خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » واتساپ » ریکاوری چت های واتساپ خیلی ساده و راحت ( به صورت صفر تا صد + آپدیت 2020)

واتساپ امروزه یکی از برترین اپ های پیام رسان در ایران به حساب می آید که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. این اپ به قدری محبوب و پرطرفدار شده است که بسیاری از افراد واتساپ را به پیام رسان اصلی گوشی قابل تر می دانند. خیلی از کاربران در این پیام رسان با مشکل حذف چت ها و گفتگوها مواجه هستند و ممکن است بنا به هر دلیلی برخی پیام ها را حذف کنند اما بخواهند بعدها دوباره آن پیام را بازگردانند. در این مطلب می خواهیم به روش ریکاوری چت های واتساپ بپردازیم که خیلی راحت از شر مشکل حذف پیام ها در واتساپ خلاص شوید. در ادامه با زر ممبر مرکز خدمات خرید ممبر واقعی همراه باشید.

به دلیل اهمیت این برنامه و اینکه بسیاری از افراد دیگر بسیاری از اطلاعات مهم را از طریق این پیام رسان رد و بدل می کنند بنابراین پاک شدن برخی پیام ها و گفتگو ها می تواند برای بسیاری یک اتفاق بسیار بد باشد. متاسفانه یک روش جامع برای این کار وجود ندارد و باید با توجه به شرایط یک روش را انتخاب کرد و از آن استفاده کرد. در ادامه به این روش ها می پردازیم.

ریکاوری پیام های واتساپ

 

ریکاوری چت های واتساپ

برای بازگردانی چت های حذف شده در واتساپ چندین روش مختلف وجود دارد. این روش ها با توجه به شرایط شما فرق می کند. اولی ریکاوری پیام های آرشیو شده، دومی ریکاوری از طریق بکاپ و سومی ریکاوری پیام های حذف شده واتساپ که بکاپ ندارند. شما با توجه به شرایط خود به روش مورد نظر مراجعه کنید و آن را بخوانید.

بازگردانی پیام های حذف شده واتساپ از طریق بکاپ

یکی از راحت ترین روش ها برای ریکاوری پیام ها استفاده از بکاپ است. اما حتما شما باید از قبل از واتساپ خود بکاپ داشته باشید. در ابتدا وارد واتساپ شوید و به بخش تنظیمات مراجعه کنید. سپس به بخش chats بروید و بعد به بخش chat backup بروید. در اینجا شما لیستی از بکاپ های واتساپ را خواهید دید. اگر از قبل بکاپ اتوماتیک را روشن کردید که کارتان بسیار راحت است چون بر طبق زمانی که شما تعیین می کنید واتساپ خودش به صورت اتوماتیک بکاپ می گیرد. اگر این بکاپ را فعال نکردید حتما در اولین فرصت آن را فعال کنید.

شما می می تواند از طریق بکاپ مورد نظر پیام ها و …. خود را بازگردانی کنید. البته حتما تاریخ بکاپ درستی را انتخاب کنید.

همین الان مطلب بهترین ربات بازی تلگرام (از منچ تا مافیا + آپدیت 2020) را بخوانید.

ریکاوری چت های واتساپ (ریکاوری چت های آرشیو شده واتساپ)

برخی از افراد ممکن است چت های خود را آرشیو کنند و بخواهند بعد ها این چت های آرشیو شده ریکاوری کنند. برای این کار تنها باید یک سری مراحل ساده را پیش بیایید. البته مراحل گرفتن بکاپ در اندروید و ios فرق دارد برای همین هر دو آنها را جدا توضیح می دهیم.

در ios ابتدا به واتساپ را باز کنید و به بخش چت ها بروید. سپس به بالای صفحه اسکرول کرده تا بخش چک آرشیو را ببینید. بعد روی آن تپ کنید و از چک های موجود روی چت مورد نظر خود از راست به چت بکشید و گزینه unarchive را تپ کنید. تمام به همین راحتی ریکاوری شما انجام شد.

در اندروید تنها کافی است از پایین روی چک آرشیو کلیک کنید و سپس چت مورد نظر خود را انتخاب کنید و گزینه unarchive را تپ کنید تا چت شما از آرشیو خارج شود.

ریکاوری پیام های واتساپ بدون بکاپ

اما مهم ترین روشی که قرار است در اینجا به ان بپردازیم. برای بسیاری پیش می آید که پیام های واتساپ آنها حذف می شود و آنها بکاپی هم برای استفاده ندارند. اگر شرایط شما به این صورت است در ادامه یک روش کاربردی برای حل آن به شما می گوییم.

شما می توانید خیلی راحت توسط برنامه Android Data Recovery اقدام به ریکاوری پیام های حذف شده خود کنید. ابتدا باید گوشی خود را توسط کابل usb به کامپیوتر متصل کنید. بعد نرم افراد را اجرا کنید و منتظر باشید که نرم افزار گوشی شما را شناسایی کنید.

در مرحله بعدی برای انجام کار باید usb debugging را فعال کنید در گوشی خود تا برنامه بتواند به درستی کار خود را انجام دهد. بعد از فعال کردن این گزینه گوشی شما کامل شناسایی می شود و شما می توانید بخش هایی که می خواهید ریکاوری کنید را انتخاب کنید. شما باید گزینه های  WhatsApp و WhatsApp Attachments را بزنید و سپس روی next بزنید. سپس پیامی مبنی بر تایید شدن در گوشی شما می آید که آن را تایید کنید. بعد نرم افزار کل دیتا های پاک شده را اسکن می کند و شما می توانید اقدام به ریکاوری چت های واتساپ خود کنید.

همین الان مطلب آموزش بکاپ گرفتن از واتساپ در موبایل و درایو ابری ( + همه نکات 2020) را بخوانید.

کلام آخر

در این مطلب به شما نحوه ریکاوری چت واتساپ، بازگردانی پیام های حذف شده واتساپ بدون بکاپ و بازگردانی پیام های آرشیو شده در واتساپ  آموزش دادیم. امیدوارم این مطلب برای تان مفید بوده باشد.