خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » واتساپ » مخفی کردن لست سین در واتساپ به راحتی آب خوردن (آپدیت)

امروزه واتساپ یکی از معروف ترین پیام رسان ها در ایران به حساب می آید. این برنامه که در کل جهان تعداد کاربران بسیار زیادی دارد در آپدیت های مختلف خود ویژگی هایی را اضافه کرده است که باعث معروفیت بیشتر آن شده است. یکی از این قابلیت های امکان مشاهده آخرین زمان بازدید است. از طریق این امکان افراد می توانند ببینید که شما آخرین بار چه وقتی واتساپ خود را باز کردید و آنلاین بودید. اما بسیاری از افراد شاید به دلایل مختلفی نمی خواهند تا افراد دیگر بدانند که آخرین زمان بازدید آنها چه تایمی بوده است. برای همین واتساپ قابلیتی را اضافه کرده است که از طریق آن می توانید تایم آخرین بار بازدید خود را غیر فعالی کنید که افراد دیگر نتوانند آن را مشاهده کنند. در این مطلب می خواهیم به نحوه مخفی کردن لست سین واتساپ بپردازیم.

مخفی کردن لست سین واتساپ

در بسیاری از برنامه های دیگر پیام رسان نیز ما می توانیم تایم آخرین بازدید فرد مقابل را ببینیم تا متوجه شویم آن فرد چه تایمی آنلاین بوده است و چه تایمی وارد اپ شده است. اما بسیاری از کاربران دوست دارند که وضعیت آنلاین بودن خود را برای دیگران مخفی کنند و عملا دیگران ندانند که آنها در چه تایمی آنلاین بودند. برای همین پیام رسان ها نیز این قابلیت را به خود اضافه کردند.

قبلا در تلگرام ما شاهد این قابلیت بودیم که بسیار نیز مورد توجه افراد قرار گرفته بود و برای همین این قابلیت در واتساپ نیز بسیار محبوب شد و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. نحوه فعال کردن آن چندان سخت نیست و می توانید از طریق خود واتساپ این کار را انجام دهید.

مخفی کردن آخرین بازدید در واتساپ

آموزش مخفی کردن لست سین در واتساپ

حالا قصد داریم تا شما را به صورت مرحله به مرحله با نحوه مخفی کردن آخرین بازدید در واتساپ آشنا کنیم. فقط کافی است که تمام این مراحل را با ما پیش بیایید و همین کار را انجام دهید تا این قابلیت برای شما نیز فعال شود.

مرحله اول

برای مخفی کردن لست سین واتساپ ابتدا این برنامه را دانلود کنید. اگر این برنامه را دارید به سراغ مرحله بعدی بروید. توجه کنید که اگر این برنامه را ندارید می توانید از طریق گوگل پلی، بازار یا سایت های آنلاین آن را دریافت کنید.

مرحله دوم مخفی کردن لست سین در واتساپ

سپس وارد اکانت واتساپ خود شوید. اگر از قبل واتساپ را روی گوشی خود داشتید که هیچ نیازی به این کار ندارید به مرحله بعدی بعدی بروید.

مرحله سوم

سپس برنامه واتساپ را باز کنید و در صفحه اصلی از بالا روی گزینه سه نقطه کنید کنید یا یک نوار کوچک برای شما باز شود. سپس باید از بین گزینه های آن settings را انتخاب کنید. ممکن است برای شما کلمه تنظیمات نوشته شده باشد.

مرحله چهارم مخفی کردن لست سین در واتساپ

سپس در منویی که برای شما باز می شود باید به دنبال گزینه account باشید و روی آن تاچ کنید. سپس شما وارد تنظیمات حساب کاربری خود می شوید. این گزینه ممکن است برای شما با عنوان حساب کاربری یا تنظیمات حساب کاربری نیز نمایش داده شود.

مرحله پنجم

بعد از اینکه وارد تنظیمات حساب کاربری خورد شدید باید بر روی گزینه privacy لمس کنید که وارد تنظیمات این بخش شوید. این گزینه ممکن است برای شما با عنوان حریم خصوصی نیز نمایش داده شود.

مرحله ششم

سپس در مرحله آخر شما گزینه ای به نام last seen یا آخرین بازدید را مشاهده می کنید که می توانید از طریق این بخش به مخفی کردن لست سین واتساپ بپردازید.

در این بخش سه گزینه برای شما نمایش داده می شود که می توانید بر اساس نیاز خود هر کدام که دوست دارید را انتخاب کنید. شما می توانید روی everyone قرار دهید که یعنی همه افراد می توانید لست سین شما را ببینند. شما می توانید روی گزینه my contacts قرار دهید که یعنی فقط مخاطبین شما قادر به دیدن لست سین هستند و بقیه نمی توانند آن را مشاهده کنید. گزینه آخر نیز nobody است که نمایش لست سین شما را برای همه افراد غیر فعال می کند و عملا هیچ کس نمی تواند لست سین شما را ببیند.

مخفی کردن لست سین در واتساپ؟ آره یا نه؟

اگر شما وضعیت آخرین بازدید خود را مخفی کنید دیگر افراد نمی توانند آخرین بازدید شما را ببینند اما شما هم نمی توانید وضعیت آخرین بازدید دیگران را ببینید. بنابراین اگر می خواهید شما این امکان را داشته باشید که لست سین دیگران را ببینید نباید آن را برای دیگران غیر فعال کنید. تصمیم این موضوع با خودتان است.

نکاتی که باید به آن توجه کنید.

  • حتما واتساپ خود را آپدیت کنید تا در این فرایند مشکلی پیش نیاید.
  • همچنین تحت هیچ شرایطی از برخی برنامه های ثانویه استفاده نکنید.
  • این آموزش برای واتساپ اندروید است اما واتساپ ios نیز تقریبا شبیه آن است.
  • در واتساپ تحت وب کمی مراحل فرق می کنید.

 

کلام آخر

در این مطلب به شما مخفی کردن لست سین واتساپ را آموزش دادیم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

زر ممبر مرکز خدمات خرید ممبر اد اجباری، ممبر واقعی گروه و….