خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » آموزش » بزرگترین سایت ها برای دانلود آیکون رایگان | سایت هایی که هر گرافیستی باید بشناسد!

اگر یک گرافیست، طراح سایت، طراح لوگو یا تولید کننده محتوا باشید قطعا برای کار خود به طرح های گرافیکی بسیار زیادی نیاز دارید. آیکون ها یکی از مهم ترین طرح های گرافیکی هستند که کاربرد های بسیاری دارند. فرض کنید در سایت خود برای نشان دادن لینک پیج اینستاگرام خود باید یک دکمه قرار دهید. قطعا باید از آیکون اینستاگرام برای فهم بیشتر استفاده کنید. در ادامه این مطلب قصد دارم تا بهترین سایت های دانلود آیکون رایگان را به شما معرفی کنم تا خیلی راحت و ساده به دنیای بی کرانی از آیکون ها دسترسی داشته باشید.

اگر یک طراح گرافیک باشید می دانید که طراحی چندین آیکون ساده که جذاب باشد چقدر زمان می برد و باید چقدر وقت بگذارید. اما خوشبختانه به لطف سایت هایی که در فضای وب وجود دارند دیگر نیازی نیست تا هر چیزی را خودتان طراحی کنید و به راحتی می توانید از طرح هایی که برای آنها زحمت های بسیاری کشیده شده به صورت رایگان استفاده کنید.

اگر سایت های موجود در وب دو مشکل اساسی دارند! یا اینکه دایرکتوری بزرگی ندارند برای دانلود آیکون و در برخی مواقع با جستجوی برخی موارد شاهید هستید که یا گزینه ای پیدا نمی شود و یا گزینه هایی که پیدا می شود مورد پسند شما نیست. مشکل دیگر که سایت های بسیار زیادی دارند پولی بودن آنهاست. طبیعتا برای طراحی بسیاری از این طرح های گرافیکی وقت بسیار زیادی صرف شده و اینکه یک سایت همه آنها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار بگذارد منطقی نیست. اما در ادامه قصد دارم تا سایت هایی را به شما معرفی که لیست بلند بالایی از آیکون های رایگان دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.

دانلود آیکون رایگان

بهترین سایت دانلود آیکون رایگان

سایت های زیادی وجود دارد اما من سعی کردم تا بهترین ها را پیدا کنم. همچنین توجه داشته باشید دسترسی به برخی از این سایت ها برای ایرانیان فعال نیست و شما نمی توانید از آنها استفاده کنید.

icon from freepik

مگر می شود یک طراح گرافیکی باشید و با سایت فری پیک آشنا نباشید. این سایت یک مجزن بزرگ از انواع و اقسام طرح های گرافیکی است که آیکون نیز جز آن است. در این سایت هزاران آیکون وجود دارند که می توانید تنها با یک سرچ ساده به هر آنچه که می خواهید برسید. بسیاری از این آیکون ها رایگان هستند و می توانید از آنها خیلی راحت و ساده استفاده کنید و لذت ببرید. اگر یک طراح گرافیکی هستید سر زدن به وبسایت فری پیک را حتما به شما پیشنهاد می کنم.

بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام

Flaticon

این سایت یکی از بزرگ ترین سایت های دانلود آیکون می باشد که بیشتر محتویات بخش آیکون فری پیک توسط آن تامین می شود. این سایت بزرگ ترین منبع برای دانلود انواع و اقسام آیکون ها می باشد. خوشبختانه این سایت دو بخش رایگان و ویژه دارد که می تواند تنها در بخش رایگان آن آیکون های بیشماری را پیدا کنید و از آنها برای کار خود استفاده کنید. سیستم سرچ قوی و دایرکتور بسیار غنی از ویژگی های یاین سایت می باشد. شما می توانید در آن تصاویر بسیار زیادی با فرمت های مختلف پیدا کنید و خیلی راحت و بدون دردسر از آنها استفاده کنید. اگر واقعا به آیکون های بسیار عالی و مختلفی نیاز دارید این سایت می تواند کمک حال شما باشد.

دانلود آیکون رایگان در Iconfinder

آیکون فایندر یک جستجوگر بزرگ آیکون می باشد که می توانید در آن آیکون های بسیار زیادی پیدا کنید. با استفاده از سیستم سرچ پیشرفته آن می توانید گزینه های نمایش داده شده را بیشتر به آنچه می خواهید نزدیک کنید. در این سایت هم آیکون های رایگان و هم آیکون های پولی دیده می شود. اگر قصد دارید به آیکون های نابی دسترسی داشته باشید باید یکی از پلان های دانلود این سایت را خریداری کنید. اما در لیست آیکون های رایگان آن نیز گزینه های بسیار زیادی پیدا می شود که قطعا دست شما را خالی نمی گذارد.

بهترین کوتاه کننده های لینک خارجی و ایرانی

GraphicBurger

این سایت یکی از بهترین سایت های برای افرادی است که به دنبال دانلود آیکون رایگان هستند. در  این سایت آیکون های بسیار با کیفیت و خوبی برای دانلود به صورت رایگان قرار داده شده است که می توانید در بین آنها گزینه های بسیار خوبی برای خود پیدا کنید. تنها کافی است کمی در این سایت به گشت و گذار بپردازید و آیکون های مورد نیاز خود را پیدا کنید. البته کتگوری آن بسیار بزرگ نیست اما قطعا آیکون های موجود در آن می تواند شما را راضی کند.

سایت های دانلود آیکون رایگان دیگر:

از آنجایی که سایت های بسیار زیادی برای این کار وجود دارد اگر نیاز خود را در سایت های بالا پیدا نکردید یا از آنها خوشتان نیامد می توانید از گزینه های زیر استفاده کنید:

  • Icons8
  • Freebiesbug
  • IconArchive
  • Iconshock

در این مطلب بهترین سایت ها برای دانلود آیکون رایگان را به شما معرفی کردم تا برای دانلود کردن آیکون به مشکلی برنخورید. امیدوارم بتوانید نیاز خود را در سایت های گفته شده پیدا کنید.