خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » 7 ایده برای هایلایت اینستاگرام – هایلایت اینستاگرام چی بسازیم بهتره؟

هایلایت های اینستاگرام یکی از بهترین ترفند ها برای حرفه ای تر کردن پیج اینستاگرامتان جهت فروش و بازاریابی است. با استفاده از هایلایت ها می توانید مخاطب را بیشتر با خودتان و کسب و کارتان آشنا کنید و باعث ایجاد فروش شوید. در واقع داشتن هایلایت های مناسب برای بازاریابی در اینستاگرام بسیار ضروری است. در این مطلب قصد دارم تا به شما ایده برای هایلایت اینستاگرام معرفی کنم. بنابراین اگر شماهم در ساختن این هایلایت ها مشکل دارید حتما تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

ایده برای هایلایت اینستاگرام

ایده های بسیار زیادی برای هایلایت های اینستاگرام وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. در این مطلب هم به شما ایده هایی را معرفی می کنم و هم روش هایی برای پیدا کردن این ایده ها معرفی می کنم.

7 ایده برای هایلایت اینستاگرام

هایلایت اینستاگرام چیست؟

قبل شروع این مطلب ابتدا به این موضوع بپردازم که اصلا هایلایت چیست؟

هایلایت ها در واقع همان کتگوری ها یا دسته بندی هایی هستند که در صفحه اصلی پیج شما در اینستاگرام زیر توضیحات بیو نمایش داده می شوند. هایلایت ها از استوری های ساخته می شوند و در واقع هر کدامشان یک مجموعه از استوری های مرتبط به هم هستند.

چگونه برای اینستاگرام لوگو بسازیم؟ آموزش ساخت لوگو برای پیج اینستاگرام

وقتی شما استوری ای را ایجاد می کنید بعد از 24 ساعت این استوری پاک می شود. بعد از آن شما می توانید آن استوری را به هایلایت های خود اضافه کنید تا برای همیشه باقی بماند.

هایلایت اینستاگرام چی بسازم؟

حالا به بخش اصلی این مطلب یعنی معرفی ایده رسیدیم. من سعی کردم تا ایده هایی را معرفی کنم تا همه افراد بتوانند از آنها استفاده کنند.

درباره خودتان

اولین هایلایت که پیشنهاد می کنم حتما ایجاد کنید هایلایت درباره خودتان و کسب و کارتان است. اگر فروشگاه هستید حتما یک هایلایت ایجاد کنید و کمی درباره خودتان و کسب و کارتان بگویید. همچنین بهتر است در این هایلایت شماره تماس و آدرس دفتر یا فروشگاه خود را نیز بگذارید تا فرد از پیج شما اطمینان حاصل کند.

نظرات مشتریان خود

فرقی نمی کند که یک پیج با 10k فالوور دارید یا یک پیچ با 500k فالوور دارید به هر حال گذاشتن نظرات مشتریان در اینستاگرام باعث می شود تا افراد خیلی بیشتر به شما اعتماد کنید. از مشتریان خود بخواهید اگر از محصول شما خوششان آمد و برایشان مفید بود نظر خود را در قالب ویدیو یا صوت برایتان ارسال کنند. حتی می توانید برای این کار یک مسابقه نیز ایجاد کنید و سپس از آن نظرات برای ایجاد اعتماد در اینستاگرام استفاده کنید.

محصولات خود

قطعا اگر فرد بخواهد در بین تمام پست های شما به دنبال محصولاتتان بگردد خیلی خسته کننده است. به همین دلیل سعی کنید یک هایلایت از محصولات خود ایجاد کنید و لینک تمام محصولات یا کد هر محصول را آنجا قرار دهید.

همچنین می توانید برای محصولات خود کتگوری ایجاد کنید. برای مثال برای یک فروشگاه فروش بازی های ویدیو می توانید کتگوری هایی مانند محصولات pc، محصولات ps4 و… ایجاد کنید و محصولات مرتبط به هر کدام را در هایلایت خود قرار دهید.

 بهترین شبکه های اجتماعی برای بازاریابی و افزایش فروش کدامند؟ (6 تا از بهترین ها)

روش سفارش

شاید این مورد خیلی ساده باشد اما همچنان بسیاری نمی دانند که باید چگونه اقدام به سفارش کنند. به همین دلیل تمام مراحل سفارش را از ابتدا تا انتها خودتان یک هایلایت کنید. حتی پیشنهاد می کنم یک ویدیو برای این موضوع بسازید و آن را هایلایت کنید.

همچنین می توانید به اتفاقاتی که بعد از خرید برای فرد رخ می دهد نیز ویدیو یا عکس کنید و یک هایلایت برای آن درست کنید. به عنوان مثال از لحظه سفارش و انتخاب محصول در سایت خود تا لحظه بسته بندی و ارسال آن را عکاسی کنید و یک هایلایت با این عنوان ایجاد کنید.

توضیحات خدمات خودتان

اگر خدماتی ارائه می دهید حتما توضیحات کامل آن را در یک هایلایت منتشر کنید. البته به جای خدمات می توانید برای محصولات اصلی و مهمتان یک هایلایت جدا ایجاد کنید. به عنوان مثال برای محصولاتی که مهم تر هستند، سود بیشتری دارند و یا پرفروش تر هستند می توانید با ایجاد هایلایت فروش انها را افزایش دهید.

تخفیف ها را هایلایت کنید

یکی از مهم ترین هایلایت های هر کسب و کر هایلایت تخفیف است. هر کد تخفیف را به همراه زمان انقضاء آن که استوری می کنید در این هایلایت قرار دهید و بعد از تمام شدن، آن را حذف کنید. همچنین می توانید جشوار های فروش و موارد این چنینی را هم یک هایلایت کنید.

زر ممبر مرکز خدمات افزایش فالوور فیک اینستاگرام

آموزش استفاده از محصولات

بسیاری از افراد به درستی نمی دانند از برخی از محصولات شما چگونه باید استفاده کنند به خصوص اگر تنها چندین محصول برای فروش دارید. بهتر است راهنمای استفاده از آنها را هایلایت کنید.

در این مطلب به معرفی بهترین ایده برای هایلایت اینستاگرام پرداختم. در ایده مطلبی درباره‌ی هایلایت های مناسب برای هر کسب و کاری مطالبی در وبلاگ زر ممبر منتشر می کنم که می توانید از آنها نیز استفاده کنید. بنابراین حتما وبلاگ زر ممبر را دنبال کنید.