خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » آموزش » آموزش مرحله به مرحله پاک کردن تاریخچه جستجو در توییتر

شاید این روز ها اسم توییتر را زیاد شنیده باشید. شبکه اجتماعی مبتنی بر متن که در طی چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. یکی از ویژگی های توییتر مانند بسیار از شبکه های اجتماعی سیو کردن سرچ های شما در بخش جستجو می باشد تا در دفعات بعدی بتوانید از آنها استفاده کنید و تجربه راحت تری را داشته باشید. اما این موضوع برای بسیار چندان جذاب نیست و گاهی اوقات پیش می آید که بخواهید سرچ های خود را در توییتر را پاک کنید. خوشبختانه توییتر این امکان را در اختیار افراد قرار داده تا بتوانند خیلی راحت سرچ های خود را پاک کنند. در ادامه این مطلب به آموزش پاک کردن تاریخچه جستجو در توییتر می پردازم. با من تا انتهای این مطلب همراه باشید.

توییتر مانند اینستاگرام در این روز ها یکی از شبکه اجتماعی های قدر و بسیار محبوب به حساب می آید که طرفداران بسیار زیادی دارد. این شبکه اجتماعی برخلاف بقیه برنامه اساس کار خود را بر متن های کوتاه گذاشته و ویژگی هایی مانند ریتوییت و… دارد که باعث شده تا تعامل در آن بیشتر باشد. یکی دیگر از ویژگی های توییتر هشتگ ها هستند که باعث می شود تا توییت ها در آن دسته بندی شوند و بر اساس موضوع طبقه بندی شوند تا بعدا افراد بتوانند از طریق سرچ و.. به آنها دسترسی داشته باشند.

آموزش پاک کردن تاریخچه جستجو در توییتر

توییتر خیلی راحت این امکان را در اختیار افراد قرار داده تا بتوانند تاریخچه جستجوی خود را پاک کنند. در ادامه به روش های مختلف در دستگاه های مختلف به طور کامل می پردازم و مراحل آن را به صورت کامل توضیح می دهیم.

پاک کردن تاریخچه جستجو در توییتر از طریق مرورگر

برای اینکه بتوانید تاریخچه جستجوی خود را در توییتر پاک کنید ابتدا باید:

وارد وبسایت twitter.com شوید. سپس وارد اکانت توییتر خود شوید.

بعد از اینکه وارد اکانت خود شدید در صفحه اول در باکس بالا که مربوط به سرچ است کلیک کنید.

پاک کردن تاریخچه جستجو در توییتر از طریق مرورگر

وقتی درون باکسی که عبارت search twitter نوشته شده است کلیک می کنید باکسی برای شما باز می شود.

در این باکس می توانید سرچ ها و اکانت هایی که جستجو کردید را مشاهده کنید.

در کنار هر کدام از این اکانت ها و سرچ ها گزینه ضبدر وجود دارد که می توانید با کلیک بر روی آن به راحتی این سرچ را از اکانت توییتر خود پاک کنید.

دیلیت کردن تاریخچه جستجو در توییر

نکته: به این موضوع دقت کنید که در صفحه اول توییتر باکسی که در وسط صفحه مشاهده می شود مربوط به توییت گذاشتن است و باکسی که در کنار صفحه سمت راست بالا قرار دارد مربوط به بخش جستجو است.

ریتوییت چیست؟ آموزش نحوه ریتوییت در توییتر (ریتوییت ساده و پیشرفته)

دیلیت کردن تمام سرچ های توییتر از طریق مرورگر

اگر می خواهید تمام تاریخچه جستجوی خود را در توییتر پاک کنید تنها کافیست وارد وبسایت آن شوید و بعد از لاگین کردن در اکانت خود و کلیک بر روی باکس سرچی که در قسمت بالا به شما گفتم بر روی گزینه clear all کلیک کنید. بعد از انتخاب این گزینه بر روی گزینه clear کلیک کنید. به همین راحتی تمامی جستجوی های اخیر شما پاک می شود و شما دیگر آنها را مشاهده نمی کنید.

پاک کردن سرچ های توییتر از طریق اپ

اگر از اپ موبایل توییتر استفاده می کنید برای پاک کردن سرچ های twitter تنها کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. ابتدا وارد اپ توییتر شوید.
  2. سپس وارد اکانت خود شوید.
  3. حالا در پایین صفحه بر روی عکس ذره بین کلیک کنید.
  4. سپس بر روی کادر بالا که در آن عبارت search twitter نوشته شده است کلیک کنید.
  5. در اینجا سرچ ها و هشتگ ها و غیره که جستجو کردید را مشاهده می کنید.
  6. برای پاک کردن آنها تنها کافیست کمی روی آنها نگه دارید و سپس بر روی گزینه clear کلیک کنید.
  7. به همین راحتی شما توانستید سرچ های توییتر خود را پاک کنید.

ریپلای کردن پیام در دایرکت اینستاگرام روش جدید و جامع (+حل مشکل)

دیلیت کردن تاریخچه جستجو در توییر از طریق اپ

برای پاک کردن تاریخچه جستجو در توییتر به صورت یکجا از طریق اپ تنها کافیست وارد برنامه شوید و سپس در بخش سرچ و بعد از کلیک بر روی باکس مربوط به سرچ بر روی گزینه ضبدر کنار صفحه کلیک کنید و بر روی گزینه clear کلیک کنید. به همین راحتی سرچ های اخیر شما پاک می شود.

تا به اینجا به آموزش حذف کردن سرچ های توییتر در دیوایس های مختلف پرداختم. اما اگر می خواهید مواردی دیگری مانند توییت و… خود را حذف کنید می توانید از بزار هایی که این امکان را در اختیار شما قرار می دهند مانند  tweetdelete.net استفاده کنید.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر فیک تلگرام و خرید بازدید تلگرام برای رشد و پیشرفت کانال های تلگرام خود تصمیم گرفتم تا به یک شبکه اجتماعی که به تازگی محبوبیت زیادی به خصوص در ایران پیدا کرده یعنی توییتر بپردازم و به شما آموزش دهم تا بتوانید تاریخچه جستجوی خود را خیلی راحت پاک کنید.