خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » بهترین منابع برای تولید محتوا در اینستاگرام کدامند؟ چگونه خیلی راحت تولید محتوا کنیم؟

اینستاگرام این روز ها یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی به حساب می آید. این شبکه اجتماعی دیگر از یک مکان برای تفریح تبدیل به یک بیزینس برای بسیاری شده است. محبوبیت روزافزون و رشد اینستاگرام نیز باعث شده تا بسیاری به سمت آن جذب شوند. یکی از اصلی ترین مراحل ساخت بیزینس در اینستاگرام تولید محتواست و یکی از اصلی ترین مشکلات در تولید محتوا پیدا کردن منبع برای تولید محتواست. در این مطلب قصد دارم تا بهترین منابع برای تولید محتوا در اینستاگرام را به شما معرفی کردم تا دیگر برای ساخت و نوشتن محتوا به مشکل برنخورد.

یک منبع مناسب به این معنی نیست که مطالب آن را کپی پیست کنید در پیج خودتان. در واقع شما باید از پست ها و مطالب آن منبع استفاده کنید، ایده بگیرید و پست های جدیدی خلق کنید.

بهترین منابع برای تولید محتوا در اینستاگرام

بهترین منابع برای تولید محتوا در اینستاگرام

من تمام سعی خود را کردم تا بهترین منابع برای تولید محتوا را به شما معرفی کنم. اما این را هم در نظر داشته باشید که هر منبع برای هر کسب و کار و هر حوزه ای می تواند فرق کند.

افزایش امنیت اینستاگرام – چگونه امنیت اکانت خود را افزایش دهیم؟

استفاده از پیج رقبا

یکی از اصلی ترین و بهترین منبع برای تولید محتوا پیج رقبا است. اگر تازه کار خود را شروع کردید قطعا نمی دانید کدام حوزه ها طرفدار بیشتری دارد؟ کدام موضوعات مناسب تر است؟ کدام پست ها می تواند جذاب تر باشد؟ و…. تمام اینها اطلاعاتی است که شاید رقیبان شما مدت زمان زیادی خواسته و ناخواسته برای یافتن آنها زمان گذاشتند اما شما می توانید با برسی پیج آنها به این نتایج برسید. همچنین قطعا برسی پیج رقبا می تواند ایده ها و سبک هایی برای تولید محتوا در ذهن شما ایجاد کند.

برسی کردن پیج رقبا اولین کاری است که حداقل برای یافتن یک اطلاعات کلی از حوزه کاری خودتان باید انجام دهید.

استفاده از نظر افراد

یکی دیگر از راحت ترین و بی دردسر ترین منابع برای تولید محتوا سوالات و نیاز های افرادی است که به حوزه شما علاقه دارند. این روش برای افرادی که پیج آموزش دارند یا پیج خدماتی دارند می تواند بسیار موثر باشد اما برای پیج های دیگر کمی کار سخت تر می شود.  تنها کافی است نظرات افراد مختلف را برسی کنید تا چندین ایده خوب به ذهنتان بزند. این نظرات را می توانید در زیر پست، مطالب، ویدیو ها و…. پیج های رقبای خود بخوانید و از آنها ایده بگیرید.

زر ممبر مرکز خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام

بهترین منابع برای تولید محتوا در اینستاگرام استفاده از پیج های خارجی

همیشه یکی از بهترین منابع برای تولید محتوا در اینستاگرام، پیج ها و رقبای خارجی است. فرقی نمی کند در چه حوزه ای مشغول فعالیت باشید قطعا در همان حوزه شما و حوزه های مرتبط به شما پیج های خارجی زیادی وجود دارد که به فعالیت می پردازد. تنها کافی است چندتا از آنها را دنبال کنید  و هر روز کارهای آنها را دنبال کنید. گاهی اوقات ایده هایی از کارهای آنها میگیرید که خودتان هم باورتان نمی شود و گاهی اوقات نیز تنها لازم است ایده آنها را دوباره خودتان مناسب با کسب و کار خودتان پیاده کنید.

استفاده از شبکه های اجتماعی دیگر

قطعا افرادی دیگری چه خارجی و چه ایرانی در شبکه های اجتماعی دیگر نیز در حوزه شما مشغول فعالیت هستند. شما می توانید با دنبال کردن آن شبکه های اجتماعی به ایده های بسیار خوب و منابع بسیار عالی برای محتوای خود برسید. یکی از اصلی ترین این منابع تلگرام است که در ایران نیز بسیار محبوب شده و تقریبا با تمام کانال ها و ربات هایی که در آن وجود دارد می توان آن را یک وب مجزا تصور کرد. تنها کافی است سری به آن بزنید و کانال ها و گروه های مرتبط به خودتان را پیدا کنید. از آن به بعد یک منبع عظیم برای مطالب پیج خود دارید که می توانید می توانید از آنها استفاده کنید.

چگونه برای اینستاگرام لوگو بسازیم؟ آموزش ساخت لوگو برای پیج اینستاگرام

استفاده از سایت های هم حوزه خودتان

در هر حوزه ای باشید سایت ها یکی از بهترین منابع برای تولید محتوا در اینستاگرام هستند. اما اینکه کدام سایت می تواند برایتان مناسب باشد و باید به کدام چه سایت هایی بگردید دیگر به خودتان برمی گردد. همچنین در این کار از سایت های خارجی هم حوزه خود هم استفاده کنید. معمولا سایت ها مطالب مهم و کلیدی زیادی دارند که به علت زیاد بودن آن مطلب نمی توانند آن را در اینستاگرام منتشر دهند. حالا دیگر این وظیفه شماست که این مطلب را کوتاه کنید و مهم ترین و اصلی ترین و کلیدی ترین بخش های آن را به محتوا تبدیل کنید.

در این مطلب 5 تا از بهترین منابع برای تولید محتوا در اینستاگرام را به شما معرفی کردم. اگر کمی وقت بگذاید و این منابع را برسی کنید خواهید دید که ایده های بسیار زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای تولید محتوا استفاده کنید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.