خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » چرا اینستاگرام لود نمی شود؟ رفع مشکل رفرش نشدن اینستاگرام

اگر شماهم جز کاربران اینستاگرام باشید قطعا تا به حال با مشکل رفرش نشدن اینستاگرام رو به رو شدید. برای بسیاری از ما پیش آمده که وقتی وارد اینستاگرام می شویم متوجه می شویم که چیزی لود نمی شود و عملا نمی توان پست یا عکس یا پیجی را دید اما دلیل این موضوع چیست؟ چرا این اتفاق افتاده است؟ در این مطلب به آموزش رفع مشکل رفرش نشدن اینستاگرام می پردازم بنابراین اگر می خواهید از شر این مشکل خلاص شوید تا انتهای این مطلب را بخوانید.

لود نشدن اینستاگرام و عکس ها و پست های جدید که به آن رفرش نشدن اینستاگرام هم می گویند معمولا یکی از مشکلات رایج اینستاگرام است که پیش می آید. اما

دلیل باز شدن عکس در اینستاگرام چیست؟

چرا استوری ها در اینستاگرام لود نمی شود؟

چرا هیچ عکسی در اینستاگرام باز نمی شود؟

و…. اینها همه سوالاتی است که بعد از رو به رو شدن با این مشکل قطعا به ذهنتان می آید. در این مطلب به تمامی آنها پاسخ می دهیم و یاد می دهیم که چگونه مشکل رفرش شدن اینستاگرام را رفع کنید.

رفع مشکل رفرش نشدن اینستاگرام

رفع مشکل رفرش نشدن اینستاگرام

این مشکل دلایل مختلفی دارد که با توجه به اینکه دلیل آن چیست روش حل آن نیز فرق می کند. اما معمولا بسیاری از دلایل آن ساده هستند و حتی با چند کلیک و در عرض چند ثانیه قابل حل هستند. در ادامه به تمامی دلایل آن می پردازم. به احتمال بسیار بالا با برسی همه این موارد مشکل مورد نظر حل می شود دیگر عکس ها و پست های جدید برایتان لود می شود.

ارور رفرش نشدن اینستاگرام چیست؟

برای اینکه بتوانید تشخیص دهید که آیا واقعا مشکل اینستاگرام شما رفرش نشدن است دقت کنید که معمولا این مشکل با ارور coudn t refresh همراه است و عکس ها و استوری های جدید برایتان باز نمی شوند و نمی توانید آنها را مشاهده کنید.

تشخیص فروشگاه های فیک در اینستاگرام (خرید امن از اینستاگرام)

علت لود نشدن اینستاگرام خراب بودن اتصالات

یکی از علت های اصلی که معمولا بیشترین دلیل مشکل رفرش نشدن اینستاگرام مربوط به این موضوع است مشکل داشتن اتصالات شما است. اینستاگرام برای هر ثانیه کار کردن نیاز به اینترنت دارد بنابراین اگر اینترنت شما تمام شده باشد یا سرعت آن بسیار پایین باشد یا برای سیمکارت یا خط تلفن شما مشکلی پیش آمده باشد قطعا شما ارور رفرش نشدن اینستاگرام را دریافت می کنید.

برای حل این مشکل حتما اتصالات گوشی خود را چک کنید و مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید و حجم بسته شما نیز به پایان نرسیده است. اگر از وای فا استفاده می کنید مطمئن شوید که اتصالات مودم شما به درستی کار می کند و عملا مودم شما اینترنت داشته باشد.

حافظه گوشی شما دلیل رفرش نشدن اینستاگرام

یکی دیگر از دلایلی که موجب می شود تا دیگر پست ها و استوری های جدید لود نشوند یا به سختی لود شوند پر شدن حافظه گوشی است. اگر حافظه گوشی شما پر شده باشد و دیگر فضایی وجود نداشته باشید به احتمال بالا در باز کردن پست ها و استوری های جدید به مشکل بر می خورید.

برای رفع این مشکل حتما مقداری از حافظه گوشی خود را خالی کنید که برای آن می توانید از نرم افزار های مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند استفاده کنید.

قدیمی بودن اینستاگرام شما دلیل لود نشدن پست های جدید اینستاگرام

در برخی مواقع مشکلاتی در اینستاگرام پیش می آید که با آپدیت های جدید برطرف می شود و همین مشکل می تواند یکی از دلایل رفرش نشدن اینستاگرام شما باشد. برای رفع مشکل رفرش نشدن اینستاگرام حتما ورژن جدید اینستاگرام را دانلود و آن را نصب کنید. همچنین توجه داشته باشید که همیشه ورژن معتبر و اصلی اینستاگرام را دانلود کنید که می توانید آن را از مراکز معتبر مانند گوگل پلی دانلود کنید.

رفع مشکل لود نشدن اینستاگرام

تا به اینجا به چندین دلیل مشکل لود نشدن اینستاگرام پرداختم و در ادامه قصد دارم تا به چندین روش دیگر برای حل این مشکل به صورت خیلی سریع بپردازم.

نصب مجدد اینستاگرام

اگر هر کاری کردید نشد حتما سعی کنید اینستاگرام خود را حذف کنید و دوباره آن را از مارکت های معتبر دانلود کنید. البته توجه کنید که حتما حتما ابتدا ورژن اینستاگرام خود را به صورت کامل حذف کنید.

افزایش امنیت اینستاگرام – چگونه امنیت اکانت خود را افزایش دهیم؟

حذف حافظه کش اینستاگرام

یکی دیگر از روش هایی که با آن می توانید مشکل رفرش نشدن اینستاگرام را رفع کنید حذف کردن حافظه کش اینستاگرام است. خیلی راحت می توانید با رفتن به بخش تنظیمات اینستاگرام و بخش اپلیکیشن ها حافظه کش این برنامه را حذف کنید.

استفاده از برنامه های تغییر ای پی

اگر همه روش ها را امتحان کردید می توانید یک بار ای پی خود را تغییر دهید و سپس امتحان کنید شاید مشکل شما حل شود.

در این مطلب به آموزش رفع مشکل رفرش نشدن اینستاگرام پرداختم و تمام روش های حل این ارور را به شما اموزش دادم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.