خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » آموزش استوری کردن پست دیگران

اینستاگرام چند وقتی میشود که طی یک بروزرسانی قابلیت جدیدی را اضافه کرده است که می توانید با استفاده از آن پست های خود و دیگران را استوری کنید تا بیشتر دیده شود. استوری کردن یک پست همیشه باعث می شود تا افراد بیشتر آن را ببیند و اگر این پست در صفحه هوم کسی نمایش داده نشد حداقل از طریق استوری از آن با خبر شود. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش استوری کردن پست دیگران در اینستاگرام بپردازم بنابراین اگر شماهم می خواهید بدانید دقیقا باید چگونه این کار را انجام دهید همین الان تا انتهای این مطلب را بخوانید.

شاید شما یک پست خود دیده باشید و بخواهید آن را استوری کنید یا دیگران ببینند یا اینکه برای شرکت در یک مسابقه بخواهید یک پست را استوری کنید یا اینکه برای حمایت از یک فردی بخواهید پست های او را استوری کنید. بسیاری از افراد دقیقا نمی دانند که باید این کار را چگونه انجام دهند و فکر می کنند که این کار بسیار سخت است اما در اشتباه هستند.

آموزش استوری کردن پست دیگران

آموزش استوری کردن پست دیگران

برای اینکه بتوانید پست دیگران را استوری کنید سه روش کلی وجود دارد. ما به هرسه این روش ها می پردازیم اما اینکه از کدام یک استفاده کنید کاملا به خودتان بستگی دارد.

یکی از اصلی ترین روش ها که در گذشته نیز از آن زیاد استفاده می شد استوری کردن از طریق اسکرین شاپ است. به این صورت که خیلی راحت از پست مدنظر اسکرین شات می گیرید و سپس با ابزار ادیت خود گالری گوشی آن را ادیت می کنید و فقط قسمت پست را انتخاب می کنید و سپس آن را استوری کنید. همچنین یکی دیگر از روش ها که برخی از افراد از آن استفاده می کنند دانلود پست است. به این صورت که خیلی راحت پست مدنظر را دانلود می کنند و سپس آن را استوری می کنند. اما در هر دوی این روش ها هم باید چندین مرحله مختلف را انجام دهید و هم عملا نمی توانید حمایت آنچنانی از آن پست بکنید و صرفا آن را نشان دادید.

در آپدیت جدید اینستاگرام این قابلیت اضافه شد که بتوانید از طریق خود اینستاگرام پست ها را استوری کنید که با این کار هم از آن پست حمایت کرده باشید هم اگر افراد دوست داشتند خیلی سریع آن پست را پیدا کنند.

آموزش تولید محتوا برای پیج های آموزشی (صفر تا صد)

اشتراک گذاری پست در استوری در اینستاگرام

برای این کار تنها کافیست بر روی علامک موشک که زیر پست دلخواه خود می بینید کلیک کنید. با این کار صفحه مربوط به اشتراک پست با دیگران برای شما باز می شود.در اینجا کافیست بر روی گزینه اول یعنی add post to your story را کلیک کنید. با این کار پست شما به صورت یک کادر در می آید و آیدی پیج مورد نظر زیر آن نمایش داده می شود.

حالا شما وارد فضای استوری شدید و پست مدنظر هم نمایش داده شده است. می توانید خیلی راحت تغییراتی که می خواهید را اعمال کنید و بعد از آن خیلی راحت استوری را منتشر کنید.

شما می توانید رنگ بک گراند را خیلی راحت تغییر دهید یا با استفاده از آیکون Aa هر متنی که دلتان خواست را بر روی استوری تایپ کنید و هر موقع که استوری شما کامل شد بر روی گزینه send to کلیک کنید و آن را استوری کنید.

با این کار شما به راحتی توانستید تا یک پست را استوری کنید. حالا افراد این پست را در استوری شما می بینند و اگر از آن خوششان آمد بر روی آن کلیک می کنند و مستقیم به صفحه خود آن پست هدایت می شوند. با استفاده از این روش می توانید خیلی راحت یک پست را حمایت کنید و آن را به افراد بیشتری نمایش دهید مخصوصا پست های قدیمی تر که ممکن است دیگر از یادها فراموش شده باشند و افراد کمتری آنها را مشاهده کنند.

اگر پیچ اینستاگرام دارید و قصد دارید یک فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام راه اندازی کنید برای اوایل کار می توانید از  خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام زر ممبر استفاده کنید تا در ابتدا میزان فالوور منطقی تری داشته باشید و بسیار سریع تر رشد کنید و فالوور های بیشتری بدست بیاورید.

چرا نمی توانم پست دیگران را استوری کنم؟

برخی اوقات پیش می آید که شما نمی توانید پست دیگران را استوری کنید. شاید در این مواقع فکر کنید که مراحل را اشتباه رفتید که نتوانستید پستی را استوری کنید اما اینطور نیست!

برخی اوقات افراد این قابلیت را از پیج خود بر می دارند و شما عملا نمی توانند پست های آنها را استوری کنید. همچنین اگر یک پیش شخصی باشد به احتمال بالا نمی توانید پست های آن را استوری کنید تا دیگران آن را ببینند.

اگر نتوانستید یک پست را استوری کنید و هیچ راهی برایتان باقی نماند می توانید به همان روش های قدیمی یعنی دانلود پست اقدام کنید تا خیلی راحت پست مدنظر خود را استوری کنید.

در این مطلب به آموزش استوری کردن پست در اینستاگرام پرداختم. یادتان باشد که افراد بیشتری همیشه استوری های شما را می بینند و شما می توانید از این فضا به خوبی برای افزایش بازخورد استفاده کنید تا یک پست را به افراد بیشتری نشان دهید به خصوص پست های قدیمی شدند و درصد اینکه آن پست نمایش داده شود بسیار کمتر است.