خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » چگونه باید محدودیت عضویت در کانال های تلگرامی را برطرف کنیم؟

همه ما تلگرام را به عنوان یکی از بهترین و کامل ترین پیام رسان ها می شناسیم که دارای قابلیت های بسیار متفاوتی است که همین موضوع باعث تمایز آن نسبت به دیگر پیام رسان ها شده است. اما همین پیام رسان فوق العاده هم دارای برخی محدودیت ها و کمبود هایی است که گاهی می تواند آزار دهنده باشد. یکی از این محدودیت مربوط به عضویت در کانال ها می شود. در این مطلب قصد دارم تا به نحوه رفع محدودیت عضویت در کانال های تلگرام بپردازم. بنابراین اگرشماهم به این مشکل برخوردید با من تا انتهای این مطلب همراه باشید.

محدودیت عضویت در کانال های تلگرام

بسیاری از ما تلگرام را یک پیام رسان بی نقص و بدون محدودیت می دانیم اما در اصل این پیام رسان هم دارای محدودیت هایی می باشد که یکی از اصلی ترین آنها محدودیت در عضویت کانال ها می شود. در تلگرام هر اکانت تنها می تواند در 500 گروه و کانال عضو باشد و با رسیدن به این عدد شما دیگر قادر به عضویت در کانال ها و گروه های دیگری نیستید. در واقع هنگام عضویت در کانال جدید با ارور too many communities رو به رو می شوید. اما چگونه می توان این محدودیت را رفع کرد؟

رفع محدودیت تلگرام با تلگرام پرمیوم

روش های رفع عضویت در کانال ها و گروه های telegram

در گذشته برای این محدودیت کار زیادی نمی شد کرد اما حالا و به لطف عرضه تلگرام پرمیوم شما می توانید با تهیه این نسخه از محدودیت های کمتر تلگرام برخودار شوید. در واقع با تهیه نسخه پرمیوم شما می توانید در 1000 گروه یا کانال به راحتی عضو شوید که عدد واقعا خوبی به حساب می آید. بنابراین اگر واقعا نیاز دارید که در کانال های بیشتری عضو باشید می توانید خیلی ساده این نسخه از تلگرام را تهیه کنید.

البته توجه کنید که این نسخه از تلگرام رایگان نیست و شما باید مبلغی را پرداخت کنید که البته امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد.

3 روش برای رفتن به اولین پیام تلگرام (بدون نیاز به نصب برنامه جانبی)

خارج شدن از کانال ها و گروه ها در کامپیوتر

اگر علاقه ای به تهیه نسخه پرمیوم ندارید تنها راه شما برای حل این مشکل خارج شدن از برخی از گروه ها و کانال ها می باشد. در واقع کمتر پیش می آید که واقعا 500 گروه و کانال خیلی کاربردی داشته باشید که نتوانید از آنها خارج شوید. در بیشتر اوقات این کانال ها و گروه ها بدون استفاده هستند یا شما به صورت خودکار در آنها اد شدید و عملا کاربردی برایتان ندارد. به همین دلیل می توانید با یافتن این کانال ها و خارج شدن از آنها دوباره جای خالی برای عضویت در کانال ها و گروه های بیشتری داشته باشید.

برای اینکار ابتدا وارد برنامه تلگرام در نسخه کامپیوتر خود شوید و سپس کانال ها و گروه هایی که بدون استفاده هستند را پیدا کنید. سپس بر روی هر کدام که خواستید کلیک کنید و در بالا بر روی سه نقطه گوشه صفحه کلیک کنید و بر روی leave group یا leave channel کلیک کنید. یا اینکه می توانید در همان ابتدا بر روی آیکون کانال یا گروه مدنظر کلیک راست کنید و بر روی این عبارت ها کلیک کنید و از آنها خارج شوید.

خارج شدن از کانال ها و گروه ها در موبایل

این محدودیت ها فقط برای نسخه تلگرام نیست و در واقعا شما در نسخه گوشی و حتی وب هم این مشکل را دارید. به همین دلیل می توانید از طریق موبایل خود به خارج شدن از کانال ها و گروه های بدون استفاده بپردازید.

برای اینکار تنها کافیست تا وارد برنامه یا اپ تلگرام شوید. سپس بر روی کانال یا گروهی که می خواهید کلیک کنید. در بالا بر روی سه نقطه کلیک کنید و بر روی leave group یا leave channel کلیک کنید.

همچنین می توانید برای راحتی برای چند لحظه بر روی یکی از کانال ها یا گروه ها نگه دارید تا انتخاب شود. سپس خیلی ساده بر روی کانال ها و گروه های دیگری که می خواهید کلیک کنید و در آخر بر روی آیکون سطل آشغال بالای صفحه کلیک کنید و از تمامی این کانال ها خارج شوید.

تلگرام پریمیوم چیست(Telegram Premium)؟ چرا باید از آن استفاده کنیم؟

محدودیت جوین شدن در کانال ها و گروه های تلگرامی

آیا محدودیت تلگرام شامل چت با افراد هم می شود؟

خیر، این محدودیت تنها برای کانال ها و گروه ها به حساب می آید و ربطی به چت های شما با افراد ندارد و در واقع در این موضوع محدودیت آنچنانی وجود دارد.

تعداد کانال هایی که می توان در آن عضو شد چندتا است؟

تعداد کانال ها و گروه هایی که می توانید در آن عضو شوید در نسخه رایگان 500 تا و در نسخه پرمیوم 1000 تا است.

تلگرام یکی از پیام رسان هایی است که به لطف گروه ها و کانال ها و تعداد کاربران زیاد خود در بین افراد و کسب و کار ها بسیار محبوب شده و بسیاری از آن برای رشد و پیشرفت کار خود استفاده می کنند. در همین راستا شما هم می توانید و تولید محتوا و فعالیت در تلگرام و استفاده از خدماتی همچون خرید ممبر ایرانی تلگرام و خرید ویو تلگرام باعث رشد کسب و کار و پیشرفت خود در تلگرام شوید.