده مارک زاکربرگ و دوستانش تصمیم گرفتن تا آن را گسترش دهند و در طی سالها دانشگاه ها و دبیرستان های زیادی به این شبکه اجتماعی اضافه شد تا اینکه تنها پس از مدتی اجازه نام نویسی به تمام افراد بالا 13 سال داده شد.

ورود به فیسبوک

ورود به فیسبوک – برای ورود به فیس بوک اینجا را کلیک کنید.

در حال حاضر تمام افراد جهان می توانند بدون محدودیتی از فیسبوک استفاده کنند. برای این کار تنها لازم است تا از طریق متن بالا وارد فیسبوک شوید و یک حساب کاربری ایجاد کنید و به جمع کاربران این شبکه اجتماعی بپیوندید.

استفاده کردن از فیسبوک نیازمند پرداخت هیچگونه پول و هزینه ای نیست و این شبکه اجتماعی تمام امکانات خود را بدون هیچگونه محدودیتی در اختیار شما می گذارد. تنها برای استفاده از آن نیاز است تا شما نام نویسی یا همان ثبتنام کنید. با نام نویسی در فیسبوک امکان ایجاد نمایه، افزودن افراد به فهرست دوستان، پیوستن به گروه های مورد علاقه، یافتن همکاران، هم کلاسی ها، ارسال پست، لایک کردن پست، کامنت گذاشتن، دسته بندی دوستان و…. برای شما فراهم می شود. فیسبوک با این ظاهر بسیار ساده ای دارد اما بسیار گسترده و وسیع است و دارای انواع و اقسام امکانات مختلف می باشد.

افراد زیادی با ورود به فیسبوک در طول سالیان مختلف این شبکه اجتماعی را به یکی از محبوب ترین و مشهور ترین شبکه های اجتماعی تاریخ تبدیل کردند. در سال 2012 شمار اعضای این وبگاه از مرز 1 میلیارد نفر عبور کرد و این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های تاریخ شد. رد حال حاظر شمار کاربران این شبکه اجتماعی به بیش از 2 میلیارد نفر می رسد که اعداد بسیار بزرگی است.

در ایران شاید این شبکه اجتماعی خیلی محبوبیت زیادی نداشته باشد و مانند شبکه های اجتماعی دیگر مثل اینستاگرام و….. بسیار رشد نکرده باشد اما محبوبیت فوق العاده ای در سراسر جهان دارد.

خدمات خرید نظرسنجی تلگرام، خرید ممبر اجباری، زر ممبر

فیسبوک محبوب ترین شبکه اجتماعی

بسیاری از افراد بر این گمان هستند که دیگر ورود به فیسبوک و میزان نام نویسی در آن بسیار کم شده است و افراد از این شبکه اجتماعی استفاده نمی کنند. اما این مسئله کاملا اشتباه است و حداقل گزارش ها و پیشرفت هر روز فیسبوک این موضوع را به طور کامل رد می کند. البته سرعت رشد فیسبوک پایین آمده است و دیگر مانند قبلا نمی تواند رشد بسیار بزرگی داشته باشد اما این موضوع که فیسبوک دیگر قدیمی شده و مرده است گفته ای غلط و بی اساس است.

بهترین افزایش فالوور فیک اینستاگرام