خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » ضبط ویدیو بدون چهره خودمان برای یوتیوب، اینستاگرام و….

برای بسیاری از ما ضبط ویدیو یکی از اهدافمان است. حالا این ویدیو می تواند برای اینستاگرام باشد، دوره آموزش، ویدیو های یوتیوب و…. اما بسیاری از ما دوست ندارم تا چهره صورتمان را به افراد دیگر نشان دهیم برای همین به صورت کلی از خیر ضبط ویدیو می گذاریم. در این مطلب قصد دارم تا به شما روش هایی برای ضبط ویدیو بدون چهره بگویم که بتوانید خیلی راحت کار خود را شروع کنید. با من تا انتها این مطلب همراه باشید.

این روز ها ویدیو ها بیشتر از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفتند. دیگر محدودیت اینترنت و سرعت وجود ندارد و همه افراد می توانند ویدیو ها را بدون قطعی با کیفیت بالا تماشا کنند. به همین دلیل این روز ها ویدیو بیشتر از هر زمان دیگری در دسترس قرار گرفته است. همچنین بسیاری از افراد دیگر تمایلی به دیدن عکس و خواندن متن برای هر کاری ندارند و بیشتر سعی می کنند به سمت محتوا هایی بروند که ویدیوای است. این موضوع طبیعی هم است چون منظور در ویدیو خیلی بهتر و سریع تر منتقل می شود و می توان کارهای بسیار مختلف در ویدیو ها انجام داد و تنوع آنها بسیار زیاد است.

دقیقا به همین دلیل بسیاری از دیجیتال مارکتر ها و افراد سرشناس می گویند ویدیو آینده وب و محتوا در وب است. بنابراین اینکه از همین الان خود را برای ان زمان آماده کنیم و از محتوای ویدیو ای بیشترین استفاده را کنیم یک تصمیم کاملا عقلانی است.

ضبط ویدیو بدون چهره خودمان

ضبط ویدیو بدون چهره

بعد از این همه توضیح و بالا و پایین رفتن به موضوع اصلی خود یعنی ضبط ویدیو بدون چهره رسیدیم. باید بگویم که آخر ماجرا ضبط ویدیو باز به چهره و خود شما باز می گردد و در انتها باید جلوی دوربین قرار بگیرید چون نوع و سبک محتوای ویدیوای به این شکل است. اما روش ها و ترفند هایی وجود دارد که در حال حاضر از شر این مشکل راحت شوید.

صوت مهم ترین بخش

مهم ترین عوض ویدیو صوت است و شما می توانید با استفاده از همین عضو نیز اقدام به تولید ویدیو کنید. احتمالا در فضای اینترنت ویدیو های مختلفی دیدید که فرد فقط در آنها فقط نقش گوینده را دارد و تصویری که شما مشاهده می کنید ترکیبی از تصاویر فیلم، ویدیو ها دیگر، کلیپ ها، عکس ها و غیره است. اگر درست و حسابی منظورم را متوجه نشدید باید بگویم که این افراد در واقع منظور اصلی خود و محتوای اصلی خود را از طریق صدا به گوش افراد دیگر می رسانند و در کنار آن یک ویدیو ترکیبی مرتبط با موضوع صحبت و بحث خود نیز پخش می کنند.

شاید بگویم این کار برای اینستاگرام جواب نمی دهد! برای یوتیوب جواب نمی دهد! برای ویدیو مارکتینگ جواب نمی دهد!

باید بگویم که این فقط یک بهانه ساده است. کافی است سری به پیج های بزرگ سرگرمی در اینستاگرام بزنید یا اینکه برخی کانال مانند روزمدیا و گریزی گیمینگ را در یوتیوب مشاهده کنید که چگونه بدون چهره خودشان و ترکیبی از مدیا ها دیگر محتوا تولید می کنند.

روش های بازیابی پست حذف شده در اینستاگرام

صحبت بر روی صفحه نمایش

روش دیگر ضبط ویدیو بدون چهره ضبط خود صفحه نمایش است. این مورد برای بسیاری از سبک های محتوایی جوابگو است و می توانید با کمی تفکر روشی برای محتوای خود نیز پیدا کنید. در این ویدیو ها فرد محصولات تصویر صفحه نمایش خود را به نمایش می گذارد و تصویری از خود پیدا نیست. ویدیو های گیم پلی، آموزشی، نکته و ترفند و…. با استفاده از این روش به سادگی ضبط می شوند. تنها کاری که لازم است کمی فکر است که بتوانید ترفندی و سبکی برای استفاده از این روش برای ویدیو های خود پیدا کنید.

استفاده از برنامه facecam

برنامه های فیس ایموجی یکی دیگر از بهترین روش ها مخصوصا برای ویدیوهای اینستاگرام به حساب می آیند. این برنامه ها در واقع از دوربین گوشی شما استفاده می کنند منتها در تصویر به جای نمایش شما یک آواتار یا ایموجی را که از قبل خودتان انتخاب کردید نمایش می دهد که حرکاتش بسیار شبیه به خود شماست و به راحتی نیز می تواند منظور شما را به مخاطب برساند. پیشنهاد می کنم حداقل یک بار یکی از برنامه ها را مانند facecam استفاده کنید تا به درستی متوجه کارکرد این روش شوید.

زر ممبر مرکز خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام، افزایش فالوور فیک اینستاگرام و…..

ضبط روی پاورپوینت

روش آخر برای ضبط ویدیو بدون استفاده استفاده از پاورپوینت است. بسیاری از مدرسان و آموزش دهنده برای کار خود از پاورپوینت استفاده می کنند. شما هم اگر قرار است یک موضوعی را آموزش دهید بهترین گزینه استفاده از پاورپوینت است. خوشبختانه برنامه پاورپوینت نیز انیمیشن های مختلفی دارد که می توانید از آنها از استفاده کنید و ویدیو های جذاب تری بسازید.

در این مطلب سعی کردم به شما روش هایی بگویم که بتوانید بدون چهره ویدیو بسازید. به صورت کلی اگر قصد ضبط ویدیو بدون چهره را داشته باشید ضبط از پاورپوینت یا صفحه نمایش یا ضبط بر روی مدیا های دیگر تنها روشی است که دارید و در حال حاضر بسیاری از تولید کننده های ویدیو بزرگ در یوتیوب، اینستاگرام و کسب و کار های خود از همین روش ها استفاده می کنند.