خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » تماس با پشتیبانی اینستاگرام – چگونه با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنیم؟

خیلی وقت ها پیش می آید که شما نیاز داشته باشید تا با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنید و از آنها کمک بگیرید. اما معمولا بسیاری از افراد به درستی نمی دانند که چگونه باید این کار را انجام دهند و چگونه باید با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنند. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام بپردازم تا اگر یک وقت به مشکلی برخوردید و اتفاقی افتاد بتوانید خیلی راحت با پشتیبانی اینستاگرام تماس برقرار کنید.

برای ارتباط با پشتیبانی های اینستاگرام روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید که بیشتر این روش ها یکی هستند و عملا فرقی باهم ندارند فقط کمی در روند و سرعت کارشان باهم فرق می کند. همچنین در هنگام ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام نیاز به ترفند هایی دارید که همه آنها را در ادامه این مطلب به شما آموزش میدهم.

تماس با پشتیبانی اینستاگرام

تماس با پشتیبانی اینستاگرام

به صورت کلی تماس با پشتیبانی اینستاگرام به 4 یا 5 روش اصلی تقسیم می شود که از هر کدام از آنها که خواستید می توانید برای کمک از اینستاگرام استفاده کنید. البته به این موضوع توجه کنید که اگر درخواست شما با مدرک و کامل و جامع باشد احتمال اینکه به آن پاسخ دهند بسیار بیشتر است. همچنین در کل ارتباط با پشتیبان های اینستاگرام به خصوص برای ما که ایران هستیم بسیار سخت است بنابراین سعی کنید مشکل خود را به صورت کامل و جامع مطرح کنید.

ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام از طریق ایمیل

ایمیل اینستاگرام یکی از روش های اصلی و کلاسیک ارتباط با اینستاگرام به حساب می آید که می توانید از آن استفاده کنید. اگر مشکلی دارید می توانید آن را از طریق ایمیل خود به ایمیل اینستاگرام ارسال کنید و متظر پاسخ آن باشید. البته در این روش امکان دارد که کمی پاسخ به سوال و در خواست شما طول بکشد.

مشکلی که بسیاری از افراد در این روش دارند عدم ارسال جواب از سوی اینستاگرام است که طبیعی است اگر شما یک پیج معمولی داشته باشید احتمال اینکه پشتیبانی های اینستاگرام به شما جواب دهند بسیار کم است اما اگر پیج با فالوور بالا داشته باشید یا اینکه جز یکی از افراد معروف در اینستاگرام باشید به احتمال بالا به سرعت به سوال شما پاسخ داده می شود.

آدرس ایمیل پشتیبانی اینستاگرام:

Support@instagram.com

دلایل بن شدن اکانت اینستاگرام چیست؟ چه چیزی در اینستاگرام باعث بن شدن میشود؟

تماس با پشتیبانی اینستاگرام از طریق وبسایت

یکی دیگر از روش های اصلی ارتباط با پشتیبان های اینستاگرام استفاده از وبسایت است که افراد می توانند از آن استفاده کنند. برای اینکار تنها لازم است وارد وبسایت پشتیبانی اینستاگرام شوید و سپس مشکل خود را مطرح کنید. البته با توجه به اینکه کمی این بخش برای هر نوع مشکلی متفاوت است من بقیه کار را به خودتان می سپارم اما برای راحتی کار پیشنهاد می کنم بعد از ورود به وبسایت پشتیبانی اینستاگرام حتما از منوی پایین صفحه زبان را به زبان فارسی تغییر دهید تا خیلی راحت تر بتوانید مراحل را ادامه دهید.

آدرس وبسایت پشتیبانی اینستاگرام:

Help.instagarm.com

تماس با بخش پشتیبانی اینستاگرام از طریق اپلیکیشن

معمولا بسیاری از شما گوشی موبایل دارید. برای ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام نیازی نیست حتما از ایمیل را وبسایت پشتیبانی استفاده کنید بلکه می توانید از طریق خود برنامه هم این کار را انجام دهید. برای این کار کافیست همین حالا وارد برنامه اینستاگرام شوید. سپس به بخش پروفایل خود رفته و آیکون سه خط بالای صفحه را کلیک کنید. بعد از آن گزینه settings را انتخاب کنید بعد گزینه help را انتخاب کنید. حالا وارد بخش پشتیبانی می شوید که در این بخش بر روی گزینه report problem کلیک کنید. سپس صفحه ای برایتان باز می شود در آن گزینه Report problem را انتخاب کنید و مشکل خود را توضیح دهید و سپس گزینه submit را کلیک کنید. حالا مشکل شما به پشتیبانی اینستاگرام فرستاده شد.

برای چه مشکلاتی می توانم به پشتیبانی اینستاگرام پیام دهم؟

طبق توضیحات خود اینستاگرام می توانید برای مشکلاتی از جمله مواردی که در ادامه به آن اشاره می کنیم از پشتیبانی اینستاگرام استفاده کنید.

Hacked Accounts

Hate Accounts

Underage Children

Impersonation Accounts

Abuse and Spam

Exposed Private Information

و غیره

شماره تماس اینستاگرام چیست؟

بسیاری از افراد به دنبال شماره تماس اینستاگرام هستند اما باید بدانید که به نظر می آید مدت هاست که دیگر شماره تماس اینستاگرام پاسخگوی کاربران نمی باشد یا اینکه حداقل نمی توانید از آن استفاده کنید و دلیل آن تماس های بسیار زیاد افراد در سراسر جهان می باشد. بنابراین بهترین روش استفاده از همین روش های گفته شده می باشد.

اگر قصد دارید از خدمات افزایش فالوور استفاده بهتر است از سرویس های معتبر استفاده کنید تا دچار بن نشوید. وبسایت زرممبر خدمات افزایش فالوور فیک اینستاگرام را به صورت حرفه ای با قیمت مناسب انجام می دهد.

نکته: دقت کنید که در اینستاگرام معمولا برای بسیاری از مشکلات راه حل های خاصی طراحی شده که در خود اینستاگرام به آنها اشاره شده است بنابراین نیازی نیست برای هر مشکلی به اینستاگرام پیام دهید خیلی وقت ها می توانید از طریق همان روش هایی که اینستاگرام در نظر گرفته است اقدام کنید و مشکل خود را حل کنید.

در این مطلب به آموزش برقراری ارتباط با اینستاگرام و تماس با پشتیبانی اینستاگرام پرداختم. امیداوارم از این مطلب خوشتان آمده باشد و برایتان مفید بوده باشد.