خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » استوری کردن استوری دیگران خیلی ساده و راحت (آپدیت 2021)

یکی از سوالاتی که شاید برای شماهم پیش آمد باشد این است که چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟ شاید افراد زیادی را در اینستاگرام دیده باشید که استوری های دیگران را دوباره استوری می کنند. با اینکه این کار بسیار ساده است اما هنوز افراد بسیار زیادی هستند که نمی دانند چگونه باید اینکار را انجام دهند. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش استوری کردن استوری دیگران بپردازم بنابراین اگر قصد یادگرفتم این ترفند را دارید تا انتهای این مطلب با ما همراه باید.

اینستاگرام را می توان یکی از محبوب ترین و مشهور ترین شبکه های اجتماعی در حال حاضر دانست که از زمان پیدایش خود مدام ویژگی های جدیدی به خود اضافه کرده است تا بتواند کاربران خود را سرگرم نگهدارید و یک برنامه کامل را به آنها ارائه دهد. اصل اینستاگرام و بهتر است بگویم اصل شبکه های اجتماعی ارتباط افراد و تعامل آنها با یکدیگر است. یکی از روش های تعامل افراد در اینستاگرام استوری است و یکی از قابلیت های جذاب اینستاگرام امکان استوری کردن استوری دیگران است. یعنی شما خیلی راحت می توانید استوری یک فرد دیگر را استوری کنید.

استوری کردن استوری دیگران

استوری کردن استوری دیگران

برای اینکه بتوانید استوری دیگران را استوری کنید دو روش اصلی و کلی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. اولین روش در برخی موارد و فقط برای برخی از استوری ها کار می کند و اما روش بعدی که کمی سخت تر است برای همه استوری ها کار می کند که در ادامه به هر دو این روش ها می پردازیم.

اشتراک گذاری استوری دیگران وقتی شما را تگ کردند

یکی از روش های اصلی برای اینکه بتوانید یک استوری را استوری کنید این است که در آن استوری تگ شده باشید. در این صورت در دایرکت شما یک پیام ارسال می شود که در کنار آن دکمه add to story وجود دارد که با کلیک کردن بر روی آن به فضای استوری اینستاگرام وارد می شوید و می توانید استوری دیگران را خیلی راحت دوباره استوری کنید.

در این روش شما تنها استوری هایی را می توانید استوری کنید که در آن تگ شدید و عملا نمی توانید دیگر استوری ها را استوری کنید. همچنین دقت کنید که حتما باید قبل از تمام شدن استوری فرد مقابل اینکار را کنید تا استوری آن پاک نشود. در این صورت دیگر این امکان برای شما وجود ندارد.

آموزش استوری کردن پست دیگران

استوری کردن استوری دیگران بدون تگ شدن

حال شاید دوست داشته باشید استوری فردی را دوباره استوری کنید اما در آن استوری تگ نشدید. این دقیقا همان مشکلی است که بسیاری با آن دسته و پنجه نرم می کنند. آیا اگر در یک استوری تگ نشده باشیم دیگر نمی توانیم آن را دوباره استوری کنیم؟

قطعا پاسخ این سوال خیر است! شما می توانید با استفاده از برخی ترفند ها دوباره استوری آنها را استوری کنید اما این بار به راحتی روش قبلی که معرفی کردم.

استوری کردن story دیگران با اسکرین شات گرفتن

یکی از ترفند های خیلی راحتی که می توانید از آن استفاده کنید و عملا نیازی به هیچ چیز اضافه ای ندارد استفاده از قابلیت اسکرین شات است. تنها لازم است وارد استوری فرد مقابل شوید و سپس چند ثانیه صبر کنید و دکمه های مخصوص اسکرین شات گوشی خود را فشار دهید. در این حالت خیلی راحت می توانید آن عکس را در استوری خود استفاده کنید و عملا از استوری فرد مقابل استفاده کنید  و آن را منتشر کنید. اما اگر استوری فرد مقابل ویدیو ای باشد چی؟ اگر نخواهیم از طریق اسکرین شات این کار را انجام دهیم چی؟ اگر بخواهیم خیلی حرفه ای تر این کار را انجام دهیم چی؟

استوری کردن استوری دیگران با دانلود استوری

حال ممکن است گاهی اوقات شما بخواهید استوری فردی را استوری کنید که استوری آن شخص ویدیو باشد یا اینکه بخواهید خیلی تمیز و حرفه ای تر استوری فرد مقابل را استوری کنید. در این حالت شما دیگر نمی توانید از ترفند اسکرین شات استفاده کنید. بهترین کار در این حالت دانلود کردن استوری فرد مقابل است.

چگونه استوری دیگران را دانلود کنیم؟

اگر بلد نیستید که استوری فردی را دانلود کنید در ادامه به شما روش این کار را آموزش می دهم.

ابتدا باید از یک برنامه یا وبسایت دانلود استوری استفاده کنید. اگر به دنبال برنامه ها و روش های مختلف هستید می توانید به مطلب آموزش دانلود استوری اینستاگرام سری بزنید. اما اگر به دنبال یک روش سریع هستید پیشنهاد من به شما دو سایت زیر می باشد:

toolzu.com/downloader/instagram/stories

www.storysaver.net

خیلی راحت وارد یکی از این سایت ها شوید و سپس  یوزرنیم اکانت مورد نظر خود را وارد کنید و به دانلود استوری مدنظر بپردازید و بعد از آن خیلی راحت استوری آن را دانلود کنید.

اگر صاحب پیج اینستاگرام هستید برای اینکه بتوانید سریع تر رشد کنید و نتیجه بهتری از تبلیغات و تولید محتوایی که می کنید بدست آورید می توانید برای افزایش فالوور فیک اینستاگرام از خدمات وبسایت زرممبر استفاده کنید.

در این مطلب سعی کردم به صورت خیلی کامل و جامع به آموزش استوری کردن استوری دیگران بپردازم. حالا شما می توانید چه زمانی که تگ شده باشید و چه زمانی که تگ نشده باشید استوری دیگران را دوباره استوری کنید.