خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین کوتاه کننده های لینک خارجی و ایرانی (با قابلیت آنالیز لینک و….)

احتمالا تا الان با برخی از لینک های کوتاه شده رو به رو شدید. لینک هایی که بسیار کوتاه و عجیب هستید و وقتی روی آنها کلیک می کنید به آدرس دیگری از سایت دیگری هدایت می شوید. در این مطلب قصد دارم تا شما را بیشتر با کوتاه کننده های لینک آشنا کنم و به معرفی بهترین کوتاه کننده های لینک بپردازم. تا انتها این مطلب با من همراه باشید.

لینک های کوتاه شده را در یوتیوب، اینستاگرام، سایت ها و کانال های تلگرامی و بسیاری از جاهای دیگر می توان یافت. در واقع افراد برای اینکه یک لینک کوتاه که در خاطر افراد بماند و جای زیادی نگیرد از لینک های کوتاه شده استفاده می کنند. اگر شما قصد داشته باشید لینک یک صفحه را کپی کنید و برای فردی بفرستید شاید چند خطی طولش شود ولی با کوتاه کننده های لینک نهایت در جد 5 الی 8 حرف می شود و خیلی راحت می توانید آن را در جاهای دیگر به اشتراک بگذارید.

بهترین کوتاه کننده های لینک

بهترین کوتاه کننده های لینک

قبل از اینکه به معرفی بهترین کوتاه کننده های لینک بپردازم ابتدا اصلا به این موضوع بپردازم که این کوتاه کننده ها دقیقا چی هستند؟ و چه کاری انجام می دهند؟

در فضای اینترنت ساختار لینک ها به این شیوه این که لینک ها در کتگوری های مختلف از هم جدا کنند یا اینکه منظور درست آن صفحه را برساند. برای مثال اگر صفحه ای درباره‌ی چگونه صبح ها زودتر از خواب بیدار شویم؟ در اینترنت وجود داشته باشد لینک آن کم و بیش برگردانده انگلیسی همین جمله است که قطعا به همراه نام سایت و کتگوری و…. بسیار طولانی می شود. حال اگر شما قصد داشته باشید این لینک را در جایی به اشتراک بگذارید قطعا چهره چندان خوشی ندارد.

این سرویس ها در واقع دامین های بسیار کوتاه چند حرفی دارند و لینک شما را به یک لینک از دامین خود با حروف در هم ریخته تبدیل می کنند که تنها کار آنها این است که لینک شما را کوتاه کنند و آنها را از هم متمایز کنند.

کاربرد کوتاه کننده های لینک در کجاست؟

خب شاید برایتان این سوال پیش بیاید که اصلا چرا باید لینک را کوتاه کنیم و کاربرد این کوتاه کننده ها دقیقا کجاست؟ این کوتاه کننده های کاربرد های زیادی دارند. برای مثال:

  • می خواهید یک لینک را به مخاطبین خود معرفی کنید که یادشان بماند.
  • یا می خواهید بفهمید دقیقا چند نفر روش لینک شما کلیک کردند.
  • یا اینکه می خواهید لینک خود را در شبکه هی اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام و تلگرام با افراد دیگر به اشتراک بگذارید.
  • یا اینکه می خواهید یک لینک فارسی را با افراد دیگری به اشتراک بگذارید.
  • بهترین سایت های کوتاه کننده لینک

سایت های کوتاه کننده لینک بسیار زیادی وجود دارند که با یک سرچ ساده می توانید تعداد بسیار زیادی از آنها را پیدا کنید. من در ادامه به شما چندتا از بهترین کوتاه کننده های لینک را معرفی می کنم که می خواهید از آنها استفاده کنید.

ورود به فیسبوک – برای ورود به فیسبوک اینجا را کلیک کنید.

سایت bit.ly

یکی از بهترین سرویس های کاهش لینک که به شما امکانات مختلفی جهت آنالیز لینک خود را می دهد. این سایت به عنوان یکی از بهترین ها شناخته می شود که افراد زیادی از آن استفاده می کنند.  البته دیگر مکانیزم کسب درآمد آن فعال نیست.

سایت کوتاه کننده لینک Ow.ly

این سایت یکی از قدیمی ترین و ساده ترین سرویس های کوتاه کننده لینک است که هم امکانات خوبی برای آنالیز لینک به شما می دهد و هم دامین بسیار کوتاهی دارد. اگر قصد دارید از یک کوتاه کننده لینک مطمئن و ساده و کوتاه استفاده کنید این سایت را به شما پیشنهاد می کنم.

v.ht

یکی دیگر از بهترین و پر کاربرد ترین سرویس های کوتاه کننده لینک که هم به شما امکان کوتاه کردن آدرس دلخواه را می دهد و هم سرویس آنالیز بسیار قدرتمندی دارد. این سایت برای مدیریت بهتر لینک ها به شما یک پنل کاربری می دهد که می توانید با ثبت نام در این سایت از آن استفاده کنید.

goo.gl یکی از بهترین کوتاه های کننده لینک

قطعا با این کوتاه کننده لینک آشنا هستید یا حداقل آن را در سایت های مختلف دیدید. محبوبیت بسیار بالا و امکانات بسیار زیادی از دلایل رشد این سرویس است. البته چندان تعجبی هم ندارد این سرویس کوتاه کننده لینک متعلق به گوگل است و گوگل نیز برای آن امکانات بسیار خوبی در نظر گرفته است. سرویس آنالیز پیشرفته و بسیار دقیق یکی از دلایلی است که بسیاری به سمت این سایت روانه می شوند.

کد باقی مانده اینترنت همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل چیست؟

b2n.ir یکی از بهترین کوتاه کننده های لینک

این کوتاه کننده لینک یکی از بهترین کوتاه کننده های لینک است که به شخصه بسیار از آن استفاده می کنم. دلیل آن نیز امکانات نسبتا خوب و سرویس کوتاه کننده بسیار راحت آن است. همچنین از مزیت های این سرویس این است که دامین بسیار کوتاهی دارد و لینک ها را بر اساس عدد کوتاه می کند که در خاطر سپردن آنها بسیار راحت است.

در این مطلب به شما بهترین کوتاه کننده های لینک را معرفی کردم تا بتوانید از آنها برای کوتاه کردن لینک خود استفاده کنید. به نظر شما بهترین کوتاه کننده لینک کدام است؟