خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » چرا اینستاگرام باز نمی شود؟ حل مشکل باز نشدن اینستاگرام(کامل و جامع)

اینستاگرام را می توان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی چه در ایران و چه در جهان به حساب آورد که هر کسی ساعت های زیادی را در آن سپری می کند. یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد با آن رو به رو می شوند و ممکن است برای بسیاری پیش بیاید باز نشدن اینستاگرام است. در این مطلب قصد دارم تا آموزش حل مشکل باز نشدن اینستاگرام بپردازم. بنابراین اگر شماهم به دنبال پاسخ سوال چرا اینستاگرام باز نمی شود؟ هستید تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

باز نشدن اینستاگرام می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد و عملا نمی توان گفت که تنها با انجام یک کار می توانید این مشکل را برطرف کنید. عواملی که ممکن است اینستاگرام کار نکند بسیار زیاد است بنابراین نمی توان حتی یک مطلب نیز به همه آنها پرداخت. من در این مطلب به روش های اصلی حل مشکل باز نشدن اینستاگرام پرداختم که به احتمال بالا مشکل شما با تست کردن این روش ها حل می شود.

حل مشکل باز نشدن اینستاگرام

حل مشکل باز نشدن اینستاگرام

باز نشدن اینستاگرام می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد، از مشکلات خود برنامه، گوشی شما و…. بنابراین نمی توان به صورت مستقیم گفت که دقیقا چه دلیلی باعث می شود که اینستاگرام شما دیگر کار نکند. اما برخی عوامل هستند که معمولا مشکل باز نشدن اینستاگرام از آنهاست که در ادامه به آنها می پردازم.

حافظه کش اینستاگرام را پاک کنید

یکی از اصلی ترین دلایلی که می تواند باعث اختلال در کارکرد اینستاگرام شود و عملا آن را مختل کند حافظه کش است که خیلی راحت می توانید آن را پاک کنید. معمولا بعد از اینکه مدتی از اینستاگرام استفاده می کند کش بسیار زیادی در گوشی شما ذخیره می شود که می تواند مشکل ساز باشد. بنابراین با حذف آن شاید دوباره اینستاگرام شما به خوبی قبل شود. برای حذف حافظه کش تنها کافیست وارد تنظیمات گوشی خود شوید و سپس به بخش برنامه ها بروید و در آنجا اینستاگرام را پیدا کنید و سپس به دنبال گزینه clear chash یا پاک کردن کش(حافظه پنهان) باشید.

فیلتر کردن کامنت در اینستاگرام خیلی ساده و راحت

حل مشکل باز نشدن اینستاگرام با نصب مجدد اینستاگرام

گاهی وقت پیش می آید که صرفا می توان با نصب دوباره اینستاگرام این مشکل را حل کرد. ابتدا اینستاگرام خود را به صورت کامل پاک کنید و سپس آن را دوباره از یک مارکت معتبر و به روز مانند گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید. همچنین گاهی اوقات ممکن است دوباره در کارکرد برنامه خود اختلال مشاهده کنید این بار سعی کنید یه نسخه قدیمی تر اینستاگرام را از یکی از دوستانتان دریافت کنید و آن را تست کنید.

چرا اینستاگرام باز نمی شود؟ تنظیمات گوشی را تغییر دهید

اگر همچنان نتوانستید مشکل باز نشدن اینستاگرام را حل کنید باید به سراغ گوشی خود بروید. مواردی زیادی هستند در گوشی شما که می توانند باعث اختلال شوند که در ادامه به آنها می پردازم:

ابتدا گوشی خود را خاموش و روشن کنید و تست کنید. بعضی وقت ها خیلی راحت تنها با یک خاموش روشن کردن مشکل حل می شود.

گاهی ممکن است مشکل از حافظه گوشی شما باشد و عملا حافظه گوشی شما پر شده باشد. بنابراین چک کنید و اگر همینطور بود حتما به خالی کردن حافظه گوشی خود بپردازید.

اگر همه این روش ها را تست کردید و دوباره اتفاقی رخ نداد می توانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید. این عملا آخرین روش و تیر آخر برای حل این مشکل می باشد که می توانید از آن استفاده کنید.

همچنین اتصالات گوشی شما نیز می تواند دلیل این مشکل باشد. وصل نبودن اینترنت یا کند بودن آن یا حتی تموم شدن حجم بسته اینترنت می تواند باعث اختلال در کارکرد اینستاگرام شود و عملا در اجرای آن مشکل ایجاد کند بنابراین حتما این موارد را چک کنید.

یک راه حل سریع برای رفع مشکل باز نشدن برنامه اینستاگرام

اگر کارتان خیلی ضروری است و می خواهید حتما از اینستاگرام استفاده کنید می توانید از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید یا زمانی که مشکل اینستاگرام شما به صورت کامل حل شده باشد. همچنین سعی کنید یک بار هم که شده با نرم افزار های تغییر آی پی تست کنید شاید بتوانید دوباره به اینستاگرام برگردید.

اینستاگرام باز می شود اما چیزی لود نمی شود. چی کار کنم؟

تغییر آی پی، حذف حافظه کش و چک کردن اینترنت از جمله مواردی هستند که می توانند در حل این مشکل به شما کمک کنند.

نمی توان دوباره اینستاگرام را نصب کنم. چی کار کنم؟

اگر نمی توانید اینستاگرام را دوباره نصب کنید حتما سری به مارکت های معتبر مانند گوگل پلی بزنید. به احتمال بالا با دانلود اینستاگرام از گوگل پلی مشکل شما حل می شود. اگر نشد از یکی از دوستان خود برنامه اینستاگرام را دریافت کنید.

وارد اینستاگرام می شوم و به صورت خودکار بیرون می آید. چی کار کنم؟

تمام روش هایی که در بالا برای حل مشکل باز نشدن اینستاگرام گفتیم در این باره هم صدق می کند و بهتر است آنها را تست کنید.

برنامه اینستاگرام دیگر حتی برایم باز هم نمی شود؟

در این حالت ابتدا گوشی خود را خاموش روشن کنید اگر حل نشد اینستاگرام را حذف و دوباره نصب کنید. به احتمال بالا مشکل شما را حل می شود.

اگر صاحب پیج اینستاگرام هستید برای اینکه بتوانید سریع تر رشد کنید و نتیجه بهتری از تبلیغات و تولید محتوایی که می کنید بدست آورید می توانید برای افزایش فالوور فیک اینستاگرام از خدمات وبسایت زرممبر استفاده کنید.

در این مطلب به صورت خیلی خلاصه اما جامع به آموزش حل مشکل باز نشدن اینستاگرام پرداختم تا خیلی راحت بتوانید مشکل اینستاگرام خود را حل کنید و دوباره از آن استفاده کنید. اینستاگرام ممکن است به دلایل مختلف عملکردش مختل شود و اینها عمده ترین دلایل و روش هایی هستند که می توان این مشکل را حل کرد.