خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » آموزش بلاک کردن افراد در اینستاگرام (آموزش جامع بلاک کردن)

اینستاگرام نیز مانند تمام شبکه های اجتماعی و پیام رسان های دیگر برای حفظ حریم خصوصی شما قابلیتی به نام بلاک کردن افراد را دارد که در آن با بلاک کردن یک فرد دیگر او نمی تواند شما را پیدا کند و عملا چیزی از شما نمی بیند. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش بلاک کردن افراد در اینستاگرام، آنبلاک کردن افراد در اینستاگرام، لیست بلاک و بلاک دو طرف در اینستاگرام بپردازم. بنابراین اگر دوست دارید کاملا با ویژگی بلاک در اینستاگرام آشنا شوید تا انتهای این مطلب را بخوانید.

دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد تا کسی را بلاک کنیم شاید دوست نداشته باشید به اطلاعات اکانت شما دسترسی داشته باشد یا بتواند پست های شما را پیدا کند و یا کلا از آن فرد خوشتان نمی آید. برای بلاک کردن یک فرد یا باید نام کاربری آن را به یاد داشته باشید یا اینکه آن فرد شما را فالو کرده باشد.

آموزش بلاک کردن افراد در اینستاگرام

آموزش بلاک کردن افراد در اینستاگرام

حالا چگونه یک نفر را در اینستاگرام بلاک کنیم؟ برای اینکه بتوانید فردی را بلاک کنید اولین کار پیدا کردن پروفایل فرد مقابل است. برای این کار می توانید وارد بخش explore اینستاگرام شوید و نام کاربردی فرد را سرچ کنید یا اگر قبلا او را دنبال کردید به لیست فالوور های خود بروید و آنها پروفایل فرد مدنظر را پیدا کنید.

بعد از پیدا کردن پروفایل شخص مورد نظر خیلی راحت می توانید بر روی سه نقطه بلای صفحه کلیک کنید و سپس منویی برای شما باز می شود که در آن گزینه block را انتخاب کنید. به همین راحتی فرد مورد نظر بلاک شد و به لیست افراد بلاک شده اکانت شما اضافه شد.

آیا بعد از بلاک کردن فردی پیامی برای او به ارسال می شود؟

خیر. بعد از اینکه فردی را بلاک می کنید هیچ پیامی مبنی بر اینکه شما فرد را بلاک کرده باشید برای شخص مقابل ارسال نمی شود و عملا او نمی تواند خیلی راحت مطلع شوید که شما آن را بلاک کردید.

فرد بعد از بلاک شدن چه چیز هایی از پیج شما را نمی تواند ببیند؟

بعد از اینکه فردی را بلاک می کنید از لیست فالوور های شما حذف می شود و عملا دیگر اکانت شما را دنبال ندارد و نمی تواند پیج شما را مشاهده کند. همچنین دیگر نمی تواند پست ها و استوری های شما را مشاهده کند و عملا از پیج شما برای فرد مقابل هیچ چیزی نمایش داده نمی شود.

اگر قصد افزایش فالوور فیک اینستاگرام دارید می توانید از خدمات وبسایت زرممبر برای این کار استفاده کنید. زرممبر به عنوان یکی از سایت های تخصصی در زمینه خدمات اینستاگرام و تلگرام شناخته می شود.

چگونه یک نفر را در اینستاگرام آنبلاک کنیم؟

گاهی وقت ها ممکن است پس از مدتی بخواهید فرد مورد نظر را از بلاک در بیاورید یا اینکه فرد اشتباهی را بلاک کرده باشید. برای اینکه بتوانید شخصی را که بلاک کردید از بلاک خارج کنید مراحل زیر را انجام دهید.

به صفحه جستجوی اینستاگرام یا همان explore بروید.

سپس نام کاربردی یا آیدی فرد مقابل را در کادر بالا وارد کنید و اکانت شخص مورد نظر را پیدا کنید.

سپس اکانت که مدنظرتان است را انتخاب کنید تا به صفحه پروفایل آن هدایت شوید.

حالا بر روی گزینه unblock کیک کنید.

اگر پیج فرد پابلیک باشد که می توانید دوباره آن را فالو کنید اما اگر پیج فرد خصوصی باشد برای اینکه بتوانید دوباره آن را دنبال کنید باید به آن درخواست دنبال کردن ارسال کنید.

آیا فرد متوجه می شود که من آن را آنبلاک کردم؟

اینستاگرام هیچ پیامی یا اعلانی برای فرد مقابل مبنی بر اینکه فرد شما فرد را آنبلاک کردید ارسال نمی کند. بنابراین فرد به صورت کلی و دقیق نمی تواند متوجه شود که شما آن را آنبلاک کردید.

لیست بلاک در اینستاگرام چیست؟

در اینستاگرام بخشی وجود دارد که وقتی اکانتی را بلاک می کنید به آن بخش هدایت می شود. نام این بخش لیست بلاک است. از این لیست می توانید برای آنبلاک کردن افراد یا مشاهده افرادی که بلاک کردید استفاده کنید. برای پیدا کردن این لیست مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا اینستاگرام خود را باز کنید.

بر روی پروفایل شخصی خود کلیک کنید.

بر روی سه خط بالای صفحه کلیک کنید و گزینه settings را انتخاب کنید.

حالا گزینه privacy را انتخاب کنید.

سپس گزینه block accounts را انتخاب کنید. حالا شما به بخشی هدایت می شوید که لیست تمام اکانت هایی که آنها را بلاک کرده باشید نمایش داده می شود. برای اینکه اکانتی را آنبلاک کنید می توانید خیلی راحت بر روی گزینه unblock کلیک کنید.

چگونه برای اینستاگرام لوگو بسازیم؟ آموزش ساخت لوگو برای پیج اینستاگرام

آموزش دوطرفه بلاک کردن در اینستاگرام

اگر فردی شما را بلاک کرده باشد و شما هم می خواهید آن را بلاک کنید تنها روش پیدا کردن پروفایل او به شیوه های مختلف است. شما می توانید نام کاربردی پیج مورد نظر را با @ در دایرکت فردی تایپ کنید و سپس با کلیک بر روی آن پروفایل فرد مقابل را پیدا کنید.

بعد از پیدا کردن پروفایل شخص خیلی راحت می توانید همان مراحل بلاک کردن را طی کنید و فرد مدنظر را بلاک کنید.

در این مطلب به آموزش بلاک کردن افراد در اینستاگرام، آموزش آنبلاک کردن افراد در اینستاگرام، لیست بلاک در اینستاگرام و بلاک کردن دوطرف در اینستاگرام پرداختم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.