خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » آموزش ساخت اکانت فیک اینستاگرام از صفر تا صد + معرفی روش سرعتی

قطعا تا به حال شماهم خواست اید یک اکانت فیک اینستاگرام بسازید. اکانت های فیک می توانند به دلایل مختلفی مورد استفاده بگیرند و شما نیاز به یکی از این اکانت ها داشته باشید. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش ساخت اکانت فیک اینستاگرام بپردازم. بنابراین اگر می خواهید چندتا اکانت فیک اینستاگرام بسازید حتما تا انتهای این مطلب را دنبال کنید.

اینستاگرام یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی به حساب می آید که چندین سال پس از ساخته شدن توسط فیسبوک خریداری شد و رشد بسیار زیادی داشته است. تا جایی که این شبکه اجتماعی به جمع معدود شبکه های اجتماعی بالای 1 میلیارد کاربر پیوست. همچنین این شبکه اجتماعی در ایران نیز محبوبیت بسیار زیادی دارد و بسیار موردتوجه افراد قرار گرفته است و محبوب ترین شبکه اجتماع در ایران به حساب می آید.

آموزش ساخت اکانت فیک اینستاگرام

آموزش ساخت اکانت فیک اینستاگرام

حال شاید شماهم بخواهید در کنار اکانت اصلی خودتان چندتا اکانت فیک بسازید و از آنها برای مصارف مختلف استفاده کنید. برای این کار تنها کافی است مراحلی که در ادامه گفته می شود را انجام دهید.

اکانت فیک اینستاگرام چیست؟

ساخت اکانت فیک در واقع به معنی ساخت اکانتی است با اطلاعات غیر واقعی است که از آن برای مصارف مختلف می توانید استفاده کنید. در ساخت اکانت فیک معمولا از شماره اصلی خود فرد برای ساخت اکانت استفاده نمی شود.

مراحل ساخت اکانت فیک اینستا

برای ساخت اکانت اینستاگرام ابتدا باید به صفحه ساخت اکانت بروید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که تحت هیچ شرایطی از طریق موبایل و برنامه اینستاگرام مراحل را انجام ندهید و حتما از طریق مرورگر (بهتر است با کامپیوتر این کار را انجام دهید) مراحل را انجام دهید.

برای این کار ابتدا مرورگر خود را باز کرده و سپس وارد سایت اینستاگرام شوید. برای این کار می توانید عبارت اینستاگرام را تایپ کنید و یا به لینک مستقیم اینستاگرام به آدرس: Instagram.com بروید.

تشخیص فروشگاه های فیک در اینستاگرام (خرید امن از اینستاگرام)

بعد از اینکه وارد سایت اینستاگرام شدید احتمالا اگر با گوشی این کار را انجام دهید مرورگر به شما پیشنهاد می دهد که برنامه اینستاگرام را باز کنید و خود سایت اینستاگرام نیز به شما همین پیشنهاد را می دهد اما شما به آنها توجه ای نکنید. سپس وارد بخث ثبت نام اینستاگرام شوید. (اگر قبلا در حساب اینستاگرام خود با سایت ورود کردید ابتدا از آن خارج شوید)

برای ساخت اکانت فیک شما نیاز به ایمیل فیک دارید. وبسایت های بسیار زیادی وجود دارند که در اینترنت ایمیل فیک به شما ارائه می دهند. اما ایمیل فیک یا زمانی به چه معنی است؟ در واقع ایمیل فیک، ایمیلی از طرف یک سایت است که بدون نیاز به ثبت نام در اختیار شما قرار میگیرد و شما به مدت یک ساعت یا هر تایمی می توانید از آن استفاده کنید.

یکی از بهترین سایت ها در زمینه ایمیل جعلی temp mail است که کاربران بسیار زیادی دارد. بروید و در این سایت یا سایت های دیگر یک ایمیل جعلی بسازید.

سپس ایمیل را کپی کنید و به صفحه ثبت نام اینستاگرام بروید. ایمیل را وارد کنید. بعد از آن نام و پسورد و نام کاربری و…. را وارد کنید.

حالا اینستاگرام یک ایمیل تایید به ایمیل جعلی شما می فرستد. با کمی صبر این ایمیل در اینباکس سایت (سایت ساخت ایمیل جعلی) برای شما به نمایش در می آید. کد آن را کپی کرده و در اینستاگرام وارد کنید. بعد از آن تاریخ تولد فیک خود را وارد کنید.

حالا شما خیلی راحت و ساده توانستید یک اکانت فیک اینستاگرام برای خودتان بسازید.  همچنین توجه کنید گاهی اوقات اینستاگرام برخی از سایت های ساخت ایمیل فیک را تایید نمی کند. در این صورت از سایت های دیگری برای این منظور استفاده کنید.

زر ممبر مرکز خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام

چرا از شماره تلفن خود برای ساخت اکانت فیک اینستا استفاده نکنم؟

به این دلیل که طبق محدودیت های اینستاگرام شما تنها می توانید 5 اکانت با شماره اصلی خود در این شبکه اجتماعی به ثبت برسانید. اگر نیاز به این تعداد دارید شماره اصلی می تواند گزینه خوبی باشد اما پیشنهاد می کنم برای اینکه تداخلی بین اکانت ها به وجود نیاید یا مشکلی ایجاد نشود. از ایمیل جعلی یا ایمیل های خودتان استفاده کنید. اگر به تعداد بیشتری اکانت نیاز داشتید که بهترین گزینه استفاده از سایت های ایمیل مدت دار است.

نکاتی که باید در ساخت پیج فیک اینستاگرام به آن توجه کنید:

برای اینکه یک پیج فیک در اینستاگرام واقعی به نظر بیاید دقیقا باید مانند یک پیج عادی باشد. برای این کار می توانید مراحل زیر را انجام دهید.

بعد از ورود به اکانت فیک چندین نفر را به صورت رندم فالو کنید تا تعداد فالووینگ های شما افزایش یابد. در این کار احتمال اینکه تعدادی فالوور نیز بدست بیاورید بسیار زیاد است. اما اگر واقعی جلوه دادن اکانت برایتان خیلی مهم است بهتر است از سایت های فروش فالوور فیک اینستاگرام استفاده کنید.

تفاوت اکانت تجاری و شخصی اینستاگرام چیست؟

مورد بعدی گذاشتن نام مشخص، عکس پروفایل و بیو است. برای هر سه اینها می توانید در اینترنت موارد زیادی پیدا کنید و آنها را در اکانت فیک خود قرار دهید تا واقعی به نظر برسد.

در این مطلب به مراحل ساخت اکانت فیک اینستاگرام پرداختم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.